Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Новият ми проект - Buried by Ignorance
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Sw1tched
Не, това не е грайнд с животни или death metal със звуци от Starcraft whistle.gif
Този път пускам по-човешка (буквално) песен с 3 вокалистки. Надявам се някои от вас да я харесат smile.gif

http://www.myspace.com/buriedbyignorance

http://www.youtube.com/watch?v=a4YHB8MYGeI
Hansi
Звучи доста добре, но поне за мен тия ревящите вокали може да се подобрят малко.
krava_v_kosmosa
Цитат(Sw1tched @ Oct 20 2010, 02:03 PM) *
Не, това не е грайнд с животни или death metal със звуци от Starcraft whistle.gif

Е, с това си изказване ме загуби като почитател... Грайндът с животни беше феноменално сполучлив, човек, we want more! biggrin.gif

Малко по-сериозно - парчето звучи добре, хареса ми.
Sw1tched
Хехехе, спокойно, ще има още извращения занапред, но е хубаво и в другата крайност да отида, за да е по-ярък контраста wink.gif
Warrior Of Ice
Евала, Боби, добро е парчето! Само моментът, наподобяващ брейкдаун, не ми хареса, но това си е мой проблем, предполагам. wink.gif
Daddy`s Girl
Иха.. бива си я песента. Много ми допадат женските гласове. Добре са се справили дамите с многогласието. happy.gif
Текстът също е на ниво. Само на мъжкия вокал не му разбирам какво пее, ама нали има lyrics . biggrin.gif

На мен би ми харесало повече, ако женските вокали се чуват по- силно от музиката. Т.е. самата мелодия да бъде на по- заден план (докато те пеят), за да се подчертаят още гласовете им. Но пък предполагам идеята на проекта е друга, тъй че и така не е зле. smile.gif
Поздравления. : )
Sw1tched
Мерси за мненията smile.gif


FYI, ето го мъжкия вокал happy.gif
Ghost
И на мен ми хареса, особено по-атмосферичните части с чисти вокали много добре са се получили. smile.gif
Sw1tched
Вече можете да я свалите
Mp3 smile.gif
skrotuma
Кога ще има албум?
Elf_s_karirana_riza
bowdown.gif
Sw1tched
Цитат
This video is most popular with:
Gender Age
Male 18-24
Female 55-64
Male 25-34

whistle.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.