Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Готик бални рокли ?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Eaten
Искам да попитам женската част от форума от къде можем да си купим бална рокля в този стил ? bowdown.gif
blame
Шивачка. smile.gif
Megadeth
Или пък от някой магазин, ба ли го...? :>
blame
^Може би от.... готик магазин? whistle.gif
Megadeth
Или готик шивачка rolleyes.gif
Sw1tched
Цитат(Eaten @ Nov 21 2010, 11:57 AM) *
Искам да попитам женската част от форума от къде можем да си купим бална рокля в този стил ? bowdown.gif

Цитат(blood @ Nov 21 2010, 02:07 PM) *
Или пък от някой магазин, ба ли го...? :>
Megadeth
Бате, гений си..



сред сганта де...
Eaten
Пф попитах момичетата, които са имали бал и случаййййййно ако някоя знае в кой град или магазин мога да намеря нещо такова .. .вие на шивачки ме пратихте .. ясна работа
Midnightsun
Една приятелка беше си взимала готик облекла в Бургас, но не знам точно магазина. Нямало точно нейна мярка и си направила поръчка по модели.
Aske
Трябва ти не магазин за бални рокли, а готик магазин smile.gif
Stitches
Цитат(Eaten @ Nov 21 2010, 11:57 AM) *
Искам да попитам женската част от форума от къде можем да си купим бална рокля в този стил ? bowdown.gif

Здрасти, един приятел ми показа поста ти и реших да се отзова..та аз шия такива рокли и ще се радвам да ти помогна ..сега събирам материали за сайт, все още нямам но можеш да ме добавиш във facebook, за да видиш какво работя,там имам снимки, както и всеки друг който се интересува smile.gif))
onnellinen
Цитат(Aske @ Nov 22 2010, 11:15 AM) *
Трябва ти не магазин за бални рокли, а готик магазин smile.gif

Не съм много съгласна. Готик-девойките, които съм виждала, са основно вещици в лошия смисъл на думата, само шапки им липсват (някои имат и шапки). Качеството на нещата в българските магазини е критично. Предполагам, не искаш (към авторката) да изглеждаш облечена с рибарска мрежа и черна подплата.
Сайтове за готик-неща има много.
http://www.gothic-revival.co.uk/ ето един.

Много зависи от бюджета, с който разполагаш, но ти препоръчвам или поръчка задължително от чужд сайт, или шивачка. Едит: и горещо препоръчвам шивачка, можеш да следиш изработката и да пробваш - така рискът от фал с материя, размер и излъгани очаквания се свежда почти до нула.
Stitches
Dear me... biggrin.gif
ZerraX
AAz brex s gotik roklqi n aa balo bex fokin kutl! whistle.gif brickwall.gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Volt Thrower
Съвет от Captain Obvious:

Най-добре да отидеш при някоя шивачка.
Stitches
Един къс корсет правен от мен wink.gif тук
Eaten
Цитат(Stitches @ Nov 22 2010, 07:38 PM) *
Цитат(Eaten @ Nov 21 2010, 11:57 AM) *
Искам да попитам женската част от форума от къде можем да си купим бална рокля в този стил ? bowdown.gif

Здрасти, един приятел ми показа поста ти и реших да се отзова..та аз шия такива рокли и ще се радвам да ти помогна ..сега събирам материали за сайт, все още нямам но можеш да ме добавиш във facebook, за да видиш какво работя,там имам снимки, както и всеки друг който се интересува smile.gif))

Да, добре smile.gif мерси много
страхотни модели
Google
http://www.facebook.com/pages/Magazin-Avan...71802535?v=wall

Тук могат да ти ушият всичко. Разгледай галериите, имат няколко качени неща. Всичко се шие от тях.
Lonbakisem
Това е добра добавка.

zcmcmq2016
www.lover-fashion.com
TheEconomist
По поръчка при шивач?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.