Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ей ме мене.
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Death-Merry
Здраво народе, аз съм Мери на 13 от София, от 2-3 години слушам тежка музика, но не мога да се определя, към точно определено течение. Слушам Metallica, Rammstein, Iron Maiden, Slayer, Xandria, SOAD, Deep Purple, Pink Floyd, Sex Pistols, Ozzy, Pantera; и още 40-тина групи (общо взето манджа :Д). Обичам китарни сола, мога по цял ден да слушам и няма да ми писне. Широко скроен човек съм, мога да се усмина дори и да се подиграват най-грубо с мен (между другото чета в форума от два дена и забелязах, че някои потребители се отнасят доста саркастично към други, това е доста неприятно, но дори и да се държите по този начин с мен аз няма да ви обърна внимание, затова си казвайте това което мислите, а не се подигравайте на хората). Общо взето това е за мен, ако някой има някакви въпроси, на драго сърце ще му отговоря. smile.gif
onnellinen
Тъкмо слушам Rammstein - Engel, поздрав за добре дошла smile.gif
Kasiel
Hola !

ПП : Заяждай се и ти. laugh.gif
Warrior Of Ice
Добре дошла и приятно прекарване тъдява! smile.gif
Megadeth
Да, здрасти и викни някоя кака да се регне тука ;р
Death-Merry
Мерси за поздрава punk.gif не съм такъв човек, че да се заяждам, обичам да се разбирам с хората, смятам че това ще ми е много по полезно в живота. А иначе аз се регнах тук защото обкръжението ми е от всякакви породи, но не и метъли и рокери и няма кака която да доведа, соре за надежтите pardon.gif
LordZombie
Привет и добър престой. Изглеждаш поста устойчива от обикновения нов юзър, тъй че дано се задържиш.
Slash
Ако бях ром щях да съм ти баща openwidehug.gif
sharon
XandriaaaAAAa! wub.gif Тъй де, привет и от мен. bye.gif Какво учиш?
Death-Merry
Все още си взимам основното образование - 7-ми клас съм. Иначе имам желание да уча в НПМГ ама ще видим какво ще стане на изпитите smile.gif
sharon
Няма лошо, успех там. Хвани си поздрав с нещо любимо, приятно мотаене наоколо. happy.gif
Daddy`s Girl
Здрасти и от мен smile.gif icon_headbang[1].gif
Желая ти успех с изпитите..и аз миналата година имах такива,ама бяха края на юни(и тая година имам,ама поне са само по немски ).Дано на вас да ви дадат по-лесен тест по м-ка.Миналата година беше ужасен.
Слушаш Rammstein, а учиш ли немски? Питам от любопитство.
Gamma_ray222
Привт и от мене. Ииии приятено прекарване в форума icon_headbang[1].gif
Death-Merry
Уча вече 7 години немски, но уча това което ми е интересно (преводи на песнички) и не го владея никак добре.
Daddy`s Girl
Жалко..а кои предмети предпочиташ? С какъв профил ще кандидатсваш за НПМГ? М-ка,информатика,химия?? ;dd
Death-Merry
Готвя се за химия ама ще видим.
Daddy`s Girl
Браво! И аз много исках да вляза с химия и до последно го исках,ама прецених,че ще уча в чужбина ии се записах в езиковата.Малко съжалявам,че не записах и ИТ,ама..шанс.Щяха да ме приемат където си искам,то така и стана де..само дето много не ми беше кеф .Така или иначе ще трябва да уча висше.Пък и езиците са ми необходими.

Успех на изпитите и после с класирането.Пиши къде си влязла като свърши цялата процедура. smile.gif icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.