Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Аlice in chains пяха на плей бег на sonisphere
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
tan4eto_999
ПЪрво вокала им задържа един равен тон докато подскачаше по сцената е тва е като за гинес/т.е. невъзможно е! ако не вярвате пробвайте/
И второо само те не правиха ЧЕК ЧЕК ЧЕК ... на нищо нито на китарите на нищо... Как мислите имам ли основание да мисля ,че са били на плейбег?Друг забелязал ли го е тва?
stage
Според мен Slayer пя на блейбах понеже Арая бе след операциа и няма глас. Само металика бяха истински щот бяха супет зле.

Айде у лево.
RunningWild
Много банди имат допълнителни звуци, които на живо няма как да се изсвирят или изпеят и се пускат бекстейдж, като примерно - глас на още една китара, клавир, втори глас и много други. Може това, което си чул да е било на запис, но останалите неща да са си на живо. Това с чека обаче си е странно... Може да се обясни с това, че вече са има ли готови настройки. Свои микрофони и вече готови настройки на пулта. По големи концерти се ползва цифров пулт, който помни настройките на всичките банди. Сто процента са направили саундчек, но може да е било преди това.
Helloween
И Anthrax си бяха истински, Manowar също (те също не правиха sound check).
abydos
cool story bro
SepulTeraHead
Едни познати пък твърдяха, че Крис Корнел бил пял с Alice in Chains в София... laugh.gif
Во Царствии Твоем
^ Винаги съм подозирал, че Крис Корнел има афро-американска кръв!! biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.