Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Българският Ефир
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Morbid Freak
Какво мислите за БГ ефира заслужава ли въобще понятието ефир.Защотовсеки път като пусна телевизора хващам реклама от сорта оная с двете лелки които се карат коя повече гости ще има довечера или Купете ня незнам си какъв масажор със който правите мускули докато гледате телевизия.Абе пълни глупости ей.Незнам за вас,темата може да ви се вижда глупава,обаче мен тея простотии адски много ме дразнят и ми е интересно дали и вие изпитвате нетърпимост или аз нещо съм сбъркан.Чували ли сте колко им плащат на ония малоумници дето измислят идеите за рекламите.Не си спомням точното число но беше голямо,определено бешше голямо.Ми хора и аз мога да измислям глупости за прахове за пране и всяквите му там вибро масажори и такива глупости.
А иначе добре че има няколко предавания които все още поддържат добрия имидж на съответната телевизия.Говоря за шоуто на Слави въпреки че и той от известно време пуска ебавки от които ми се плаче направо.Но нищо лесно ще се преглътне.
Защо щом излезе малко критика(което всъщност не е критика а просто забавно предаване което показва буквално ГЛУПОСТИТЕ на другите телевизии)и всеки скача на бой.Еми извинявайте ама и народа трябва да пълен със ТЪПАЦИ след като разни откачалки говорят че слънцето ще падне незнам си кога и тн и хората продължават да се обааждат за да питат кога ще се задомят или кога ще загубят девствеността си(!).
Та вие кво мислите трябва БГ ефира да е пълен със измамници,шарлатани и глупави реклами(а незнам защо след като щом Шакира и Бритни пият пепси аз ще се захласна и ще тичм да си купя пепси и аз),които изливат безмислените си съдържания над нас.
falio`
da be sa gledah po televiziqta neshto umno koeto shte e hubavo ako se napravi, stava duma da se mahnat vsqkakvi reklami ot KANAL 1, zashtoto se pak e nacionalna televiziq wink.gif
peralnqta jivee: po-dylgo s Calgon tva e brutalno...
SepulTeraHead
Тея които измислят рекламите ги измислят според съответната target-аудитория. В България това са дебели лелки които милеят за комунизма. Така че няма нищо странно че всички реклами са малоумни.
alpha prime
po anal 1 i btv da beha samo reklamite .... no.gif
SepulTeraHead
...особенно поКАНАЛ 1. Наистина е мега-хипер-мизерна тая телевизия. Примерно като гледам Всяка Неделя, все едно е замръзнало във времето преди 20 години това предаване. Това важи и за цялата телевизия.
Да не говорим че чисто технически образа им е отвратителен. Стравнете с БТВ.

БТВ >>>>КАНАЛ 1
alpha prime
Цитат
icon_headbang[1].gif  ГОСПОДАРИ  НА ЕФИРА  icon_headbang[1].gif 
  icon_headbang[1].gif ШАШ    icon_headbang[1].gif



тва за мен е положителното в българския ефир
bgm
Ne e taka, Kanal 1 e dosta po-stoinostna telewizia ot BTV, kato izkluchim niakoi predawania kato Zaloalaloalaosalalo i Wsiaka Nedelia (TI GO NACHUKAM ARMENEC CHEREN).Ima mnogo poweche obrazowatelni i dokumentalni predawania.A BTV e super main-stream duwka, gledashta da prawi wsiakakwi maloumni predawania ot tia na Spoko, Trifonow, BG TOP 100, Zhiwot na skorost, SPORTa, Newalidno, Inache bla, bla, bla.
SepulTeraHead
Mene BTV po me kefi za6toto sam Mainstream konsumator!
_SiegfrieD_
Гледам главно Discovery или Hallmark ако става въпрос за филми.Иначе ТВ избягвам да гледам.
bgm
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 10 2004, 06:23 PM)
Mene BTV po me kefi za6toto sam Mainstream konsumator!

Ne go kazwam kato neshto losho, ama towa da ugazdhash na shirokata publika wodi do izprostiawane, ae kato cialo ne mi hareswat predawaniata.Blitz beshe dobro i Seizmograf poniakoga, ako goworim za politicheski predawania, sashto i Reporterite imaha dobri neshta (CHOWEKA BEZ LICE:), ama kato cialo ne mi hareswa.
Morbid Freak
Naistina Reporterite e edno ot nai-dobrite politi4eski i kulturni predavaniq na BTV.Abe kato se zamislq BTV ne e 4ak tolkova lo6a televiziq oba4e bastuni kato Kuci Vapcarov i Ivo Tanev ili kuv be6e ne sam siguren.I razwalqt reputaciqta.A pyk bate vi Encho prosto nqma da komentiram
Svetyl
Bate Encho mi e sygrajdanin i na nego mu plashtat da se prawi na maimuna.
A za telewiziqta...hmmm ujas e....
Ima sywsem malko swestni predawaniq:
1.Signalno jylto-Albena ruuuuuuuuuuuulz!
2.Gospodari na efira-ei towa e predawane.
3.Fraktura-estestweno.
4.Minuta e mnogo-nikoga nqma da spr da go gledam.
5.Cartoon Network-towa ne e predawane, a telewiziq de smile.gif
Obojawam animaciq biggrin.gif
6.Razmisli i strasti-kato izkliuchim che onq e edin typ shizofrenik ponqkoga ima qki temi.
Abe mai e towa....
alpha prime
o da anal 1 rulz ... nawremeto dori pokazwaha otrqzani glawi ... a infoto koeto e puska analiziranata tv e malko wlastougodno .....
Ataegina
reklami po nacionalnata televiziq trqbva da ima - reklamite ne trqbva da sa tolkova produljitelno drazneshti kato v BTV razbira se.
BTV totalno sux - masa pari pechelqt mizernicite s tolkova mnogo reklami, a povtarqt davani veche filmi, spirat kultovi seriali (Malcolm, Samo za snimka, Friends pak go pusnaha ot nachalo), a puskat surcerazdiratelni i naj-vajnoto 100 i nagore serijni bozi.

sto puti predpochitam polovin den otminaloto Efir 2 otkolkoto tva smotano BTV

da jivee BNT
Morbid Freak
E da reklami ne moje da nqma ama ama po 10 15 minuti brat4e.a kolkoto do serialite kupili sa btv 7-8 seriala i gi vratkat non - stop e tva ve4e izvinqvaite ama e adski tupo,da ne govorim drajne6to
SepulTeraHead
Бае вие болни ли сте? По BTV дават най-новите и актуални сериали.
В момента са на 9ти сезон на Приятели, който е само от миналата година, а 10ти още не е излъчен и назапад. Малкълм го спряха защото 3тия сезон свърши. Надявам се че ще купят нови серии тази година.
Общо взето единствения як сериал който не е по BTV е Farscape по диема.
Morbid Freak
Dobre be bratle za koi pat po4vat nanovo Priqteli ako 6te da e 11 sezon sled kato seriite sa puskani ako ne se luja:
1.Ot 18:30
2.ot 23:30
3.i sq ot 16:30
e neznam za vas pba4e epizodite leki4ko po4vat da omryzvat(opa 6tqh da zabravq 4.Petyk 21:30)
Malkolm za malko sa go sprqli no i toi 6e po4ne sled vreme pak nanovo i pak i pak i pak...
SepulTeraHead
В петък от 21:00 са новите серии.
Каквото и да ми говориш, дават най-яките сериали!
PureEvil
te horata sa si kazali: Kanal 1 : bylgarskiq lider
Morbid Freak
bylgarskiq lider ama ako si opravat zvuka i kartinata malko:)...
thrash
Бг ефира е една голяма пародия-тотална промивачница на мозъци.
Развъдник на малоумие и скодоумие. Има точно едно свестно предаване тва на Божидар Димитров bg.gif bg.gif
InsArtTure
Проблемът на БГ ефира е че дори и да го пропуснеш, нищо няма да изпуснеш. Някак, така е направен и толкова недоизкусорен, че ако имаш каблена и интернет изобщо не се нуждаеш от основните канали.

Какво да гледаш?
Рекламите са си реклами, но повече са идиотски дори и за американския стандарт реклами. А и не рекламират нищо, кото да се нуждае от реклама. Кое-млякото На баба? Като отидеш в магазина и като няма там на каквото си свикнал, ще вземеш и На баба. С рекламата нищо не постигат.

Сериалите или са стари(Дързост и красота пуска серии отпреди 7-8 години.), или са ненормално тъпи(Наричана още) или са БГ(" bowdown.gif ") или са такива, които можеш да гледаш другаде.

Новините са апокалиптична визия за света-всичко е опасно, хората мрат на поразия я от птичи грип, я от студ(ааааааа, нечувани температури:-15. В Европа е 3 пъти по-студено, но хората се обличат и си свиркат). Още какво-добарата новина laugh.gif -усетиха се тези от БТВ, че много песимистично го дават и хоп-добрата новина, което обаче излезе така недомислено, че няма докъде. Да има рубрика "добрата новина" е като "абе всичко е ужасно, ама има все нещо, ние го търсим, което можеби е добро."

Изобщо, имаме си страхотен ефир. Признавам, че не го следя особено-само колкото да съм запознат и не мисля, че нещо изпускам.
ThE-SaMe-IdIoT
Не знам какво толко се оплаквате от рекламите .. поне не са много .. ако си пуснете RTL 2 ще чакате минимум 10 минути докато свършат всичките .. а за канал 1 ... тая телевизия просто не мога да я гледам suicide.gif (не че гледам много телевизия) ама бтв е няква много по шарена, а не ме убива с някви изсъхнали и сиви цветове .. има предавания, които не ги гледат само пенсионерите... това обаче е само за тия 2 телевизии
`Xandria`
Откакто имам компота biggrin.gif ,гледам тв много рядко,тъй като я намирам за скучна и еднообразна,просто по повечето канали не си правят труда да измислят нещо,което да привлече вниманието на зрителя.Особено сега,когато има толкова разнообразни източници за филми и музика,предполагам я гледат по-възрастните хора(предимно).
Ataegina
Канал едно е #1 нищо, че бъ телевизия я бие по зрителски интерес. Няма толкова дълги реклами и пускат интересности от време на време smile.gif
телевизия за по-непретенциозните, а иначе има интернет и Арена

За рекламите с изненаданите от прахове и избелващи препарати домакини бях чула нейде, че не се мислят за идеята, а според бюджета. Пък и те просто трябва да бъдат достатъчно "нахални", за да ти се насадят в ума и при следващото пазаруване ръката ти сама да отиде към "Бонскункс" примерно.
Ама иначе оправия няма - телевизията си те осмуква откъм енергия.
Затова - Рррадио biggrin.gif
Nickolleta
Тия които измислят рекламите ги измислят според съответната target-аудитория. В България това са дебели лелки които милеят за комунизма. Така че няма нищо странно че всички реклами са малоумни.[QUOTE]

excl.gif Недейте да имате претенции телевизиите да задоволяват желанията на по-различните хора, каквито сте вие, в този форум, например. Все пак те са направени за МАСАТА! thumbdown.gif Точно тия лелки и плешивите отдавна женени надебелели бащи, прибиращи се с досада вкъщи или пенсионерите, които си няма друга работа, точно те са най-редовните зрители на застреляните манипулиращи предавания на българските телевизии.
те не искат нищо по-различно и по-"истинско" от информацията, която им се подава оттам. обичат да се залъгват и да вярват на Ани Салич и Юксел Кадриев и да въздишат с възмущение на тъжните и фатални новини, които чуват и час след това да си легнат само със собствените си проблеми в главата...
по въпроса са рекламите: на същото мнение съм! suicide.gif
все пак не трябва да забравяме, че те се правят за МАСАТА. и като имате представа КАКВИ хора ги гледат най-редовно, можете лесно да си обясните защо са толкова повърхностни, дебилни, малоумни и т.н. и т.н. ranting.gif
все пак на такива хора се въздейства много по-лесно! за какво тия, дето лапат големите пари за тъпите реклами, да си мъчат главите да мислят нещо хитроумно, като става и с прости и наистина ТЪПИ идеи пак да си взимат същите пари!
не можете и да искате да ги махат рекламите - това е навъзможно! нали и скапаните телевизии трябва да печелят от нещо! tongue.gif все пак, ако не сте се интересували, за едноминутна реклама в пиково вечерно време по БТВ или, така наречения, АНАЛ 1 взимат цифра с 3 нули отзад... no.gif

не ми се говори за предаванията, музикалните телевизии или СЕРИАЛИТЕ, че ще изпиша 2 пъти повече.

това, което искам да ви кажа, е, че: ВСЕКИ САМ ИЗБИРА ДАЛИ ДА ГЛЕДА ТЕЛЕВИЗИЯ! не можете да имате претенции към нещо, което реално не е направено за вас. и е истина, че ТВ-тата не могат да задоволят всички интереси и желания, както им се ще. все ще има кой да ги плюе и кой да е недоволен!

аз избрах да не гледам ТВ и го правя доста рядко (ХАХАХХАХХА, тва прозвуча като предизборна агитация laugh.gif ) biggrin.gif, с което се гордея wink.gif
интернетът ми стига. едно от основните му предимства е, че избираш къде да четеш и влизаш, а не ти пускат наложени от стандартите (пак измислени от малоумни), цензурите, "морала" и т.н. предавания, новини и реклами...

П.П.: надявам се, сте разбрали правилно какво имам предвид, не искам недоразумения... nea.gif
Wolfheart
Цитат(Ataegina @ Feb 12 2006, 04:58 PM)
Затова - Рррадио biggrin.gif

Най-добре радио Winamp wink.gif
Радиото е същия шит, като телевизията, та даже и по-голям. Циклят 10 песни, една от които е оная гнусотия на Мадона - Hung Up.
Lucretia
^^Еми не може всички да са гениални като теб thumbdown.gif
Не знам на колко си, може би на 15, ама като си толкова интелигентна и над другите нали се сещаш, че след 10-15 години и ти ще си "дебилна лелка" или "плешив чичко"!
п.п.Като не искаш недоразумения, няма да е лошо да вложиш малко такт, ако ти е познато това животно.
Beerzebub
Хаха... По-различни хора. Yeah right!
Средностатистическа младеж сме си, с типичните за възрастта мнение, известна доза бунтарство и липса на опит. smile.gif

И стига крайности! Новините били едикакви си... Ми те навсякъде са такива. Единственият начин да сме информирани е да бъдем на мястото на събитието. Но дори и тогава нашите възприятия зависят от нагласата и опита ни, от образованието... Сиреч не е сигурно че ще разберем правилно случилото се. И съвсем друг е въпросът какво се разбира под 'Правилно'...
InsArtTure
Цитат
Еми не може всички да са гениални като теб thumbdown.gif
Не знам на колко си, може би на 15, ама като си толкова интелигентна и над другите нали се сещаш, че след 10-15 години и ти ще си "дебилна лелка" или "плешив чичко"!
п.п.Като не искаш недоразумения, няма да е лошо да вложиш малко такт, ако ти е познато това животно.


Прекаляваш с офанзивното отношение. Успокой тона. Ако пък ти искаш да покажеш колко си "мъдра", тук не е мястото и не е това начинът. Надявам се ти е станало ясно.
stage
Цитат
Прекаляваш с офанзивното отношение. Успокой тона. Ако пък ти искаш да покажеш колко си "мъдра", тук не е мястото и не е това начинът. Надявам се ти е станало ясно.


Прекаляваш с забележките. Успокой топката. Ако искаш да покажеш къв си пич, това не е начина и мястото. tongue.gif laugh.gif
InsArtTure
Абе я не ме ядосвай happy.gif И се пише със забележките.
Blashyrkh
Еха. Почнахме правописа...
Lucretia
Цитат(InsArt†ure @ Feb 14 2006, 06:02 PM)
Цитат
Еми не може всички да са гениални като теб thumbdown.gif
Не знам на колко си, може би на 15, ама като си толкова интелигентна и над другите нали се сещаш, че след 10-15 години и ти ще си "дебилна лелка" или "плешив чичко"!
п.п.Като не искаш недоразумения, няма да е лошо да вложиш малко такт, ако ти е познато това животно.


Прекаляваш с офанзивното отношение. Успокой тона. Ако пък ти искаш да покажеш колко си "мъдра", тук не е мястото и не е това начинът. Надявам се ти е станало ясно.

Не съм твърдяла, че съм "много мъдра', нито пък имам желание да го доказвам тук. Много е лесно обаче да се обобщава и да се плюят другите, които винаги са "прости и ограничени", нали. Ние сме най-умните, но никой не ни разбира. Дрън-дрън!
Ако имаш нещо против офанзивното отношение не проявявай и ти такова! Елементарно!!!
`Xandria`
^и двете много се палите,по-спокойно,май всичко ви дразни...Но за това последното Lucretia е права,елементарно е whistle.gif
Atrocity
С капчица го залепи, после ти не му мисли! w00t.gif
Aglarana
Само ще спомена, че една вечер най-спокойно си гледах ТВ и пуснаха рекламата на Sprite - пустиня, която се превръща в оазис! Толкова много ми се припи...веднага си купих на следващия ден. На това му казвам аз сполучлива реклама smile.gif
Wolfheart
^След реклама на Спрайт, като тази, как да не ти се препие!?
След като изгледах рекламата няколко пъти, натоварих няколко каси с двулитровки и лочих от шишетата седмици наред!
Atrocity
Ааа не http://www.vbox7.com/play:b61b4018 обожавам тази реклама! laugh.gif suicide.gif laugh.gif
noel_f
Рекламите у нас като цяло са неефективни. Единствено тези на Bonux и Vivatel са малко по-добри. Поне те карат да свържеш рекламния клип с продукта.

Онази за Петър Бъчваров-Ути е особено несполучлива. Едва ли някой знае изобщо, че рекламират Шпек Народен. laugh.gif laugh.gif А и с много други реклами е така, де ...

Преди време имаше една реклама на банка ДСК, където дядо и внуче китайци си говорят и внучето казваше ''банка ДСК, я''. openwidehug.gif biggrin.gif

Това беше добра реклама.
Някак си в съзнанието ти се набива името на банката. smile.gif
sgoh
Цитат(noel_f @ Sep 16 2008, 10:31 PM) *
Единствено тези на Bonux и Vivatel са малко по-добри. Поне те карат да свържеш рекламния клип с продукта.

Единственото което предизвикват у мен рекламите на Бонукс, е желание да скачам по лицето на мазната румънска леля. sleep.gif Няма по противни реклами от техните.


Иначе в родното ефир най-качествени реклами пускат мобилните оператори, като на М-тел май са най-добри. Няма такава яка реклама като оная с бащата и сина на края на света icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.