Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хехе :3
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
RoseMadder
Здравеейте!
От известно време stalk-вам този форум,но не исках да се регистрирам,защото съм да кажем доста многословна хаха и тук ще ви пиша цели романи .. happy.gif Та аз съм .... момиче :3 Отговарям на името Хрис (съкратено от Христа - да, странно, рядко срещано име и да, прощавам, ако не го запомните както повечето хора). Тази година навършвам така заветните 18 години, които ще ми позволят вече законно да правя всичко, което правя от 13 годишна. Уча в езикова гимназия поради простата причина, че тук няма избор на училища, в които мога да уча това, което повече ме интересува, а именно рисуването, с което се занимавам извън клас. Избрала съм да кандидатствам архитектура догодина и ако някой ден видите сграда подобна на кулата в Пиза.. да, ще се досетите кой я е конструирал.. laugh.gif Освен рисуването се интересувам и от много други свързани с него неща - Фотошоп, Аутокад, Графичен дизайн, анимация, фотография (макар и да нямам професионален фотоапарат съм забелязала,че и без такова "оръжие в ръце" правя доста хубави снимки). Като един истински nerd обичам да ходя на всякакви фото и арт изложби и много чета книга (даже понякога прекалено). И понеже това все пак е музикален форум време е да си кажа и за музиката. Клик! Направих си тази екстра преди няколко месеца, която се сдобих и с феномена "ФейсбукЪ", за да не оставам по-назад хаха и се оказа addictive sad.gif Не мисля,че описва моя музикален вкус напълно обаче, само това, което ми е харесвало през последната половин година. Понече съм n00b в този форум обещавам да ви слушкам, но не искам да бъда подценявана, защото съм малка или нещо такова. Като чедо на рокаджии съм много добре запозната с еволюцията на жанра метъл. Да, някога съм била едно от онези рошави гадни, малки дечица с тениска на Дийп Пърпъл, което е вгорчавало живота на бабичките по пейките. happy.gif Е,със сигурност има още много,което мога да кажа,но смятам да спра тук,за да не сътворя есето от няколко страници,което се опитвам да избегна. И за да ви спестя въпросите - за жалост не разполагам с много скорошна моя снимка, но се надявам скоро да се сдобия с такава. За сега - Това Разликата в момента не е кой знае каква I think, само дето косата ми вече е червена. laugh.gif
Megadeth
Здрасти.
Яко метъл, маце ;>
Daddy`s Girl
Здрасти ! wink.gif Добро представяне. Забавлявай се! f_1m_c7682ad.gif

Btw хубава снимка.
Megadeth
Не снимката, а тя е хубава. ;р
Daddy`s Girl
Подразбира се.

RoseMadder, писах ти в дарк дейт. ; )

RoseMadder
Цитат(Daddy`s Girl @ Aug 17 2010, 12:12 AM) *
RoseMadder, писах ти в дарк дейт. ; )

Видях ^-^
LordZombie
Привет. Rose Madder ли ти е любимата книга на Кинг ?
RoseMadder
Да, определено! Прочела съм почти всички негови творби и мога да кажа,че тази ми направи най-ярко впечатление!
Crafter
Здравей, добре дошла и приятно прекарване тук!
С представянето си моментално ми стана фейвърит юзър ъндър 18.
Забавлявай се наоколо smile.gif
Chimera
Добре дошла! smile.gif

На мен пък представянето ти (и това, което ще последва след него) отваря възможността да ми станеш единственият любим юзър, ахаха sp_ike.gif Донт лет ми даун!

Голям тхъмбс ъп за творческите дейности! Къде ще учиш архитектура, тук или в чужбина?

Също, поздрави от лигата на фотоапарати-сапунерки! \m/
Warrior Of Ice
Добре дошла! smile.gif
prayer4eto
Велкъм! cool.gif
Megadeth
Тва е най-милото посрещане, дето сме правили, евър.
_Moonshield_
Здрасти и добре дошла.
Роуз Мадър и на мен ми е от любимите на Кинг, а какво ще кажеш за "Пътна мрежа"?
RoseMadder
Цитат(blood @ Aug 17 2010, 10:09 AM) *
Тва е най-милото посрещане, дето сме правили, евър.

Lol, започвам да се чувствам спешъл ! happy.gif
@ Chimera Имах амбициите да кандидатствам архитектура в Англия. Да карам бакалаварство в по-малък университет и след известна подготовка да се прехвърля за магистърство в Кембридж. Даже започнах да подготвям портфолио и документи,но за жалост намалиха часовете за работа там на половина и въпреки началният тласък от към пари,който майка ми може да даде когато те свършат няма да мога да се издържам сама....Но както и да е...и в София има два университета,които според мен дават обещаващи перспективи.
Ахаха ако не ви бях казала,че нямам 18 нямаше да се досетите,нали? Да,знам,че понякога звуча като някой,който гони трийсеттака laugh.gif За разлика от моите набори аз не обичам да пиша на латиница,да използвам цифри вместо букви или да слагам главни букви където не им е мястото. Чалга "културата" ( да,знам,че не може да бъде наречена култура,но все пак..) може да развали едно поколение,нали!? За мое щастие това,че с години съм била заобиколена от закуски (кифли) на високи токчета и хора неможещи да говорят собствения си език без поне две грешки на изречение не можаха да изкоренят това,което са ме научили родителите ми първите седем години. Според мен всичко е до волята,която ще проявиш и дали ще се поддадеш на чуждото влияние,което в повечето случаи напоследък е пагубно.
@ Moonshield "Пътна Мрежа" не ми е от любимите,но не отричам,че имаше доста напрежение. Интересна ми беше,прочетох я за няколко дни,все пак беше едва около 300 странички :3
И благодаря пак за посрещането - много сте мили. happy.gif
Megadeth
Цитат
Ахаха ако не ви бях казала,че нямам 18 нямаше да се досетите,нали? Да,знам,че понякога звуча като някой,който гони трийсеттака

Умря циганката...
RoseMadder
^ Защоо ? happy.gif
scion_of_storm
Цитат(Chimera @ Aug 17 2010, 08:35 AM) *
На мен пък представянето ти (и това, което ще последва след него) отваря възможността да ми станеш единственият любим юзър, ахаха sp_ike.gif Донт лет ми даун!

Хм...

==
===
====

Добре дошла, интересно представяне, ама кур за Кинг. Пробвай Джон Конъли в тоя ред на мисловни напъни, та да станем трима чели го от присъстващите активно във форума..
Sile
Като прочетох за първи път ника си помислих, че блъд си е направил нов рег laugh.gif. Иначе добре дошла, Христа! При условие, че името ти е нетипично би трябвало по-лесно да се запомня smile.gif
RoseMadder
Цитат(scion_of_storm @ Aug 18 2010, 05:19 PM) *
Пробвай Джон Конъли в тоя ред на мисловни напъни, та да станем трима чели го от присъстващите активно във форума..

Ще послушам съвета. Ако може да ми кажеш и добра книга,която може да послужи за впечатляващо начало ... smile.gif

Колкото до името ми...противно на очакванията не се запомня лесно и често бивам прекръстена на какви ли не други вариации, но не и собственото ми име...
RunningWild
Е, Аутокад - супер! Беше ми стъжнила живота тази програмка един път. Определено има какво да правиш в бъдеще, ако напредваш в тази насока. Като направиш голяма фирма в Англия някой ден, викай ме като програмист tongue.gif Иначе, приятно изкарване във форума и rock on!
Damn it!
Black Tide punk.gif wub.gif
RoseMadder
Цитат(RunningWild @ Aug 20 2010, 10:03 AM) *
Е, Аутокад - супер! Беше ми стъжнила живота тази програмка един път. Определено има какво да правиш в бъдеще, ако напредваш в тази насока. Като направиш голяма фирма в Англия някой ден, викай ме като програмист tongue.gif Иначе, приятно изкарване във форума и rock on!

Аз започнах да я уча с голямо желание и все още ми е страшно интересна..мога да се занимавам с часове с; Не бих казала,че някога ми е стъжнявала животеца хехе. Хих, като програмист предлагаш ли CV? biggrin.gif
RunningWild
^Разбира се, нали трябва да се фукам tongue.gif
RoseMadder
^ Хах,при хубаво си ви си нает, само наличието не е достатъчно laugh.gif
Лол, аз да почвам да си събирам фирмата значи : ))))))))))
Megadeth
Aз ше съм сексапилната ти секретарка ;р
RoseMadder
^ Като една сексапилна секретарка обаче ще трябва да носиш къса поличка и да си избръснеш краката o~o c;
RunningWild
Значи аз бих минал за секретарка biggrin.gif
RoseMadder
^ *screams in terror and runs away* e_e
Мммиии..съжелявам..позицията на секретарка е заета,но програмист в къса поличка се приема ¬¬ O...и щях да забравя прическата трябва да е две опашки или две плитчици : ))р
Daddy`s Girl
Нещо като за мене няма ли да се намери? ;d
RoseMadder
^ Казвай какво можеш и веднага те назначавам! с;
RunningWild
В тая криза, както няма работа, ще си направя и 18 опашки, така че свиркай.
RoseMadder
Ъм...тези възможности за къси полички и опашчици ( на мъже О_О ) започнаха да ми напомнят един "жанр", който масово е налазил интернет напоследък и почнах леко да се притеснявам. Не знам ... нашата фирма какво точно ще предлага :v ;D
RunningWild
Стана един от най-бруталните офтопици вече, но ти ще проектираш сгради на "конкурентно способният на аутокад софтуер", който аз ще напиша :Д и така после ще имаме толкова пари, че да караме любимите си банди да ни свирят по сватбите...
RoseMadder
Хах, офтопици фтв! ;;д Какво по-хубаво от това да удариш един чат от няколко страници на публичен форум или на стената във ФейсбукЪ : )))
О пф хаха ами давай ... ще го чакам тоя софтуер и ако не стане ще бъдеш убит с мъчения,които гледах в един филм и ме впечатлиха толкова,че от тогава си избирам някой ,върху който да ги изпробвам : ))))
Поне да си отдъхна относно това,което ще се върши в тази фирма. Не искам да ставам сотеньор на безработни металисти в полички ... D;;;
RunningWild
Това си е цяло изкуство как да убиеш някой, ама така да позабавиш процеса, че после душата да няма сили да се изкачи до кантората на свети Петър...
Иначе - не се притеснявай... аз съм българския Майкъл Видениус, така че ще наоравим няколко фирмени далаверчици с теб за да съберем малко средства и почваме с фирмата. Само че ме дръж под око, че да не ти отмъкна акциите някой ден biggrin.gif
RoseMadder
Хах, Свети Петър и свързаните с него неща слабо ме интересуват поради простата причина,че не съществуват ;;д
Ми ... айде вече да я почваме тая фирма де ... много се проточиха преговорите лол. А пък относно желанието ти да отмъкваш акции ... Do it and I'll spit on your grave !
RunningWild
Дето се вика: "С две думи - нЕмам думи..." biggrin.gif Иначе сега отивам при Али Макбийл и ще регвам фирмата.
RoseMadder
Ъм...защо ли си избра да я регистрираш точно при адвокатката дето все ходеше с къси полички с; PERVERTS ! Perverts everywhere around me ! I am only a child and you're corrupring my innocent soul !
RunningWild
yeah...... OR I'm just trying to make an easy and fast registration of the company ;d
Ей, тва може да продължи цяла нощ biggrin.gif Поздрав с http://www.youtube.com/watch?v=01IaKb6DmTw - нещичко за душата.
RoseMadder
Знам ;;д Даже и още хах. Аз мога да споря за едно и също нещо с часове : ))))
Ахах тая песен на Сабатон е много популярна напоследък. Почти ми е омръзнала lol;3

@_- http://www.youtube.com/watch?v=tmnCNLq_p7Y...;feature=search
RunningWild
Еее, страшна песен е тая. До скоро циклех на целия албум. Пауър и хеви му е майката.... Много благодаря за поздрава.
RoseMadder
: )) Не само тези поджанрове обаче. Аз напоследък слушам доста симфоник и гледам да не се ограничвам. Така е по-интересно. :3
RunningWild
Ей, аз съм си ограничен. Даже си го признах в темата "Ограничени ли са метълите"... :Д Иначе пауъра може и да е симфоник ;P
RoseMadder
Хаха ... повечето хора са си ограничени .. и то не само в избора на музика,но и в десетки други отношения. Не знам какво искаш да кажеш с това,че си "ограничен" ... интелектуално по принцип или само в дадени аспекти : ))) ... Хубаво е да имаш любим жанр/поджанр , но и разнообразието не вреди с;
RunningWild
Това дали съм ограничен можем да го обсъждаме в темата за моето представяне :Д ... иначе Warrior Of Ice ще дойде след малко и ще ни срита задниците и на двамата ;Д
LordZombie
Гадни спамери, такива !
RoseMadder
^ Признавам. И спирам със спама веднага с;
LordZombie
А, че спами си, колкото искаш :Д

Твоя си е темата.
RoseMadder
^ Ами,де да знам .. нямам документи за собственост ;;д
Но то ми мина мерака вече *мрън* хех
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.