Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: May the force be with you
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Elf_s_karirana_riza
Идвам с мир!
Тъй като това е поздрава употребяван от извънземните при първи контакт,и поради голяата ми прилика с учителя Й О Д А, смятам за най-удачно и аз да започна така...
Идвам с мир!
Така и така вече трябва да Ви помоля да ме извините за лиричното отклонение,то поне нека добавя:Нека силата да бъде с Вас!(щом аз се появих в този форум,ще Ви е нужна,вярвайте ми)
И така...името ми е Теодора,но така се обръщат към мен само родителите ми когато сгазя лука,така че,приятно ми е,Теди.
И тъъй...от скоро съм на 22 години,металясвам от петнадесетгодишна,и за голямо разочарование на семейството няма изгледи да се оправя скоро.
Живея в Италия от както завърших гимназия,т.е.от 2006-та,и след две седмици се прибирам за постоянно понеже записах...посмейте се,сега ви е паднало-мечтая да стана библиотекар...та започва да уча за това
когато бях на 16 за няколко месеза пэх в група(т.е.ревях като магаре),и все още обичам да си попявам когато няма никой в къщи(т.е. да си рева като магаре)От три години подрънкъам на китара,не особено добре,но пък се кефя...
ОбожаBам да чета научна фантастика-стара научна фантастика. Навремето си умирах за фентъзи, но откакто изчетох Толкин, развих непоносимост към останалите автори от жанра-кажи си го,направо идеосинкраза-не мога да ги чета и толкоз...
Любими автори (дано не изпусна някой):
(фантастика)
Сър Артър Кларк
Айзък Азимов
Франк Хърбърт
Иван Ефремов
Рей Бредбъри
Джордж Оруел
Аркадий и Борис Стругацки
Станислав Лем
Иван Марковски
Любен Дилов
Абрахам Мерит
Клифърд Саймък

Боговете в своите жанрове:
Д.Р.Р.Толкин
Стивън Кинг
Кърт Вонегът
Ричард Бротиган
Оскар Уайлд
Джек Лондон

Ох, музиката... ами слушам от всеки жанр по някоя банда, така че не мога да дефинирам основно течение на което съм поклонник. А именно:
(изброявам,не правя класация)
Nirvana (е,тук може да се каже че ме избива Hа фанатизъм)
Metallica
Iron Maiden
Nightwish(Само с Таря)
SlipKnot
Judas Priest
Apocalyptica
Drowning Pool
Korn
Swallow the sun
Chain Collector
October Falls
Godsmack
Dominia

както и напоследйк:
Stone Sour
Kamelot
Staind
Smashing Pumkins
Tool

Единственото друго виртуално място където се подвизавам е You tube - там водя канал за песни с текстове на горните групи. Aко сятате че може да Ви се окаже полезен, моля, заповядаите- zylelskariranariza

Смятам че Ви оттегчих достатъчно за днес.
Warrior Of Ice
Добре си дошла! smile.gif Приятно прекарване по форума.
Crafter
Добре дошла!
Успехи с библиотекарстването. Но какви ги вършиш/вършеше в Италия?
RunningWild
Бая смесваш стиловете. Ако беше музикантка, щеше много да ти е от полза. Успех с "what you are doin" и когато ме засечеш по форума, ме изпрепсувай, както си трябва ;p
prayer4eto
Welcome! drinks_drunk.gif
sharon
Ехо! bye.gif Привет и приятно писане тук, поздрави на Италия!
LordZombie
Привет.
krava_v_kosmosa
Здраво!

Няма ли да ни покажеш тая прословута карирана риза най-накрая? happy.gif
Daddy`s Girl
Много обичам да ходя в библиотеката! Има толкова много книги и не е нужно да ги плащам, а просто след 20 дена да ги върна. happy.gif

Не ми се струва смешно, че искаш да си библиотекарка. Честно казано и на мен ми е кеф да драскам по читателските картони и да търся книги. w00t.gif Въобще да обслужвам читатели, но не това искам да правя до живот.

От мен имаш едно голямо ЗДРАСТИ ! happy.gif И не забравяй да се усмихваш !
Elf_s_karirana_riza
BLAGODARQ ZA POSRE6TANETO!''TUK'' NAISTINA IZGLEJDA GOTINO MQSTO...
Megadeth
ТАКА Е АМА ПИШЕМ НА КИРИЛИЦА
ТВА СА ЕДНИ ТАКИВА БЪЛГАРСКИ БУКВИЧКИ
ПРОБВАЙ ГИ, ЯКИ СА
ЙЕА
KTULU
Здравеййй, и пиши на кирилица щот, меко казано, си ебало мамата тука. Иначе са готини 'орица.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.