Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ЗДР
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
FATE
Здравейте
Казвам се Георги на 20 год. съм,от Казанлък ,не се водя металяга а модерен металяга защото се кефя на метълкора(уж се води модерна музика biggrin.gif) нз що icon_headbang[1].gif ,
регнах се тук да намеря нови приятели металяги drinks_drunk.gif smile.gif,напреди имах рег тук ама го забравих единствено помня че 1-2 уникални коментар за Крейдъл metal.gif bowdown.gif .
Еми това са моите любими групи , от всичко по малко icon_headbang[1].gif :
Escape the Fate -любимите ми спокс не съм педа* biggrin.gif rolleyes.gif ,Paramore,12 stones,Black veil Brades,Murderdolls,AC DC,Motley Crue-без тях накаде,и руски метълкор като Рашамба,Стигмата и модерната Слот .
Обичам да спортувам,от скоро де ,обичам тъпи комедии и ужаси и разбира се премиери един вид като Карибски пирати,Хищниците и т.н.,мразя чалгата нз що,просто я ненавиждам,мразя и Bring me the Horizon причината е не мога да им намеря дискографията с хубаво качество и ме нервят с техния имо стил като се има предвид какви са ,макар да правят яка музика....е те тва е накратко за мене,дивея се на метълкор с имо имидж ...простак съм знам но не ми пука щот всеки ден icon_headbang[1].gif
карам комшиите да плачат
Daddy`s Girl
Здрасти. smile.gif
Hellraiser
Добре дошъл.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.