Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Chimaira в Оксфорд
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Thor
Мале, мале...

Вчера (2 Фев) Chimaira стартираха новия си тур с невероятно шоу в Оксфорд.
500 човека (включително и аз headbang[1].gif ) се порадваха на американците.
Мога да кажа че откакто Pantera си заминаха има голяма дупка в супер-тежкият метъл и тези момчета имат таланта да я запълнят.

Every time I die откриха щоуто с техният grindcore/death metal но не бяха нещо особено - стандартното крещене и прекалено много дисторжън.

Stompin' Ground обаче си бяха велики с техният стил от траш и паур метъл. Особено певеца се представи добре - жесток frontman!!! icon_headbang[1].gif

Chimaira се появиха сред дим и странни акорди, и веднага експлоадираха със
F*CK YOUR POWER TRIP!!! От тук нататък в продължение на един час и половина почти без прекъсване исвириха почти целия Impossibility of Reason както и парчета от стария албум. Невероятно шоъ, а pit-a беше доста разбунен!!!!!!!!!!!!!!!!!! Това което ме изненада беше таланта на бандата особено единият от китаристите който се представи с две-три сола в стил Хамет, а новият барабанист беше със сигурност по-добър от стария - 5-минутно соло на барабаните от което и Джон Бонъм би се гордял - просто невероятна бързина и точност.

В края на краищата искам да кажа че Chimaira ще избухнат със следващият си албум така че се пригответе - идва нова вълна от хеви метъл с Chiamaira и God Forbid на гребена!!! guitar.gif
Sw1tched
Stompin' Ground обаче си бяха велики с техният стил от траш и паур метъл. Chimaira се появиха сред дим и странни акорди, и веднага експлоадираха със

В края на краищата искам да кажа че Chimaira ще избухнат със следващият си албум така че се пригответе - идва нова вълна от хеви метъл с Chiamaira и God Forbid на гребена!!! guitar.gif

ъм...в мен ли е проблема или тези определения са малко странни?

Иначе..мда Chimaira..вж.Аватара ми
SepulTeraHead
Завиждам ти, пич. Искам и аз да гледам Chimaira на живо. За Stampin' Ground имахме това удоволствие и в България преди половин месец. Много са добри. Но не мисля че има нещо пауър-метъл в музиката им. По-добре прегледай пак речника smile.gif

Боби, Chimaira, God Forbid, Shadows Fall и още няколко подобни групи се водят New Wave Of American Heavy Metal(NWOAHM), което е пълна простотия, но така са го измислили.
alpha prime
Цитат
Боби, Chimaira, God Forbid, Shadows Fall и още няколко подобни групи се водят New Wave Of American Heavy Metal(NWOAHM), което е пълна простотия, но така са го измислили.

new wave of american heavy metal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mali .... az ne se se6tam amerikanska heavy banda koqto da zwu4i po amerikanski i da stawa za slu6ane ... chimaira ne sym gi slu6al ... nqkoi da mi prepory4a ne6to biggrin.gif


icon_headbang[1].gif new wave of khazakhstanian heavy metal icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Свали си последния им албум. Целия по възможност.
Spirit Crusher
Chimaira не са никак лоши! Има какво да се желае от тях - в смисъл, че си личи че са американци... Но определено с удоволствие бих ги гледал на живо! icon_headbang[1].gif
Sw1tched
единственото в chimaira което не ме кефи е квичащата част от вокалите ..ама се свиква като бичат някви яки рифове smile.gif
SepulTeraHead
Vokalite sa si OK. Ne znam za6to vsi4ki se oplakvat.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.