Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Компот от боровинки
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Beeblebrox
Първо, аз наистина не се познавам, което ще рече, че за характера си не мога да говоря в подробности.
За сметка на това интересите ми са много и май ще мога да ги побера в някоя кратка версия.
Като за начало, по настоящем живея в БъСъ, а родом съм от Будапеща, доколкото ми е известно.
Разнородна музика слушам - като се почне от Никога преди смъртта не гледам миражи за успокоение, примерно, и се стигне до Франк Запа.
Откъм стилове - art rock, 60's, 70's rock, psychedelic, experimental, industrial, punk, alternative, blues, sludge metal, hardcore, death, jazz, fusion, grindcore, d'n'b, reggae и други простотии. Не харесвам heavy, не ми се обяснява в дълги прочувствени речи причината, просто не ми допада.
Обичам кино, много кино, в огромни количества, най вече Полански, Макавеев и Вендерс(благодарение на който съм бъдещ заек в немска, да ме бие по главата човек защо си причинявам такова мъчение).
Най - ценни автори са ми Харпър Ли, Селинджър, Лермонтов, Хашек, Керуак и Стайнбек.
Харесвам история и езици, страст са ми, засега знам унгарски, сръбски и английски(не перфектно), ще ми се и някой арабски и скандинавски, но има време за това.
Обожавам плъхове и змии, в четвърти клас имах около 10 бели и 2 сиви, а също препарирам и буби всякакви на цвят.

И това ще да е в общи линии.
Daddy`s Girl
Привет,странна птицо (тука вс сме такива) tongue.gif
Интересно представяне и най-якото,че и ти не се познаваш(като мен). laugh.gif
Ако правилно съм разбрала,ще учиш немски( или поне ще си в езикова).Поздравления и особено,ако ще се занимаваш с Deutsch. happy.gif
Beeblebrox
Благо, мерси.
И, да, немски ще почна и аз да шпрехам, уж.
RunningWild
Привет и приятно пребиваване във форума.
Aaaand here comes mr blood biggrin.gif
krava_v_kosmosa
Здраво, дюд! smile.gif

Хев фън във метАлния ни форум и бъди нащрек с тия гадинки змиите, че нали са по-активни през лятото. :Д
Beeblebrox
Danke, danke.

Пък те змиите не ме притеснявам, гледала съм смок, избяга обаче.
Повече се безпокоя за майка ми, лятото става доста раздразнителна.
Warrior Of Ice
Здрасти и приятно прекарване тук! smile.gif
Slash
Здрасти, как е фас на унгарски?
Beeblebrox
Koszonet(което е „благодаря” на унгарски, да поясня само).

Фас е szalonka или kihalt cigaretta.
Slash
Хм, казвали са ми, че е кур, явно са сбъркали.
Megadeth
Цитат
Първо, аз наистина не се познавам, което ще рече

...да се вземеш в ръце и да не дрънкаш глупости. smile.gif
Beeblebrox
@Slash
Всъщност може и да е на жаргон, от доста време не съм разговаряла с по - нахакани унгарци(въпреки че там всички са нахакани и се псува много, сърбите пасти да ядат).

@blood
Е, щом твърдиш, че ме познаваш, няма проблеми.
Но абсолютно не съм се открила все още, рано или късно ще стане тая работа, обаче, неизбежно е, казват, засега ще се лутам в лабиринта, интересно е, препоръчвам да опитате.
Megadeth
Батенце, ей тук кажи къде казах, че те познавам и режем на Барак Обама хуя, заклевам се. Бааахти
Beeblebrox
Така излиза, защото поне за себе си смятам, че не дрънкам глупости, да, и не се оплаквам ни най - малко от това .
MetallicaAntiFan
QUOTE(Beeblebrox @ Jul 2 2010, 05:23 PM) *
industrial, death, grindcore.


naughty.gif

QUOTE(Beeblebrox @ Jul 2 2010, 05:23 PM) *
Не харесвам heavy


drinks_drunk.gif

Добре дошла, приятелко, и приятно прекарване!
Beeblebrox
Найс, повечето тъй наречени метъли и рокаджии като чуят, че не боготворя Млековар и Айрян с мекици ме отрязват на мига.
Мерси боку, още веднъж.
LordZombie
Привет.
Sile
Що не каза, че и френски говориш. Ще се разберем biggrin.gif
Beeblebrox
Не, само merci beaucoup и bonjour знам на френски какво означава, което напълно ме устройва, французите са задници.
LordZombie
^

drinks_drunk.gif

Аз знам малко повече, но мнението ми е подобно.
scion_of_storm
Са задници индийд.

Добре дошла, артси персоно в този метъл форум кворум.
Kasiel
Много готини стилове си изброил! Добре дошъл и от мен. smile.gif
Slash
Той е тя, не четете ли ufiw4.gif
Kasiel
Добре дошла.* tongue.gif
Beeblebrox
Често ме бъркат с момче, тъй че няма проблем, свикнала съм.
Благодарим пак.
LordZombie
Сложи си просто отметката за пола в профила и няма да те бъркат толкова tongue.gif А и аватарът доста издава понякога.
Sile
Компот от боровинки варила ли си? biggrin.gif
Beeblebrox
@LordZombie
В случая подписът, мисля, е достатъчно красноречив, че да не ме сбърка някой за момче.

@Sile
За Слава съм варила, в трети клас някъде.
stage
Какво ти е мнението за Линч? smile.gif
Иначе изброй няколко любими филма. Ценителите на хубавото кино са малко тези дни, радост за очите.
conguestadors
Цитат(Beeblebrox @ Jul 2 2010, 09:59 PM) *
Найс, повечето тъй наречени метъли и рокаджии като чуят, че не боготворя Млековар и Айрян с мекици ме отрязват на мига.

Не е нужно да ги харесваш и боготвориш, както не е нужно да се подиграваш с тях. Все пак това е метъл форум, а не grindcore форум.
MetallicaAntiFan
QUOTE(conguestadors @ Jul 4 2010, 04:34 PM) *
Все пак това е метъл форум, а не grindcore форум.

А какво не бих дал да е happy.gif
scion_of_storm
Аз пък не.
Diversity ftw.
MetallicaAntiFan
Така е!
blame
Цитат(Daddy`s Girl @ Jul 2 2010, 05:38 PM) *
Привет,странна птицо (тука вс сме такива) tongue.gif

so not true.

Цитат(MetallicaAntiFan @ Jul 2 2010, 09:47 PM) *
Цитат(Beeblebrox @ Jul 2 2010, 05:23 PM) *
Не харесвам heavy

drinks_drunk.gif

+ биричка и за мен!

Добре дошла, забавлявай се. smile.gif
MetallicaAntiFan
Цитат(blame @ Jul 5 2010, 11:20 AM) *
+ биричка и за мен!

No problemo cool.gif
Megadeth
http://www.youtube.com/watch?v=N_UGFLT0VMY
*спестява си цинизмите* -поздрав за горепишещите, нехаресващи хеви метъла.. ;д
Beeblebrox
@stage
Дейвид Линч си е класика, това няма как да го отрека, харесвам особено много The Elephant Man и краткия, за съжаление, сериал Hotel Room.
Любими филми - Man is Not a Bird, Sweet Movie, Love Affair(or the Case of the Missing Switchboard Operator), A Clockwork Orange, The Silence Of The Lambs, Der Himmel Uber Berlin, Arizona Dream, Klopka(сръбския), Underground(Kusturica), Crna macka, Beli macor, The Pianist, The Ninth Gate, The Reader, Trainspotting, The Dreamers, 4 Months, 3 Weeks and 2 Days, The Butterfly Effect, 101 Rejkjavik, The Shining, Eternal Sunshine of the Spotless Mind, One Flew Over the Cuckoo's Nest, Girl, Interrupted и т.н.

@conguestadors
Е, все пак грайндкора е един вид подстил на матъла, та не виждам какъв е проблемът. (:

Колкото до хевито - текстовете за викинги и уариърс не ми допадат кой знае колко, а и би ми било доста отегчително да изслушам цял един албум на Меноуар, примерно, тъй като те имат само две песни, презаписани 98089779798769 пъти.
Еми сори, да направят нещо ново, тогава може да размисля и да взема да заслушам и аз.
MetallicaAntiFan
Грайндкора му е майката, започвам да го осъзнавам все повече. Невероятна музика - грайндкора и неговите му подразделения, а и другите свирни в това русло.

В интерес на истината, аз лично не бих го свързал с метъла, защото нямат много общо, но си е въпрос на виждане, все пак...
Beeblebrox
Принципно така го водят, доколкото ми е известно, въпреки че тая работа със стиловете все още ми се вижда доста относиителна, иди разбери какъв им е стилът на Naked City, например.
MetallicaAntiFan
Важна е музиката, стилът няма значение. Носи ли тя удоволствие у слушателя, дава ли му това, което той очаква от нея, всичко е наред.
Slash
Браво за "Der Himmel über Berlin", сефте някой го споменава.

Гледала ли си "An American Rhapsody" със Скарлет Йохансон? wink.gif
Beeblebrox
Гледала съм го мисля, дали не беше по TV1000 даже, но както и да е, хубав е, доколкото си спомням.
Въпреки че не съм ѝ най-голямата фенка на Скарлет, не мога да отрека, че има някои доста добри роли.

42 - ри коментар, А - У..
Slash
Аз заради унгарската история там го споменах, интересно ми беше какво мислиш, иначе не следя много Скарлетката, но тя участва в един от най-важните филми за мен Lost In Translation на София Копола.

Пиши като те впечатли някой филм, очевидно разбираш, а тук киноманите сме малцинство с прашки и колове. tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.