Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Posers
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
DiBorg
Iskam da Vi popitam kakvo mislite za poziorite i 4uvstvate li se takiva. Az li4no ne sym ot nai-golemite fenove no kato gledam razni hora mnogo mi se vdiga samo4uvstvieto. Ta kajete
Bitango
ами, че аз съм си позьор, хехе... drinks_drunk.gif пием кафе през деня, ама иначе пише "наздраве"...
SepulTeraHead
Аз слушам Korn. В момента.
falio`
i az sum pozior be..smile.gif sa slusham no doubt - ex-girlfriend
_SiegfrieD_
Абе и аз съм позьор и то голям-имам няколко песни на Marilyn Manson,Guano Apes и Godsmack и днес даже си пуснах Helloween и Nightwish да си изпробвам колоните...
alpha prime
pozyor ... tolkowa da q mrazq taq duma pozyor sym spored 4ast ott horata okolo mene 6tot obi4am da nosq 6iroki pantaloni i nqmam dylga kosa a se mislq za fen neznam huh.gif tongue.gif
Svetyl
Blagodarenie na horata tuk, otkrih che sym pozior tongue.gif
Mi kakwo da naprawq che zaedno sys SaXoN slusham Godsmack, SOAD i Guano Apes...
Wypros na gledna tochka e dali chowek e pozior kogato slusha pochti wseki metal/rock stil....
Beoulf
всички сме проклети позьорчета, но честно казано, аз не съм чак такъв.
знам си нивото.
знам го и на другите.
Jicata
Всички сме позьори, няма к'во да дoбавя w00t.gif
Beerzebub
icon_headbang[1].gif Само аз ли съм истински, черен и зъл металяга? icon_headbang[1].gif
_SiegfrieD_
ГАДЕН МЕТЪЛ!!!!
Beerzebub
Изпускаш обръщението: "Принце" tongue.gif ...
Ataegina
chedesen kolektiv, razbiratelstvo i edinomislie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
_SiegfrieD_
Ама как!
Свобода,равенство,братство!
Heretic
A we ko da vi kaja long live posing....smile.gif
Ne we tfa vsyshtnost ne go mislq....ne trqbva da se pravish na takyv
kakyvto ne si i oshte poveche kogato znaesh che na drugite tfa ne im haresva devilsmiley.gif
Beoulf
ахаааа, виж ти...
Sunforger
Аз съм единствения черен студен зъл адски метълист
?! icon_headbang[1].gif
Ииии да,поздравче Mayhem - Fall of Seraphs
Sonnielion
Цитат(Satyr_ @ Feb 13 2004, 10:54 AM)
Аз съм единствения черен студен зъл адски метълист
?! icon_headbang[1].gif

unsure.gif leleee, az mai se izgubih, golqma strahotiq iz tiq forumi help.gif
Sw1tched
Позъор е всеки защото за каквото и да се мислите вие си оставате организми чиято същност се изчерпва със стремежа за самосъхранение на материално и духовно(ако всъщност духовното не е илюзия резултат от физико-химични процеси)...1 изречение доказва гениалността ми biggrin.gif
Peter
[19:53] *** Now talking in #bghc
[19:53] *** Topic is 'всички сме позъори и това ни прави равни!!!'
[19:53] *** Set by CS on Sun Feb 22 11:09:39
Sunforger
MOOOOOTHER NOORTH,HOW CAN THEY SLEEP WHILE THEIR BEDS ARE BURNING
alpha prime
Цитат
Позъор е всеки защото за каквото и да се мислите вие си оставате организми чиято същност се изчерпва със стремежа за самосъхранение на материално и духовно(ако всъщност духовното не е илюзия резултат от физико-химични процеси)...1 изречение доказва гениалността ми biggrin.gif

hehehehehe ..... ne wyrwi smisula mu se razbira wink.gif

awe naskoro se nawydiha adski mnogo" fenowe " razlni namazani sme6ni blekari deto sa slu6ali samo cradle ili dimmu .... za edin takyw i judas priest bqh razprawql ...
nekoi moje li da mi obqsni ne e li poza grima na blackarite i "satanizma " w textowete im ?
Sunforger
Ами зависи за кои блекари говориш,защото Cradle са си позьори,а норвежките блек групи са си сатанисти наистина,но другите само някой от тях са истински сатанисти.
DiBorg
a we satanizma e glupavo ne6to ama kakto kaza Sabrax sno6ti ne e vajno kakyv e 4ovek a kakva e muzikata koqto pravi †
alpha prime
buahaha
satanisti nai we4e dimmu nali wink.gif s ket4upa i shagrath deto kaza 4e nqma wreme da sa zanimawa s gluposti ...
celiq toq satanizym okolo bleka me kara da sesmeq makar 4e ima mnoo dobri ne6ta otkym muzika
Peter
Цитат(DiBorg @ Feb 23 2004, 01:40 PM)
a we satanizma e glupavo ne6to ama kakto kaza Sabrax sno6ti ne e vajno kakyv e 4ovek a kakva e muzikata koqto pravi †

Naprotiv, mnogo vajno e kakuv e 4ovekut (kato li4nost, idei, na4in na vuzpriemane na sveta...), za6toto tova opredelq muzikata mu.
Warrior Of Ice
Цитат(brave_new_world @ Feb 23 2004, 12:14 PM)
nekoi  moje li da mi obqsni  ne  e li poza  grima na blackarite  i  "satanizma " w textowete im ?

Не мога да ти обясня... wink.gif И на мен ми е смешна цялата история с corpsepaint-а, но го търпя. Въпрос е на идеология, свързана с музиката от самото й създаване, един вид запазена марка. Колкото до сатанизма, сред болшинството блек групи се наблюдава по скоро псевдосатанизъм - пее се за избиване и обезчестяване на християнските овце, прочие глупости несвързани със сатанизма като религия и като философия (има доста изключения, разбира се - Emperor, Arcturus, Dimmu Borgir напоследък). Хубавото в случая е, че доста блек групи изоставиха "сатанизма" за сметка на по-смислени теми.

Btw, Satyr_, не мисля, че Cradle са позьори. Прекаленият им имидж е съвсем отделен въпрос, говоря в текстово отношение.
Sw1tched
Цитат(Peter @ Feb 23 2004, 01:45 PM)
Цитат(DiBorg @ Feb 23 2004, 01:40 PM)
a we satanizma e glupavo ne6to ama kakto kaza Sabrax sno6ti ne e vajno kakyv e 4ovek a kakva e muzikata koqto pravi †

Naprotiv, mnogo vajno e kakuv e 4ovekut (kato li4nost, idei, na4in na vuzpriemane na sveta...), za6toto tova opredelq muzikata mu.

освен ако музиката му е просто професия..
Warrior Of Ice
Цитат(Sw1tched @ Feb 23 2004, 12:46 PM)
освен ако музиката му е просто професия..

...което вече е достойно за презрение.
Sunforger
Само Емперър и Сатирикон според мен разбират философията на сатанизма.За Арктурус не смятам че е до толкова,колко Емперър и Сатирикон.Сатирикон не възпяват нещата които възпяват примерни Диму.Диму след PEM взеха да се насочват и те към чистия сатанизъм.
alpha prime
stawa za prezrenie ako prawi6 muzikata za pari za6toto pri podobna wiziq mnoo malki fenowe na blacka po4wat da si mislqt 4e sa satanisti i trqq da ru6at sweta za6toto idolite im sa satanisti i te sa prodyljiteli na dqvolougodnoto im delo ...
Elleshar
mi to tuka mai e moda da si pozior, ili pone pove4eto takiva se izkaraha.
Mi togava i az 6te se prosaedinq kam kolektiva, 6toto koito se cepi ot kolektiva...nali znaete ohmy.gif
ama to kakto go izkarahte samo tova 4e pravi6 ne6to-kakvoto i da bilo te pravi pozior.
Mob
Пхах, т'ва е една от темите, които супер много ме разсмиват, карат ме да си разкривам нелепите страни от ежедневието и мислите на хората .. laugh.gif crying.gif laugh.gif
Сякаш ако отговоря, че не съм поза или пък, че съм тру ще помогна на някой да направи нещо голямо или ще ви стане по-интересно да четете темата .. знам ли и аз ?! wink.gif
Предлагам да се правят теми с бъдеще, в които може да се напише повече от един ред rolleyes.gif Извинете, обаче се чувствах длъжна да си изразя мнението dry.gif

И ДА ПОЗА СЪМ! НЕЩО ЗА КАЗВАНЕ laugh.gif laugh.gif
Svetyl
Уф, бе... чети от коя година е...
Aggressive Perfector
Цитат(Skyggedans @ Feb 23 2004, 01:53 PM) *
Само Емперър и Сатирикон според мен разбират философията на сатанизма.За Арктурус не смятам че е до толкова,колко Емперър и Сатирикон.Сатирикон не възпяват нещата които възпяват примерни Диму.Диму след PEM взеха да се насочват и те към чистия сатанизъм.

Стига глупости бе, човек! Кви сатанисти са пък Боргир?! Те се продадоха отвсякъде... Единствената норвежка група, която беше сатанинска са Mayhem. В днешно време за истински сатанизъм може да говорим при много малко групи. Akercocke, примерно...
Айде поздрав със Mayhem - Deathcrush... blackmetal.gif
TerminalFrost
Аз пък си мисля, че никоя блек група не си е направила труда да прочете например Сатанинската Библия на Антон ЛаВей, и в тази светлина, според мен са много далеч от сатанизма, поне доколкото съдя от текстовете на такива групи.
Aggressive Perfector
^Ъъъ, не е само ЛаВей... За сатанизма специално има стотици секти, а и адски много "индивидуални" сатанисти, т.е. такива, които не членуват в секта и разбират сатанизма както си искат.
TerminalFrost
Да, но истинската философия идея на сатанизма няма нищо общо с жертвоприношения, страховити ритуали и т.н - двете официални сатанински църкви дори не предлагат инициация и кръщение. Сатанизма се концентрира преди всичко върху индивидуализма, човешката сила, удоволствията от живота, и отхвърля примирението и надеждата, че ако сам не можеш да си помогнеш, бог ще ти помогне.

Иначе, прав си - всеки може да тълкува сатанизма по свой начин, така както може да се тълкува християнството, исляма и всяка друга религия.

BTW, ако някой иска Сатанинската Библия на ЛаВей (на английски, .pdf файл), да ми пише. Есетата в нея са доста интересни и си заслужава да бъдат прочетени.
Mob
сегашният Сатанист (модеренизиран) - човек, който си няма особено голяма работа, с промит пилешки мозък, без никакво понятие какво точно е сатанизъм, говорещ против религията на родителите му без да знае, че той самият е кръстен в черква по всички християнски обичаи, без да е прочел нито библията, нито каквото и да било, без да е подготвен по нито един въпрос, с три думи ЧОВЕК ПРАВЕЩ СЕ НА ИНТЕРЕСЕН dry.gif
Нелепа пубертетска работа.
Aggressive Perfector
Цитат(TerminalFrost @ Aug 26 2007, 10:58 AM) *
BTW, ако някой иска Сатанинската Библия на ЛаВей (на английски, .pdf файл), да ми пише. Есетата в нея са доста интересни и си заслужава да бъдат прочетени.

ДАЙ, ДАЙ НАСАМ!!!!!
TerminalFrost
^ Качих файла на моя сървър, приятно четене:

Anton LaVey - The Satanic Bible
Ol' Skull
Аз като бях по-малък много ме беше страх да не ме помислят за "поза". Сега като видя някой trve хardХcore metvl, дето само раздава оценки, 'се едно го боли някой хуя така или иначе, искам само да го ритна в топките.

Иначе момчето имало некакво мнение по въпроса, съживило тема, лошо нема, ама гледам некви хора си отговарят на некви постове дето са от преди 3 години... луда ралта rolleyes.gif
Knut
Цитат(Ol' Skull @ Aug 27 2007, 07:56 PM) *
Сега като видя някой trve хardХcore metvl, дето само раздава оценки, 'се едно го боли някой хуя така или иначе, искам само да го ритна в топките.

Но си оставаш само с искането, за да не ти набута въпросния trve metvl главата в гъза, нали?
Mago De Oz
^момче или момиче, спечели си една бира от мен с това изказване !!! drinks_drunk.gif
Enslaved
Смърт на позетата!
Clayman
^ Да изгорим къщите им laugh.gif
scion_of_storm
Аз съм поза rolleyes.gif
Clayman
^ Значи ще ти запалим къщата blackmetal.gif laugh.gif
sgoh
И ще ти разпнем златната рибка на кръст blackmetal.gif blackmetal.gif
StianThornsen
И аз съм позьор - Слушам Cradle of Filth и Dimmu Borgir.Комерсиялни копелета ама си ме кефят metal.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.