Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Един фюжън
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
fusion
Здрасти ви smile.gif

Казвам се Боян и съм от Казанлък.
Свиря основно на барабани, но хващам от време на време и инструменти с по четири до седем струни.
Стиловите ми предпочитания относно музиката са сравнително разнообразни - от хард/сихеделик/прогресив рок, през фънк, смуут/класически/нео/ейсид джаз, поп, дет/пауър/спийд/прогресив метъл, фолклорна музика, класическа музика, до комбинации от всичко изброено. Както и други, които не съм споменал, разбира се.
Принципно имам слабост към прогресив стиловете, но се опитвам постоянно да си разширявам кръгозора и да не забивам в "любими" неща.

В този смисъл, опитвам се да нямам "любими групи", но винаги ще има неща, които ще слушам по-често от други. Такава е музиката на изпълнители като Dream Theater (+LTE, TransAtlantic и Suspended Animation на JP), Symphony X, Rush, Myrath и Haken (двете ми чудесни открития за последните месеци), Annihilator, Mr. Big, Clapton, TOTO, Asia, Pain of Salvation, Riverside, Porcupine Tree, Serenity, Kamelot, Firewind, Stratovarius, Pink Floyd, Cynic (<3), Ayreon, Ivo Papasov, Shadow Gallery, Jean-Michel Jarre, Avantasia, Pantera, Seven The Hardway, Pretty Maids, Evergrey, Avenged Sevenfold, Sonata Arctica, Edguy, Deep Purple, Death, Sade, Dire Straits, After Forever, Level 42, Northern Kings, Tool, Steve Vai, Van Halen, YES, Joe Satriani, Fates Warning и много други, разбира се. Имам леки забежки към фолклорната музика (не само нашата, но предимно + ориенталска, но почти изключвайки турска), но в рамките на благоприличието.

Няма да обяснявам как "музиката е моя живот" и пр. бла-бла-близми, но реално се получава нещо такова. Освен музиката, търся стойностни неща и в други изкуства - предимно литература, изобразително изкуство и кино.
Обичам да научавам нови неща, да се потапям в чужди култури и да насилвам креативната си енергия до пределите й, когато имам вдъхновението да го правя.
Но не се заблуждавайте от чудесния ми тон - през останалото време съм шибано, безморално, гадно, но пацифистично и цинично копеле с ограничени задръжки.

Ммм... няма нищо особено важно около мен иначе, само казвам здрасти, надявам се, че ще ми хареса тук smile.gif
Sile
Интересно представяне, добре дошъл! Никъде не прочетох Скорпиънс или Депеш Мод, но простено ти е. biggrin.gif Мноого ще ти хареса, ако не си
Цитат(fusion @ Oct 14 2010, 06:05 PM) *
шибано, безморално, гадно, но пацифистично и цинично копеле с ограничени задръжки.

Бъзикам се естествено.
Chimera
Слагам си сексистката табелка на челото и казвам, че това е едно от малкото смислени представяния на юзъри от мъжки пол, на които съм попадала. Печелиш лукче по този повод.

Инак, добре си дошъл! Музикалният ти вкус изглежда култово, за което ще те помоля да дадеш ласт.фм, а ако нямаш - да си направиш. Все пак казах "помоля". Още едно лукче за ориенталската музика.

Цитат
Освен музиката, търся стойностни неща и в други изкуства - предимно литература, изобразително изкуство и кино.
Обичам да научавам нови неща, да се потапям в чужди култури и да насилвам креативната си енергия до пределите й, когато имам вдъхновението да го правя.

*Подава цяла кутия с лукчета*
Hellraiser
Добре дошъл и от мен. Наистина интересно представяне. Приятно прекарване във форума. drinks_drunk.gif
MetallicaAntiFan
Хелоу, мейт. Приятно прекарване. drinks_drunk.gif
Kasiel
БО(н)Б(он)ИИИИИ !

(:


Цитат(fusion @ Oct 14 2010, 06:05 PM) *
Принципно имам слабост към прогресив стиловете, но се опитвам постоянно да си разширявам кръгозора и да не забивам в "любими" неща.

Опитвай се да замазваш очите на хората,колкото си щеш,аз знам колко ограничен си всъщност ! whistle.gif laugh.gif
sharon
Свежо звучиш, добре дошъл си. Дано се задържиш наоколо. bye.gif
prayer4eto
Добре дошъл тъдява! bye.gif

Поздравления за Clapton openwidehug.gif . Не знам доколко си запознат с неговото творчество, затова просто ще те поздравя с едно любимо парче от ранния му период, преди соловата кариера.

(click)
RunningWild
Страшни банди си изредил братле! Евала за вкуса!
Приятно прекарване във форума и ти пожелавам да си от често пишещите.
fusion
Цитат
Интересно представяне, добре дошъл! Никъде не прочетох Скорпиънс или Депеш Мод, но простено ти е

Всъщност имам едно малко местенце и за Депеш (: Относно Скорпиънс - никога не съм ги чувствал като моята баница. В смисъл, миналата година като ходих до Каварна заради Дрийм Тиътър и Синик, се отбих до стадиона и втория ден, но след като изтървах причината (Едгай) заради трафика, реших, че ще ми е много по-добре отвън и пих бира с едни мацки. Едва накрая чух три от четирите парчета, които истински харесвам... Разбира се, надявам се, че сте умни пичове, и няма да обидя никого с мнението си wink.gif

Цитат
Слагам си сексистката табелка на челото и казвам, че това е едно от малкото смислени представяния на юзъри от мъжки пол, на които съм попадала. Печелиш лукче по този повод.
Инак, добре си дошъл! Музикалният ти вкус изглежда култово, за което ще те помоля да дадеш ласт.фм, а ако нямаш - да си направиш. Все пак казах \\\"помоля\\\". Още едно лукче за ориенталската музика.
*Подава цяла кутия с лукчета*

Как мога да осребря дигиталните лукчета и има ли обменен курс в... да речем бири, джин? biggrin.gif Извън кръга на шегата - мерси (: Скоро си направих ласт.фм, но не го пълня smile.gif Ще се погрижа whistle.gif

Hellraiser, мерси, добре заварИл (:
MetallicaAntiFan, мерси и голямо евала за ника, братле wink.gif
Kasiel, с теб ще се разправям по-късно (гуш) rolleyes.gif

Цитат
Свежо звучиш, добре дошъл си. Дано се задържиш наоколо. bye.gif

תודה רבה ([тода раба] - много благодаря, иврит - бел. пр.), дано (:

Цитат
Поздравления за Clapton openwidehug.gif . Не знам доколко си запознат с неговото творчество, затова просто ще те поздравя с едно любимо парче от ранния му период, преди соловата кариера. (click)

Мерси за поздрава, много обичам Клептън (: Някак по-си падам по соловите му неща, отколкото с Крийм, но и те са от нещата, които човек трябва да слуша, преди да умре. Познат ник, btw... muzikant.org?

Цитат
Страшни банди си изредил братле! Евала за вкуса!
Приятно прекарване във форума и ти пожелавам да си от често пишещите.

Заеби бандите, ако знаеш колко нося на алкохол whistle.gif

Ботъмлайн: тенкс на всички, вадете бирите drinks_drunk.gif
prayer4eto
Да, вясвам се и там понякога... whistle.gif
Adora
Привет. Хубава музика слушаш. Знаеш какво да четеш. Че и от един от любимите ми градове си. Едни хорица бяха веднъж в Пловдив и свиреха на фонтаните на китари и аз заради тях си харесах града. Че и отскочих да ги слушам даже. smile.gif
FATE
ЗДР и от мен icon_headbang[1].gif
Daddy`s Girl
Привет! Забавлявай се във форума, ако не друго. laugh.gif
Представянето ти ми харесва. smile.gif
Volt Thrower
Добре дошъл. gl & hf
krava_v_kosmosa
Привет и от мен! smile.gif

Обожавам да удовлетворявам изискания си вкус с казанлъшките понички, превърнали се в радост за стомаха. biggrin.gif
fusion
Не се заблуждавай, никой не ги прави като нас... (всъщност много, много трудно ще си намериш понички тук).
Все пак може да дойдеш за понички и за да не те разочароваме, да ти покажем кръчмите. wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.