Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: IRA DEUM reunion
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
dickens
Това вече е факт с цел записване на поне един албум... За сценично присъствие е малко сложно поради факта че се намирам в Калифорния, а двамата ми колеги в Шумен biggrin.gif За съжаление другият китарист - Георги въпреки желанието си отказа да се включи... (само как прозвуча biggrin.gif) Решихме да не каним други хора, а да си останем оригинал при записите, нека да си е автентично докрай. Свирим и записваме в домашни условия, но нека това не ви заблуждава, просто си пуснете парчето по-долу.
Ами мисля че това е достатъчно като начало, и без това не знам има ли още живи фенове на нашата музика metal.gif вече сме на по 40 ohmy.gif

Предлагам ви превю да един кавър - достатъчно популярен и обичан, който надявам се ще оцените!
Enjoy!

http://dl.dropbox.com/u/168038/BTL_short.mp3

Песента е поорязанa, сещате се...
Медаров
Crash, Пета Инвалидна, IRA DEUM...светата тройца на българския траш! Успех. За мене сте си големи - дано един ден да направите концерт в България.
Discipline
Парчето си е екстра. И двата ви албума ме кефят доста. Агресор също са били стабилна групировка.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.