Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Interactive
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Bitango
Имам предложение: който има възможност, да гласува в INTERACTIVE (телевизия MM) за някой от Metal бандите... Доколкото следя днешната класация, в нея са влезли LINKIN PARK, NIGHTWISH и KORN. Бихме могли, с общи усилия, да вкараме и някои по-екстремни банди, като DEATHSTARS, например... или там каквото можем.
Адресът, откъдето може да се гласува е
http://mmtv.bg/interactive

icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Това предаване отдавна съм го отписал... Във форума им пък каква комедия е, да не говорим. wink.gif
Bitango
ама какво ти пречи да пуснеш един глас, ей така за принципа. то, наистина изглежда като битка с вятърни мелници, ама току виж... както казва кирката: "чуват само този, който вика"...
biggrin.gif
какво толкова, отиваш на адреса, гласуваш (па ако ще и за METALLICA - има опция) и ходиш да си пиеш бирата...

по "фрактура" даваха нов клип на MONSPELL... мисля да го предложа, за да може да се гласува за него...
SepulTeraHead
Последния път като ходих го имаше Imperium като опция.

Всеъшност - не ми се занимава с такива глупости. Аз не гледам телевизия и не слушам радио, защото когато ми се дослуша или догледа нещо си го пускам сам. Така съм си свикнал.

Ако някой толкова държи да гласувам за нещо, да ми драсне PM или нещо такова когато трябва, специално.
_SiegfrieD_
LP на първо место-блах,блах,блах.... puke.gif puke.gif puke.gif puke.gif
alpha prime
wow ... kakwa iznenada tongue.gif
bgm
Mnogo se draznia na takiwa topici ranting.gif

I dezhurnite wisokomerni komenatri na Warrior.Woabshte ne gledam MM, nito sam im wlizal w site-a, ama basi kato ne ti hareswa ne ia gledai...ili puk za foruma, komedia za teb, za niakoi drug ne.Sprete se.
jago
е то това си е реда на нещата за този форум laugh.gif кефи си ги да се мислят за нещо повече от другите и тва е, лошо няма.
Spirit Crusher
Леле - човек не може да каже, че не харесва нещо... blink.gif

А и как някой въобще може да се харесва предавания, като Интерактив??

Не доумявам как ММ все още продължава да излъчват Фрактура...
Bitango
аз пък си гласувам за TIAMAT всеки ден... кво като не влизат в класацията, важен е принципът!
headbang[1].gif
Bitango
Цитат(Spirit Crusher @ Feb 6 2004, 02:03 PM)
Не доумявам как ММ все още продължава да излъчват Фрактура...

пу пу пу
да не те чуе оня християнския...
предаването става все по-яко, препоръчвам да не се изпуска...
Beoulf
идеата ти е благородна, отивам да пусна един глас за MOONSPELL!

Браво!
Spirit Crusher
Цитат(Bitango @ Feb 6 2004, 05:04 PM)
Цитат(Spirit Crusher @ Feb 6 2004, 02:03 PM)
Не доумявам как ММ все още продължава да излъчват Фрактура...

пу пу пу
да не те чуе оня християнския...
предаването става все по-яко, препоръчвам да не се изпуска...

Ами наистина - дано все така да бъде! То би могло и да се поудължи малко, ама и така е много добро! Абе ти някога мислил ли си да пробваш предаване (било радио или тв)?
_SiegfrieD_
Не мисля,че има достатъчно предвания за този вид музика та така да оплюваме "Фрактура".Вярно-може да се иска и повече,но това е положението.Иначе ако включите кабеларките все на чалга може да попаднете-това е истината...
Spirit Crusher
blink.gif Това, че може да се иска повече не значи, че оплювам предаването!!!
По "кабела" тече едно предаване - почти еталон - понеделник и сряда от 24.00 по MAD TV! icon_headbang[1].gif
Jicata
ЕЙййй, "Фрактура" е най-якото предаване. Помислете какво щяхте да правите, ако го нямаше... така че Шшшшт! smile.gif
"Фрактура"
_SiegfrieD_
Еми и аз така викам-само то ни е...
Ataegina
nqmam si kabelna - i vse pak obicham da glasuvam =)
malko smeshnichko mi se vijda da sedish i chakash da ti pusnat neshto (v povecheto sluchai ostavash razocharovan) ako imash vuzmojnostta sam da isberesh.

malko off topic - tujno che sprqha Tangra, no mi haresa predsmurttnata mu agoniq - nikakvi vodeshti i reklami...
bNd
bez da se zamislqm bih razstrelql pove4e ot polovinata ot foruma na mmtv.bg...nqma takiva debili prosto...warrior znae za kakvo stava duma
jago
Цитат(bNd @ Feb 7 2004, 02:29 AM)
bez da se zamislqm bih razstrelql pove4e ot polovinata ot foruma na mmtv.bg.

е то за това много акъл не се иска tongue.gif
Morbid Freak
Spirit Crusher tova po mad za WAR TV li govori6 mnoo dobro predavane i ne se osnovavat na komersa po4ti vseki pat go gledam i do sega sam vijdal LP LB ili ne6to takova
Za fenovete na matala ne trqq da go propuskate.
A kolkoto do foruma na MM hehe mi razgledah go meko kazano i balacite tam s lopata da gi rine6
Peter
Ne gledam MM... Samo ot vreme na vreme puskam Faktura... uuu Fraktura de, za da vidq kvo stava po svetniq metal pazar hahaha wink.gif
SepulTeraHead
Фрактура си е стабилно предаване. Гледам от време на време. Често не ми е интересно защото дават разни гадни Black/Heavy банди, но хората които правят предаването не са виновни че това се издаава в момента.
ФРАКТУРА FEEDS UPON THE WEAKER AS THE FALL
ФРАКТУРА CRUSHES ALL!!!!!!!!
Spirit Crusher
Morbid Freak - да за TV WAR говоря. Вного е яко предаването!! icon_headbang[1].gif
Bitango
Цитат(Morbid Freak @ Feb 7 2004, 05:55 PM)
Spirit Crusher tova po mad za WAR TV li govori6 mnoo dobro predavane i ne se osnovavat na komersa po4ti vseki pat go gledam i do sega sam vijdal LP LB ili ne6to takova
Za fenovete na matala ne trqq da go propuskate.
A kolkoto do foruma na MM hehe mi razgledah go meko kazano i balacite tam s lopata da gi rine6

тия тъпаци от евроком след полунощ пускат ххх канала върху mad sad.gif ще взема да ги сменя, да им се невиди и чифутите... ranting.gif
alpha prime
полуидиотите от евроком пловдив пускат мад само ве4ер с картина и като 4уя някоя яка песен през деня полудявам ... за tv war винаги си има и картина
SepulTeraHead
Сега като се замисля, би било прекрасно ако направим така че Suffer H да са на първо място около седмица biggrin.gif
Bitango
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 21 2004, 01:26 PM)
Сега като се замисля, би било прекрасно ако направим така че Suffer H да са на първо място около седмица biggrin.gif

da go napravim
SepulTeraHead
Ами като се появи клипа ще гласувам всеки ден по веднъж в интернет(защото по това време съм на даскало). Може и по телефона ако случайно съм у нас.
Xайде хора - PLEDGE YOUR ALLEGIANCE!
alpha prime
kakwo zna4enie ima na koe mqstoe w klasaciqtaa na twa naakano predawane wink.gif
Bitango
Цитат(brave_new_world @ Feb 24 2004, 06:31 PM)
kakwo zna4enie ima na koe mqstoe w klasaciqtaa na twa naakano predawane wink.gif

vazhni sa printzipite
drinks_drunk.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.