Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: По-добрият Шапкар
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
LordZombie
Мартин Шорт - класическият.
sharon
Шорт си направи неповторимата роля, няма спор. Да не говорим, че версията на Бъртън не може да стъпи и на малкия пръст на Hallmark-ската продукция. Всъщност, в случая върви още и Миранда Ричардсън >>>>>> Хелена.
pa®tci
Сори за Джонката, ама само като погледнеш дизайна на двата пъпеша и единият увисва с главата надолу.
PitBull
^+1

Нищо против Деп, просто участва в кофти филм.
Slash
Гласувах за Шорт.

Иначе най-добрата визия на Деп:

От Гилбърт Грейп
Twilightfall
И аз съм за Мартин Шорт.

Цитат(sharon @ Jun 5 2010, 03:14 AM) *
Да не говорим, че версията на Бъртън не може да стъпи и на малкия пръст на Hallmark-ската продукция. Всъщност, в случая върви още и Миранда Ричардсън >>>>>> Хелена.

+1

Версията на Hallmark и мен ме кефи в пъти повече. ;р
Sile
Ае на изпита по фе ми се падна четене с разбиране за "Алиса в страната на чудесата" на Тим Бъртън и той сравняваше стария филм с неговия....Защо не бях го гледала новия? Защо?? Щях да се справя по - добре... Шапкаря от стария филм ми е противен => Джони Деп! ама като гледам филма ще преценя обективно smile.gif
pa®tci
Цитат(Sile @ Jun 7 2010, 07:41 AM) *
... Шапкаря от стария филм ми е противен => Джони Деп!...

Като визия или като актьорска игра?
Sile
И като двете. Шапкаря въобще ме отблъсква с лигавите си маниери. Ще видим Джони как се е справил.
sharon
Тоест директна елиминация на базата на впечатления единствено от едната страна. laugh.gif
Sile
Не, не, все още не илиминирам никой от двамата ХД
blame
Обожавам Деп. Но по-добрия Шапкар е Шорт.

Цитат(Slash @ Jun 5 2010, 12:59 PM) *
Иначе най-добрата визия на Деп:

От Гилбърт Грейп

wub.gif wub.gif wub.gif
(хех, Деп вчера (на 9ти) е имал РД)
Sile
Мда бе, старче. На 47 години стана.
PitBull
Цитат(Sile @ Jun 9 2010, 04:03 PM) *
Не, не, все още не илиминирам никой от двамата ХД

Елиминирай ужасния си правопис, ако обичаш...
onnellinen
Деп. Обичам шарено, а и версията на Hallmark по принцип не ми допада особено.
А на какво отгоре сравнявате филми, на които само имената са еднакви?
Megadeth
Не харесвам фентъзи, но съм луд фен на Деп, тъй че... rolleyes.gif
stage
Цитат(onnellinen @ Jun 14 2010, 11:03 PM) *
А на какво отгоре сравнявате филми, на които само имената са еднакви?

Сравняме шапкари тук, не филми. Диалозите за филмите е бонус материал.
Sile
Филмът някаква пародия е май rolleyes.gif Ще кажеш ги е мързяло да си направят декори, та беше нарисуван?! Само заради играта на актьорите си заслужава да се гледа и все пак ми стана интересно от средата нататък. Още от първия момент, в който Шапкарят направи първото си движение почнах да се заливам от смях. Джони Деп е невероятен просто, във всичко може да се превъплъти и да те убеди 100% в играта си. Много се двоумя кого да избера. Старият е неповторим, но новият добре си влезе в ролята... Ако трябва да ги сравнявам в стария филм, ще избера Джони.
Damn it!
Шорт повече прилича на шапкар, Деп просто има много грим и... да, оранжева коса. За приличането говоря де. Гледах новата Алиса и наистина ме впечатли на Джони играта - просто беше невероятен!
Иначе съм 74528% съгласна със Slash за визията на Гилбърт Грейп - млад, красив, дългокос, секси... ех.
pa®tci
Аз пък мисля, че ролята на Деп бе по-скоро посредствена. Може би, обаче, тук Хелена Бонъм Картър му изяде главата. Просто нечовешка игра от нейна страна и чисто засенчи всички останали във филма. Междувпрочем, тук Лив Тайлър играеше повече Деп от Деп. Съответно Фейлът и бе Епик.
PitBull
Лив Тайлър? Къде я видя? Верно, че прилича малко на нея онази, но успява да е дори по-грозна. А за играта, да - ако е имало някой типаж, който да ме е издразнил най-много в тоя филм, това определено беше бялата царица!
Sile
Много странно... отварям тема отпреди, хъ, 3 години и виждам снимка на Шорт и интуицията веднага ми казва - истинският Шапкар. След това чета по-надолу и не знам на какви ракии съм била, но определено Шорт! Което не изключва факта, че ми е бил противен, но Шапкаря му е запазена марка. Докато Деп толкова много перфектни превъплъщения има, че не мога да му дам титлата Шапкар. И по-нагоре това с грима е страхотно добра забележка.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.