Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Дойде и моят ред
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Hellraiser
Здравейте. Казвам се Цветомир, но ме наричат Цецо. На 17 години съм. Родом съм от Димитровград и все още живея там (една от мечтите ми е да отида да живея в САЩ). Харесвам всякакъв вид метъл (може да се каже, че съм начинаещ в тази обширна област). Бих се радвал да ми препоръчате групи като за начало и да ги дискутираме. Един от любимите ми автори е Стивън Кинг. Разглеждах форума няколко дни преди да се регистрирам. Харесват ми темите и хората, които го посещават. Надявам се да си допаднем и да намеря познати сред вас (ако не и приятели). Не се сещам за друго... може да ме попитате каквото ви интересува.
LordZombie
Добре дошъл! Изглеждаш приятен тип, така че приятен престой тук. Коя ти е любимата книга на Кинг?
Hellraiser
Благодаря. Най-много ми харесва То. Ти кефиш ли се на творбите му?
sharon
Добре дошъл! bye.gif Изреди разни любими групи, за да знаем към какво евентуално да те насочим.
LordZombie
Цитат(Hellraiser @ Sep 5 2010, 03:17 AM) *
Благодаря. Най-много ми харесва То. Ти кефиш ли се на творбите му?

О, да, разбира се, но любима не мога да изтъкна. И "Гробище за домашни любимци" и "Дългата Разходка" и "Мъртвата Зона" и "Сейлъмс Лот" и "Проклятието" и т.н. все са ми любими. Сега чета сборника с новели "Особени сезони" - много е силен.
Hellraiser
Еми харесвам песни на Manowar, Disturbed, Iced Earth... също и с фентъзи тематика (за дракони, мечове и т.н.). Не мога да кажа, че имам любими групи, но тепърва ми предстои. Може би ще е по-добре да ми казвате да прослушвам песни или албуми, за да добия представа за дадената група. Благодаря ви предварително.

Едит: Също така и тепърва ми предстои да се запозная с произведенията на Стивън Кинг. Не съм чел кой знае колко негови творби, но мнението ми е, че е един от най-добрите в жанра.
_TNT_
Добре дошъл и приятно прекарване!
scion_of_storm
Защо САЩ?

Добре дошъл.
Hellraiser
Имам роднини там и са ми казвали, че е много хубаво и има повече възможности за изява (не знам дали сега е така при тази криза). По-точно искам да живея в Лос Анджелис, но там е много скъпо. dry.gif Още догодина ще кандидатствам за зелена карта. Дано имам късмета да спечеля (и материалните средства, за да се устроя там). Времето ще покаже.
Daddy`s Girl
Йей! Направил си си тема! happy.gif Сега официално Добре дошъл! Ако вчера не бях погледнала, че си нов, щях да помисля, че си от старите пушки. laugh.gif

С това може да се поздравиш. Хубаво е, че четеш. На някой друг автор (освен Кинг) кефиш ли се?
Какво учиш в момента? С какво искаш да се занимаваш след това? Може да изброиш няколо хобита. : )

Забавлявай се!
Megadeth
Keфи ме профила ти, пич. :>
RunningWild
Добре дошъл и приятно изкарване. Искам да те насоча към една банда, която всеки трябва да слуша biggrin.gif
Ето поздрав с една тяхна песен - http://www.youtube.com/watch?v=zwnipCkNgDw
krava_v_kosmosa
Велкъм, младежо! smile.gif

Гледам, че ти пробутват няк'ви хевиметъл юнаци, та, реших да се включа и аз ето с тези икони, които не трябва да пропускаш в никакъв случай. Все пак неслучайно им викат Металните Богове. biggrin.gif
Megadeth
Бате, не ги слушай тия. Те от музика не разбират, слушай мене.
Hellraiser
Много ме кефите. Много готини хора сте. Радвам се, че се регистрирах във форума. Ще преслушам бандите и песните, които ми предложихте.
Кефя се и на книги с постапокалиптична тематика като Метро 2033. Уча в езикова гимназия (английски и немски език). Не съм от най-добрите ученици и не знам с моито оценки какви възможности имам. Имам 2 години за размисъл. happy.gif Обичам да излизам с приятели, да разглеждам разни неща в интернет пространството, да чета, да гледам филми, да се разхождам, да пътувам... за друго не се сещам в момента, но общо взето е това (все обикновени неща). biggrin.gif Искам пак да кажа, че наистина сте много готини хора и ще се радвам да се запознаем. metal.gif
sharon
blood е прав (?!), направо скачай на тези и се преориентирай правилно. devilsmiley.gif
Daddy`s Girl
Цитат(Hellraiser @ Sep 5 2010, 01:49 PM) *
Уча в езикова гимназия (английски и немски език).

От тук трябваше да почнеш. ;p
Midnightsun
Здравей!

^^ Не го изсилвайте момъка, има време и за "тези води". Нека почне от нещо по-лесно смилаемо, дето сме му препоръчали в Препоръчайте групи като. Аз още не съм му пробутала Korpiklaani. laugh.gif
sharon
^ Нищо, нищо, нека започне отсега с еднопосочното пътуване . devil.gif
Hellraiser
Това "еднопосочно пътуване" ми звучи много яко. icon_headbang[1].gif
sharon
Eто, някои имаме подход! Поздрав по случая, че и с нещо по-така.
Megadeth
Не я слушай, тя яде таралежи със салата...
Подкравай флойд
и Заблудената колония
И като най-великата група на света, човече ново, чуй моите момчета :>>>> .
Hellraiser
Тази песен на "твоите момчета" ми хареса. Добри са. metal.gif
Megadeth
Отдавна някой не ме е печелил толкова бързо за приятел... *пуска няколко сълзи* crying.gif
Midnightsun
Като няма да те жалим, ето малко тролщина, селско, викинги и други диви езичници.

Тролщина и още.

Селско и още.

Водка и Бира.

Викинги 1.
Викинги 2.
Викинги 3.

Езичници и още.

Разни други диваци.
RunningWild
^^Сега ви давам да се пецнете :Д
Megadeth
^Ревнивец!
Hellraiser
Midnightsun, има наистина добри попадения. super.gif Blood от колко време слушаш метъл?
ping_pong_bitches
По-здрави и от мен. Кефи ме аватара ти.
S.I.N.
Защо никой не е споменал Gamma Ray ?
Приятно прекарване из форума ^^
Slash
Хайде от мен като препоръка Evergrey.

Гледай да си близо до роднините, че едно място колкото по-голямо е толкова е и по-самотно.
RunningWild
Цитат(S.I.N. @ Sep 5 2010, 06:25 PM) *
Защо никой не е споменал Gamma Ray ?
Приятно прекарване из форума ^^

И аз това се питам.... :Д
To Mega Therion
Добре дошъл! Поздрав и от мене. tongue.gif
sharon
Ахахах, тук май всеки си пробута групите вече. laugh.gif Давай напосоки най-добре.
prayer4eto
Здрасти! Приятно прекарване тук! bye.gif
ZerraX
Чччч не може да остана по-назаде азе!
Мадамата @Midnightsun е дала някви там фолкарии и викингски ра'оти, които са KVLT!
Нищо ето малко викинги и от мен. (R.I.P. Mithotyn)
Pagan from Germany.... като добрата бира е!
Всичко иде от вътре
Epic Pagan Metal from Bavaria
Помни какъв си!
Кой какво?

А да забравих biggrin.gif - здрасти и приятно прекарване smile.gif
Hellraiser
Не съм се и надявал да пишат толкова много хора в темата ми. Наистина форума и потребителите му са много готини и добри хора. Радвам се, че ми помагате по въпроса с групите. Ще се радвам да се сприятеля с някой от вас. Може би звучи глупаво, но ако искате можем да се запознаем по Скайп (доста глупаво звучи, но ще се радвам да си лафим). smile.gif
RoseMadder
Хах като гледам,че тук са почнали да те поздравяват чакай и аз да пробутам нещо. biggrin.gif Щом харесваш Disturbed може би ще ти хареса и това. Има твърде много групи. Не знам от къде да почна хаха.
Hellraiser
Откъдето и да започнеш - все ще ми е от полза.
scion_of_storm
Аз ти препоръчвам този супер як блек, но с меки моменти, не е прекалено тру:
Ззз
Hellraiser
... huh.gif
KTULU
Браточка здрасти, добре е, че си от тоя убаф град, но още по радващ е факта, че не си от 'пайнер' контингента. Па пробвай 7те вещици
http://www.youtube.com/watch?v=LG80kpd_vNo
Hellraiser
Честно да ти кажа хич не е хубав града. biggrin.gif
godsmack321
Започни като за начало с Pink Floyd, Led Zeppelin, The Doors, Deep Puprle, Rainbow. (Старите банди) Пък след това продължи с Korpiklaani, Eluveitie, Moonspell, Amon Amarth и т.н. (: (Поне така смятам за най-добре.) Ако пък не-слушай к'вото ти е на сърце.
Hellraiser
Доста групи си харесах. rolleyes.gif
Deranged
Сигурен съм, че след известно време ще прослушаш и по-тежки стилове. wink.gif Въпрос на време е, просто не им даваш шанс.
Hellraiser
Дано. Нужно е разнообразие.
Deranged
Виж това, групата е доста известна попринцип - http://www.youtube.com/watch?v=ORLcFRbjet4. Доста е добро и мисля, че е подходящ пример за нещо "тежко", което става за слушане независимо от музикалния вкус.
Hellraiser
Знам за какво иде реч. Харесва ми мелодията, но това "пеене" не ми харесва. huh.gif Засега няма да се впускам в тези води.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.