Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Музикални награди!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
alpha prime
zatrupani sme s muzikalni nagradi otwsqkyde -mtveurope , mtv vma ,mtv edikwo si ,nagradite na mm ,nagradite na meloTVmaniq .kakwo wi e mnenieto za tezi nagradi ...

zapomnq6ti se sa ... osobeno poslednite - tezi na meloTVmaniq nadqwam se nqkoi da gi e gledal na nowa godina .... 6te da se e posmql dosta ...
Morbid Freak
4ove4e ne mislq 4e takiva meropriqtiq imat po4va u nas o4evaden primer za towa nagradite na melo tv mania ili kakvoto e tam.Glupavo e predavane koeto edvam zapulva polovin edin 4as efirno vreme da pretendira za media o6te po malko da razdava nagradi.Za MM tyi kato e vode6tata muzikalna televiziq u nas e nqkak si po-pravdopodobno da razdava muzikalni nagradi no i tam vseki pat po ne6to lipsva ili ako ne lipsva to zapo4va predi da mu e do6lo vremeto(spomnete si slu4aq s Terrans Treamt D'arbi ili kakto tam se pi6e i negova kitara koqto zasviri o6te predi da e q e hvanal smile.gif guitar.gif )
taka 4e ne mislq 4e moje i bi trqbvalo da ima takaiva nagradi prezentacii i tn.o6te pove4e publika po4ti nqma naistina sravnenieto e golqma no sravnete da re4em EMA 2003 sys prezentaciite na MetoTVmania smile.gif (stiga be hora tq zali4ka v koqto gi bqha nabutali e po-malka ot fizkulturniq salon v uchili6te!!!)
_SiegfrieD_
И за какво да ги гледаме тези награди?Рапърите и лигавите групички от вида на Д2 и Те обират всичко.Да не говорим за Каризма,които станаха известни само с 3 песни,които изпълняват навсякъде до пълно отвращение.Метълът няма място по такива конкурси,защото това е голямо унижение.
Morbid Freak
karizma ako pita6 mene staha izvestni samo s edna posen a drugite dwe samo si zatwyrdiha"slavata".A kolkoto do metala nikoga ne vzimal po-golqmo u4estie i nikoga nqma da vzeme osven ako ne se syzdadam specialni "Metal" nagradi s nominacii ot sorda Nai-dobar Black?death/gothic/neo/crossoever/trash/heavi i t.n ane nqkakvi gluposti ot sorna na Nai-dobra celuvka v klip mojete li da mi kajete kakva nagrada e twa???i twa mi bilo muzikalna industriq edinstwenite nominacii koito ima malko po-twyrdi zvu4ene bqha na MTV best Rock i Hardrock(vypreki 4e u4estnicite v dvete nominacii mojeha da bydadt i v drugata kategoriq sys sy6tiq uspeh) i nagradata na MTV Alternative koqto q spe4e ...ako ne se luja Good Charloot ili ne6to takova.A predpolagam se se6tate koi e spe4elil best hardrock Linkin Park estesveno za kyde 6te sme bez tqh
Peter
Duet "Klizma" rulzzz icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Доста отдавма разбрах че тия неща са големи глупости.

EDIT:
Сериозно, къв е смисъла? Излиза някаква музикална продукция през годината. Нещо ти харесва, друго - не. Обаче сам си решаваш кои са най-добрите работи. Някви награди? Много ме греят! Виж, има хора които се влиаят от подобни работи, обаче за такива не мисля че има място в метъл средите, защото това е леко позьорска работа.

< Освен това >

Тея награди ги печелят не тези които са най-добри, а тези които са направили най-много свирки и целунали най-много задници.
Deicide
SepulTeraHead podurzam twoeto mnenie
Warrior Of Ice
Прикачването на етикета "най-добър" на даден изпълнител, група или албум, винаги ми е било смешно, особено когато зад подобни квалификации стои някоя влиятелна медия. Щях да разбирам подобни класации, ако титлите бяха от типа "най-продаван", да кажем... Всеки има собствен вкус.
Morbid Freak
To4no taka,ne moje prosto za6toto nqkakvi konservativni jurnalisti(govorq za bylgarskite nagradi) koito sa si sviknali da slu6at Lili Ivanova,Mimi Ivanova.I vsqka pesen v koqto ima malko pove4e kitari ot obiknovenno da slagat etketa ne moje da se slu6a karizma sa po-dobri ...ne moje da se dlu6a-Petyr Andonov moje pove4e(abe vijdali li ste go toq pedal lele biggrin.gif biggrin.gif Bez teb ne sym ne sym...haha ebati sme6nika).
Prosto ili publikata da glasuva ili vyob6te da nqma nagradi
Svetyl
Muzikalnite nagradi sa simwol na prostotiqta i stremejda na horata da slagat izpylnitelite w nqkakwi granici. best pop best rock kwo e znachenieto? W dneshno wreme ne mojesh da otsechesh koq grupa kym koi stil spada (izkliuchwam neo metal bandite). Estestweno ima neshto preobladawashto wyw wsqka...
No da mi nagrajdawat Justin Timberlake za best pop i posle za best dance...
fuck you fuck you fuck you fuck you fuck you fuck you fuck you
SepulTeraHead
Цитат
W dneshno wreme ne mojesh da otsechesh koq grupa kym koi stil spada (izkliuchwam neo metal bandite)

Извинявай, ти болен ли си?
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 3 2004, 09:42 AM)
Цитат
W dneshno wreme ne mojesh da otsechesh koq grupa kym koi stil spada (izkliuchwam neo metal bandite)

Извинявай, ти болен ли си?

що да е болен бе..мноо ясно че всички нео-метъли са просто рапъри!!! :>
Ataegina
shteshe da me interesuva ako bqh muzikant
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.