Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Песен от предстоящия албум на Overdawn
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Sw1tched
Предполагам, че много от вас вече са слушали Overdawn и знаете, че са една от най-стабилните ни групи icon_headbang[1].gif
Новият им албум е почти готов и на първи впечатления е с класи над предишните. За мен беше удоволствие да го миксирам и се надявам резултатът да ви хареса.

Mp3
punk.gif
Svetyl
Стабилно, не съм се и съмнявал smile.gif
Sw1tched
Машини са smile.gif

btw, да уточня, че другите албуми не съм ги смесвал аз. Като прочетох подзаглавието видях, че е малко двусмислено.
Twilightfall
Звукът е на много добро ниво, а за песента ще си спестя коментара, тъй като този стил не го слушам. ;р
SepulTeraHead
Доста е яка, да. Наистина музиката дръпнала доста. Това парче, което си качил, ме кефи повече от "Remember", която им е в myspace-a и са я дали те за сваляне.
Sw1tched
Да, явно последно Remember ще е за сваляне.
Remember

Който намазал, намазал whistle.gif
Sw1tched
Изслушайте целият албум на майспейса на групата и елате на промоцията на 30-ти wink.gif

http://www.myspace.com/overdawn
SepulTeraHead
Експертното ми мнение е, че албумът е станал убийствен (затова и му писах 3/5 като на всичко в RS). "Minds Instead of Hearts" и заглаваната песен май най ме пълнят в момента (щото са най-метъл, ебати).
Insaner
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 17 2010, 10:56 AM) *
Експертното ми мнение е, че албумът е станал убийствен (затова и му писах 3/5 като на всичко в RS).

Е wtf?!
Helloween
Много добра група със страхотно звучене
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.