Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Eye of Darksteel
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Sunforger
Както се вижда,аз съм нов тук.Аз съм почти 14 годишен метълист от Русе и си падам по ъндърграунд блек(имам предвид Нингизида,Еншънт Церемони,Блек Доун и още доста такива).Не че не си падам по по-известните но по-харесвам ъндърграунда.Ненавиждам неометъла.Падам си и по и по други стилове като гор или пък грайндкор,а от по-леките неща си падам по хевито и прогресива.Общо взето обаче слушам основно блек.Заучен съм на музика от малък и вече близо 7 години слушам истинската музика.
Svetyl
Eto go batko weeeeeee biggrin.gif
Darksteel bratko moi priwetstwam te s dobre doshyl smile.gif
Neka razrushenieto zapochne sega!
_SiegfrieD_
Цитат(Darksteel @ Feb 9 2004, 10:21 PM)
Както се вижда,аз съм нов тук.Аз съм почти 14 годишен метълист от Русе и си падам по ъндърграунд блек(имам предвид Нингизида,Еншънт Церемони,Блек Доун и още доста такива).Не че не си падам по по-известните но по-харесвам ъндърграунда.Ненавиждам неометъла.Падам си и по и по други стилове като гор или пък грайндкор,а от по-леките неща си падам по хевито и прогресива.Общо взето обаче слушам основно блек.Заучен съм на музика от малък и вече близо 7 години слушам истинската музика.

Добре си се ориентирал:)Доста разностранен вкус имаш като гледам.И аз си падам по Black и Death,но Heavy трудно понасям...
Liquid
Welcome to where time stands still
No one sleeps and no one will.
SPARK tongue.gif
SepulTeraHead
Здравствувай.
Beoulf
значи слушкаш блекче от 7 годишен, а?
да се чудиш.
_SiegfrieD_
Цитат(Beoulf @ Feb 12 2004, 12:50 AM)
значи слушкаш блекче от 7 годишен, а?
да се чудиш.

Еее страхотно!Много им се кефя на такива,които едва ли не в корема на майка си са прослушали метъл...
Svetyl
Da we bahti az sym swidetel... toq (Darksteel) kato beshe wtori klas beshe fen na Metallica i Manowar biggrin.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Svetyl @ Feb 12 2004, 07:17 AM)
Da we bahti az sym swidetel... toq (Darksteel) kato beshe wtori klas beshe fen na Metallica i Manowar biggrin.gif

То и с мен беше така, но се мина доста време, преди да "се откача" от хевито. smile.gif
Sunforger
Ами тогава нямаше хеви за мене...беше все метъл:)Братът слушаш Антракс и други трашове тогава...много яко си беше,ама аз слушах Металицата и Мановаря...
Svetyl
Ai stiga be i brat mi slushashe neshta kato Benediction, Enthombed i Pestilence,ama mene ne me kefeha... wink.gif
SepulTeraHead
ехееее.... аз прослушах чак в 6-ти клас...
````````
Хей дете:)) здравей...да не кажеш. че не съм те поздравила...само малко не влизах:)







from darkness to the sun............. smile!:)
Svetyl
Цитат
ехееее.... аз прослушах чак в 6-ти клас...


Pak dobre...az istinski pochnah da slusham w nachaloto na sedmi...
Hansi
На седем години някой може да слуша black само насила. То всъщност не само за black-a се отнася. wink.gif
Sunforger
Ами Металика не е лошо нещо ве,защо насила да съм го слушал?
Svetyl
Цитат
На седем години някой може да слуша black само насила. То всъщност не само за black-a се отнася. 


Wyw wtornik bradched mi koito e na 5 beshe u nas wink.gif Pusnah mu R.J. Dio i toi stoq i go slusha i mi kaza sys swoq bebeshki akcent che e mnogo gotino biggrin.gif
Mislq che ne go nasilih...
Beoulf
не го вярвам.
аз слушах ABBA(които и днес си пускам в много крайни моменти) и разни лайна

чак на 13(!) се опомних.
SepulTeraHead
Е аз преди това не слушах абсолютно нищо.
_SiegfrieD_
Цитат(Hansi @ Feb 12 2004, 07:50 PM)
На седем години някой може да слуша black само насила. То всъщност не само за black-a се отнася. wink.gif

Emi wyzmojno e-ako az imah po-malyk brat,sestra ili pyk daje po-golqm koi znae kak 6tqh da go/q tormozq kakwato ym si tirani4na...
Naprimer tezi dni w daskalo me nasiliha da slu6am typ amerikanski rap i wsqkakwa druga komersiqlna muzika ama kakwo drugo da naprawq?prosto ne noseh diskowe.Pyk dobre,4e gi nqma6e "The Big Bosses",4e 6tehe da stane i po-lo6o-BG Rap i Folk
Sunforger
Ами тогава слушах яко мяталица и мановар,независимо че братото дънеше дестръкшън и антракс.
SepulTeraHead
Трябвало е да слушаш брат си biggrin.gif
Liquid
Хех, аз преди слушах нео-бозички (не ме бийте !). Сега вече не мога да ги гледам puke.gif
В 7-ми клас един френд ми пусна The Time Of The Oath на Helloween и оттогава съм си такъв cool.gif
blood_freak
една интересна случка ....

преди половин час някаде .. баба ми идва в моита стая и носи брат ми (тои е на 1 месец бебе) и нещо ревеше .. и аз през това време пуснах KORN и той заспа....

явно КОРН деистват добре на малките бебета!
SepulTeraHead
Цитат
Хех, аз преди слушах нео-бозички (не ме бийте !). Сега вече не мога да ги гледам 
В 7-ми клас един френд ми пусна The Time Of The Oath на Helloween и оттогава съм си такъв

no.gif no.gif no.gif no.gif
_SiegfrieD_
Цитат(blood_freak @ Feb 21 2004, 03:44 PM)
една интересна случка ....

преди половин час някаде .. баба ми идва в моита стая и носи брат ми (тои е на 1 месец бебе) и нещо ревеше .. и аз през това време пуснах KORN и той заспа....

явно КОРН деистват добре на малките бебета!

Еми аз като недънех бляк-а на уредбата в хола кучките си лежаха по диваните и даже ако бяха в спалнатя се преместваха в хола.А разправят,че животните харесвали класическа музика...
alpha prime
wsy6tnost ku4etata 4uwat muzikata w celiq i diapazaon ... kak moje6 da my4i6 bednite jiwotni s toq jangyr be tongue.gif
Sunforger
Загини ве... smile.gif
_SiegfrieD_
Цитат(brave_new_world @ Feb 26 2004, 02:01 AM)
wsy6tnost ku4etata 4uwat muzikata w celiq i diapazaon ... kak moje6 da my4i6 bednite jiwotni s toq jangyr be tongue.gif

Те са Infernal Bitches tongue.gif
Sunforger
All Hail Mighty Infernal Bitches...Suffering the Tyrants
giggle
Ei toq Satyr e basi qkiq,ni6to 4udno 4e tolkoz go obi4am toq
Satyr icon_headbang[1].gif Golqm 6emet{}{}{}
Svetyl
Tctctc Devile biggrin.gif
I ti si shemet tongue.gif
giggle
Swetyl ae da ne skromni4im
Az sum ebasi 6emeta seriozno,ma i ti ne mi otstupva6 tongue.gif
Abe vajnoto e da sme izrudi ot 1 klasa
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.