Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Koi ima nai dobriq pic ili kvo?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
hrana_po_forumite
shto mi mahnahte pica be eeeeeeeee basi gadnoto
falio`
eee tvoito beshe nai-qko, ahahahahaha...ebasi otvratitelniq pic w00t.gif puke.gif
hrana_po_forumite
The_Rage chesno ti kazvam bratle misleh che she im haresa... se pak sa dosta brutalni tipove icon_headbang[1].gif i dimo borger

Edin ot moq klas neska mi vika " imam sichkite albumi na Dimmu Borgir" ... dayem freak blink.gif
_SiegfrieD_
Въобще не съм го видяла тоя прословут "пик".Зависи точно за кой тип "пикове" става въпрос.Дали за личен,аватар или подпис...
SepulTeraHead
И аз не съм го видял.
Morbid Freak
Dobre 4e ne ste q vidqli.Povqrvaite mi nqma6e da vi haresa.Hrana ako si pada6 po takav rod zabavleniq ne mislq 4e tuk e mqstoto za tqh.Ima si specializirani site-ove v koito moje6 da im se naslajdavai dostaty4no
hrana_po_forumite
Morbid Freak: HeAxHeAxHeAxHeA!!!!!!!! Towa e lichen pic be! ahahah ako ne me haresvash... Qsh mi parjolata
smile.gif))
Morbid Freak
Hehe ako tova ti e li4niq pic si dosta po-vyzrasten ot 22 tongue.gif 4estit rojden den mejdu drugoto drinks_drunk.gif
hrana_po_forumite
ehhe 10q bye.gif neshto protiv gajeto mi li?! tongue.gif~
Morbid Freak
taka moje da si postva6 snimkite i az moga da ti gi triq bez nikuv problem kakto kaza Warrior samo s dve clickvaniq na mi6kata
hrana_po_forumite
samoche, priqtel, worrior sigurno ti e kazal da triesh samo gadnite snimki, necenzurni i tn... poslednite tri bqha absoliutno normalni, daje zabavni, bez nishto izvrateno po tqh => ne si vurshish rabotata dobre... sigurno zatova povecheto useri nqmat picove... shtoto ima koi da im gi maha
_SiegfrieD_
Спамвате форума с глупости...
hrana_po_forumite
blink.gif KAKO MIMI, mnogo slojni formuli izpolzvash...
hrana_po_forumite
brave_new_world me e ignorenal, mo igrae moqta igra HAHAAHAHAHAHAH
bgm
Mi moita razbira se, shtoto sam ebati picha.
hrana_po_forumite
bgm twa e shtoto iztriha moita, no az pak shte si q namerq i shti dam link... tongue.gif
Warrior Of Ice
Нова тема за спам заформихте, а? wink.gif Лошо няма, само не се разпростирайте с празни приказки и в другите...
_SiegfrieD_
Цитат(hrana_po_forumite @ Feb 6 2004, 05:47 PM)
blink.gif KAKO MIMI, mnogo slojni formuli izpolzvash...

Не съм длъжна да си опростявам езика заради теб!
hrana_po_forumite
lele kak se vruzvash samo... mellow.gif
_SiegfrieD_
Еми да-кубинките ми си имат връзки...
anonimna_dx
и аз не съм я видяла...sad.gif аре друга която ще остане? blink.gif huh.gif tongue.gif
Peter
Ne mi puka... Ima li nqkakvo zna4enie?
bNd
abe hrana ti toq nick otkude go vidq be...1 pyt 6te se napi6a taka i posle vednaga nqkoi 6te go izpolzva are izmislete ne6to novo deeba...
xskacorex
hranata няма да ви отговори, защото е баннат/а!

Айде стига глупости

locked

puke.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.