Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hail to the METAL
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
RunningWild
Здравейте! Много ми е приятно да се регистрирам в този супер як форум smile.gif Казвам се Виктор и съм на 21. Роден съм в град Видин, но сега живея и уча в София. Занимавам се с информатика и програмиране. Голяма моя страст са автомобилите - днес от 19:00 да не пропуснете Формула 1 по ТВ7 biggrin.gif Що се отнася до музика - привърженик съм на немския пауър и хеви метъл. Любими банди - Gamma Ray, Running Wild, Helloween, Grave Digger, Sabaton, Iron Saviour.
А, да не пропусна - китарата също е голяма моя страст. Ето ме и мен от едно концертче с бандата:



Пожелавам си да издържа поне 2 седмици без бан biggrin.gif
MetallicaAntiFan
Готин аватар и добре дошъл, Викторе!
Svetyl
Здрасти, наборе! Хубав вкус smile.gif
Warrior Of Ice
Добре дошъл!
Ghost
Здрасти! Приятно циклене във форума. happy.gif
Daddy`s Girl
Здрасти drinks_drunk.gif
Щом слушаш немски групи, си от моите хора. happy.gif
Добри
Aз съм още нов ама требва да те посрешна.
А добре дошъл и приятно искарване! icon_headbang[1].gif
RunningWild
А благодаря за гостоприемството на всички! Колкото до немския метъл - FTW, само това може да се каже smile.gif
sharon
Привет! bye.gif Все здрави банди си изредил, приятно прекарване наоколо!
LordZombie
Привет !
conguestadors
Здрасти. Running Wild ми е една от най-любимите групи. Дори и ника ми идва от тяхна песен.
RunningWild
Еее, много ясно бре! Port Royal е един от най-яките им албуми! Даже правим кавър на тази песен с моята банда smile.gif
Discipline
Rvnning Wild слаб албум немат! Добре дошъл.
Chimera
Добре дошъл! Яка снимка - ако можеше всички новорегистрирани да се представят с подобна, щеше да се спести доста ненужна реч :Р
Sile
Здрасти! Поздравления, че свириш! Като видях снимката помислих, че е на някаква твоя любима метал група хаха.
ge6a_kj
Здравей и от мен!Би ли оточнил какво по точно учиш в момента.
ПС:И аз съм нов, и аз трябва да се представям, но ще видим кога ;д
RunningWild
^Здрасти и на теб smile.gif Ами уча в Нов Български университет (1-ви курс съм), специалност "Мрежови технологии". Някои от курсовете, които преобладаваха през първата година бяха - Математически анализ, Дискретна математика, Основи на компютърните мрежи, Линейна алгебра, Освнови на програмирането, Обектно-ориентирано програмиране, C++, Операционни системи. Имаше още няколко от първи семестър, но по-маловажни. В специалността се разделяме главно на два модула - Мрежово администриране и Уеб програмиране. Аз съм се насочил към Уеб програмирането. За в бъдещете мисля основно с .NET да се занимавам smile.gif
Надявам се да съм бил изчерпателен.
blame
Хелоу, забавлявай се!
от футбол интересуваш ли се или спортната страст е главно коли? smile.gif
RunningWild
^От време на време гледам някой друг мач, но не мога да кажа, че съм огромен фен. Тук със съквартирантите ми сме разделени на отбори - двама сме за моторните спортове и другите двама са по футбола biggrin.gif
_TNT_
Добре дошъл! smile.gif

Пауър rulz! Дай да чуем нещо от вашата група.
.NET също rulz. Към ASP.NET или Silverlight си се насочил?
RunningWild
Ами всъщност C# и SilverLight. Силвърлайта нещо не го тачя, ама мисля, че все повече ще навлиза в употреба smile.gif
Иначе бандата, в която свиря се казва Rampart. Ето майспейс с няколко авторски и един кавър на Helloween:
http://www.myspace.com/rampartbg
krava_v_kosmosa
Привет, пич! RVNNING WILD са неимоверно яка банда. smile.gif Приятно пребиваване във форумните дебри. ;p
RunningWild
ARE...YOU...READY...FOR...BOARDING
Up The Wilds!
whitegoat
HALIL! И ние бяхме на rockonly - пълен ташак biggrin.gif
RunningWild
Както каза някой - роконлиииииии biggrin.gif
Midnightsun
Аз чух вашата група Rampart. Много ми хареса и се зарадвах на хубав български мелодичен метъл. Дано имате късмет да ви забележат подходящите хора, за да се изявите и развиете.
RunningWild
^Благодаря за подкрепата. И ние се надяваме на същото, но нашият стил не се харесва от много хора smile.gif
Midnightsun
^Не знам защо мислиш, че стила не се харесва. Наистина, като във всяко нещо и в метъла има мода, но понякога нещо различно има повече шанс от общата маса.

На мен би ми било интересно да прочета мнението ти за българския метъл и рок в момента, но май ще отклоним темата с представянето ти.
RunningWild
Аз съм на мнение, че в момента българите харесват експериментите в метъл музиката. По-скоро биха чули някоя банда, която да им представи нещо ново и нечувано до сега или пък поне нещо рядко и ефектно, а не нещо традиционно, към което се стремим ние. Знаеш ли какво ми отговарят много хора, след като ме питат какво свирим с нашата банда? Аз казвам 80-тарски, мелодичен, класически хеви метъл, а те ми отговарят с "Този стил не умря ли в началото на 90-те?"
В момента повечето успели български банди свирят поп рок, гръндж. Успели са, защото музиката им е по-слушаема и по-лека. Често чувам, че такива банди препълват клубовете, а невероятни банди като Fallen Angels или Sheky and The Bloodrain имат по-малко публика. Това си го обяснявам с вкуса за музика на повечето българи.
Други банди, на които чувам, че се ходи много, са банди, които свирят много кавъри. Хората се кефят, защото може да чуят и любимата си песен на Металика, Мейдън, Джудас или каквото и да било. На никого в България не му се слуша авторска музика, ако не е в стила, който посочих по-нагоре. Но какво да се прави... Ние свирим това, което ни е любимо на нас. Аз не мога да свиря музика на сила, която не ми харесва.
Во Царствии Твоем
^ Няма нищо по-хубаво от това да свириш това, което на теб ти харесва. Другото е изнасилване на собственото си аз. Защо трябва да правиш компромис за да се харесаш (хайде ако си някакъв тотален мейнстрим и от това зависят парите ти, мога и да се опитам го разбера) на някого и в същото време да вървиш срещу себе си. Мисля, че хората/слушателите също усещат когато нещо е правено искрено (или аз съм в голяма заблуда). Така, де дерзайте и наистина правете това, което на вас ви допада, пък феновете и да не са много, поне ще са истински и от сърце smile.gif
Midnightsun
^ Съгласна съм с мнението на Во Царствии Твоем.

^ ^ Прочетох, че ще свирите на мото-събора в Предела, което е хубаво, че имате изявви. Само не ми стана ясно защо организаторите на този събор, от толкова летни съботи и недели, са избрали точно същите като на концертите в Каварна.
RunningWild
Това е мистерия и за мен. Организаторите на фестивала Беркрок, от своя страна са избрали и те тази дата. Три рок събития по едно и също време. Мозък нямат ли да преценят, че няма да има висока посещаемост за рок съборите на Берковица и Предела. However, заявили сме участие и колкото и да ми се иска да видя Annihilator и Primal Fear, ще трябва да слушам себе си в мониторите biggrin.gif
Midnightsun
^ Това вече е съвсем недомислица. Има обаче някои хора, дето смятат, че фестивалите като Каварна са някакъв мейнстрийм (не че няма и такъв момент), а "тру" моторджиите ще предпочетат рок-събора. Въпреки всичко съборите определено ще загубят посетители.
Дано поне първите две вечери да можеш да си в Каварна, ако ти харесва някоя от групите. smile.gif
azoteccccc
Ем то в темата не е писано отдавна, но аз да си кажа,че май те познавам.
RunningWild
A, де.... Едва ли има видинчани, които не се познават един друг smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.