Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: darkness
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
darkness
Ами да взема и аз да се представя...
Казвам се Ивана (ПЛС без разни..............................нямам НИЩО общо с оная чалгоманка), родена съм на 28 септември 1988г (везни) от Севлиево, но уча в НАГ Габрово с профил англ. език, а от тая година вече и Deutsch. Хобитата са ми музика (metal естествено)(black предимно, но не само), тенис, водни спортове (макар че вече почти нямам възможност да го практикувам). Харесвам много и екстремните спортове, но "най-екстремното" до сега е било да летя с пара- и делтапланер (на последното само се возих, но пак беше гот), а мечтата ми е да скоча с бънджи или от самолет (предпочитам + парашут smile.gif ). Любимият ми цитат е от един филм (ама не му знам името):
"Пътят на любовта е дълъг и мъчителен,
но любовта ми расте, щом вратът ти е срязан на две."
Толква е..................незнам май....................но много ме кефи smile.gif !!!
Толкоз се сещам за сега. За повече info питайте.
falio`
super
Цитат
тенис, водни спортове (макар че вече почти нямам възможност да го практикувам). Харесвам много и екстремните спортове, но "най-екстремното" до сега е било да летя с пара- и делтапланер (на последното само се возих, но пак беше гот), а мечтата ми е да скоча с бънджи или от самолет (предпочитам + парашут  ).

qko! a snimki imash li:)
Morbid Freak
Ami dobre do6la:) drinks_drunk.gif
twa citat4e ako ne se luja e ot Sv.Valentin nali
Rage m/u drugoto pozdravi za predstoq6tiq praznik drinks_drunk.gif
darkness
Do kolkoto si spomnqm vav filma stava6e duma za nqkakav, koito kato malak nikoi ne go haresval i sega trebi vsi4ki momi4eta, koito sa mu otkazvali...
Morbid Freak
Za sy6tiq fil mai govorime
ina4e filme4eto e glupavo ama rimite bqha mnoo dobre izpipani
darkness
Ami az sled tazi 4ast v morgata, deto onaq nameri karti4kata, na koqto be6e napisan predniqt mi citat, ne pomnq ni6to (samo nego zapomnih, 6toto mnogo me izkefi) i mai sam zaspala, no pone razbrah ot koi film e
10x
SepulTeraHead
Добре дошла. Снимки?
darkness
nqmam za sega
pak i nqmam skener
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.