Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте от мен!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Etiainen
Здравейте, казвам се Севдалина, на почти 20 съм и съм от София. smile.gif Викат ми Севда, Ети, и др. Обичам пауър метъл, прогресив, рок и малко мелодик дет. Някои от любимите ми групи са Sonata Arctica, Kamelot, Pain of Salvation, Amorphis, Eternal Tears Of Sorrow, Firewind, Nightwish, Evergrey, Pоets of the Fall и др. metal.gif
Какво друго да кажа - пристрастена съм към музиката, обичам да ходя на планина, обичам научна фантастика и фентъзи smile.gif
Ще се радвам да завържа нови познанства из форума smile.gif
Kasiel
Привет,страхотни предпочитания ! smile.gif Добре дошла, не изчезвай на втория ден. ;P
Etiainen
Мерси smile.gif. Няма да зачезвам все още, споко. wink.gif
sharon
Хей! bye.gif Наистина супер групи, одобряваме. Приятно писане из форума. Какво/къде учиш?
Etiainen
smile.gif Уча икономика в СУ, скоро ще съм втори курс.
Warrior Of Ice
Здрасти и добре дошла! smile.gif
MetallicaAntiFan
Привет и от мен!
Во Царствии Твоем
Добре дошла!

Започвай да се образоваш сериозно на тема Глем-рок, че Блъд ще те налази без време и отърване няма - един вид бъди готова като за час по Микроикономика (ако има такова) smile.gif
MetallicaAntiFan
^макроикономика drinks_drunk.gif
my_dark_desires
здравееееей ^^
LordZombie
Привет.
Chaotic One
Здравей и добре дошла. happy.gif
telia
Благоевградски, не стряскай момичето! Блъда знае само едно Скид Роу.
Здравей, Etiainen!
scion_of_storm
Хаха, ети, какво те доведе насам бе :д

добре дошла индийд smile.gif
prayer4eto
Welcome wink.gif
Дано ти бъде приятно тук cool.gif
Crafter
Добре дошла и поздравления за музикалните предпочитания!

Доволна ли си от икономиката в СУ?
Etiainen
Мерси на всички за приветствията smile.gif
@Сашо: чудех се каква занимавка да си намеря и ето ме тук rolleyes.gif

@Sturmfuhrer: Ми засега съм доволна, с някои малки изключения. Ще видим как ще е нататък smile.gif
KTULU
Здравей, тука е интересно...
RunningWild
Пауър метъл! А така, да си дойдем на думата biggrin.gif Добре дошла, приятни минути във форума и като се завързват спорове относно стилът на някоя банда, по-добре се оттегли, защото ще те наругаят без причина laugh.gif
Megadeth
Дай да те видим де...
RunningWild
^И аз така викам. Пък после да има материал за една друга интересна за нас тема biggrin.gif
Etiainen
Ето ме де smile.gif
И пак
Толкова стига ли? tongue.gif
RunningWild
Достатъчно е. Все пак трябва да знаем с какви индивиди обменяме закани biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.