Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: IRON MAIDEN в Унгария и Румъния
.::Metal World::. Форуми > Metal > Новини
Dragontear
Ето, че дойде време за новото турне на Iron Maiden. След успешнотo пътуване миналата година до Сърбия, метъл бар „The Black Lodge” съвместно с „Фен Клуб Iron Maiden Bulgaria” отново организират екскурзия, свързана с обновената концертна програма на бандата. Този път пътуването ще е доста по-масивно и предназначено за най-заклетите фенове, като ще обхваща цял уикенд и два концерта на групата. Първият е концертът на Maiden по време на на фестивала Sziget – Унгария на 14.08, а вторият ще е в Клуж – Румъния (Трансилвания) на 15.08. Билетът за фестивала Sziget струва 45 евро (90 лв.) и се продава в мрежата на Eventim и в The Black Lodge. Билетът за Румъния се продава ексклузивно през сайта на самите промоутъри www.servuscluj.ro. Цената му е 20 евро (40 лв.) Общата цена на транспорта е 150 лв.

Денят на заминаването е 13 август (петък) вечерта, часът и мястото ще бъдат уточнени допълнително. Пристига се на 14 август (събота) сутринта или по обяд в Будапеща. Всеки ще има възможността да разгледа града или да се наслади на другите групи. Друга потвърдена банда за същия ден на феста Sziget са Kamelot. Един час след концерта на Iron Maiden се тръгва към Румъния. Пристига се сутринта на 15 август (неделя) и всеки ще може да разгледа старинния град Клуж. Отново след концерта се потегля обратно и следобяд на 16 август (понеделник) феновете ще са в София със спомени за едно невероятно изживяване. Записването за пътуването започва от утре (25 май) и ще продължи до 5 август. Всички, които желаят да се запишат, е необходимо да имат закупени билети и задграничен паспорт, валиден поне до февруари 2011. Бройките места за пътуването са ограничени. За повече информация следете сайтовете на “The Black Lodge” и “Iron Maiden Bulgaria

Плакат за събитието можете да видите ТУК.
Alföðr
Невероятно! Iron Maiden и Kamelot, едни от любимците ми! Дано да ме пуснат като подарък за рождения ми ден. Предполагам ще е...
Само съжалявам, че Dream Theater няма да ги има.

ПП : http://www.youtube.com/watch?v=7mHe6FMs46o
Enslaved
Много е тъпо, че няма да минат и през София.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.