Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Anthrax в България!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Новини
SepulTeraHead
Цитат
05.06.2003BUDAPEST - Sommer Rocks Festival (HU)
07.06.2003GELSENKIRCHEN - Rock Hard Festival ( D)
07.06.2003GELSENKIRCHEN - Amphietheater ( D)
08.06.2003TBA - Sweden Rock Festival ( S)
09.06.2003OSLO - Rockefeller ( N)
11.06.2003HELSINKI - Nosturi ( FIN)
13.06.2003ST. PETERSBURG - DS Juiblenny ( RUS)
14.06.2003MOSCOW - DK Gorbunova ( RUS)
15.06.2003SOFIA - Arena Muzika Festival ( BG)
17.06.2003KARLSRUHE - Substage ( D)
18.06.2003MьNCHEN - New Backstage ( D)
19.06.2003ZURICH - Abart Music Club ( CH)
21.06.2003BERGUM - Waldrock Festival ( NL)
22.06.2003ROTTERDAM - Nighttown ( NL)
24.06.2003BIELEFELD - Forum ( D)
25.06.2003FRANKFURT - Batschkapp ( D)
26.06.2003NьRNBERG - Serenadenhof ( D)
28.06.2003NOTTHINGHAM - Rock City ( UK)
29.06.2003CARDIFF - University ( UK)
30.06.2003SHEFFIELD - Leadmill ( UK)
01.07.2003GLASGOW - Barrowland ( UK)
03.07.2003MANCHESTER - MDH ( UK)
04.07.2003LONDON - Forum ( UK)
05.07.2003DESSEL - Graspop Metal Meeting ( cool.gif
06.07.2003ROITZSCHJORA - With Full Force Open Air ( D)
11.07.2003ALBACETE - Metal Mania Festival ( E)


punk.gif punk.gif punk.gif punk.gif
АХАХАХАХАААААААААААААА
Ебаси якото. Първо Metallica, миналата година Slayer, а сега Anthrax!!!!!!
Всички от голямата четворка без Megadeth (те обаче се разпаднаха).
Яко много яко......... нямам търпение.

METAL AS FUCKING FUCK!!!!!!!!!!!!!
Warrior Of Ice
Прекрасно! punk.gif
Sw1tched
Ицо, аре да им направиш някое от твойте ревюта че все не ми попада някой албум на тази велика по славата си група. Оприличи ги на някоя друга и т.н...хора не ми се смейте, верно за Anthrax става дума ама никой не се ражда научен, важното е да искаш да знаеш и да си punk.gif punk.gif
Warrior Of Ice
Anthrax започват да свирят през 81-ва в Ню Йорк и постепенно се утвърждават като една от водещите щатски траш групи (заедно с Metallica, Slayer, Megadeth, Testament...). Технични музиканти, правещи бърза и агресивна музика. Последният албум малко ме разочарова, но не е лош - просто не е от класата на старите. А, и един факт, който малцина знаят - Anthrax са първата метъл група, която свири заедно с рап изпълнител (Public Enemy) и се считат за родоначалници на рап-метъла.
SepulTeraHead
И учстват в един епизод на "Женени с деца" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sw1tched
това за 1-ви рап-метъл го знам, затова ми се иска да ги уважа при евентуален концерт, само че тея дати от къде ги намери, аз видях някакви само за май месец
SepulTeraHead
Абе, истински са. Виж сайта на Nuclear Blast
Също http://www.zone967.com
Sw1tched
widqh. Sega obache trqbwa da izslusham neshto tqhno poneve naj-weroqtno nqma da mi haresat...ako sa naprimer kato Slayer - na tqh samo bloodline mi hareswa ot towa koeto sym slushal
SepulTeraHead
Anthrax са си Anthrax. Повече приличат на Metallica отколкото Slayer. Свали си Among The Living. Аз с това подгрявам в момента.
RazorJack
Цитат(Sw1tched @ May 4 2003, 03:40 PM)
ako sa naprimer kato Slayer - na tqh samo bloodline mi hareswa ot towa koeto sym slushal

Да ве и аз така мисля - bloodline им е единствената свясна песен. Ама все пак ходих на концерта на slayer (друг е въпроса че го направих по-скоро заради halford tongue.gif ).
Я кажете има ли някаква друга информация ще идват ли други известни групи, да свирят заедно с anthrax? И кои ще подгряват?
А знае ли се нещо за други групи които ще идват въобще на арена музика в б-я (носят се слухове за nightwish щото ...)?
Warrior Of Ice
Носят се слухове за Saxon и Whitesnake... както и за Nightwish, но последните май ще ги канят Прима.
RazorJack
Мда ама аз доколкото разбрах за Whitesnake не е слух ами си е потвърдено :-)
SepulTeraHead
Не че Anthrax не ми стигат но искам и още нещо тежко!
Ам то не зависи от това което искаме все пак dry.gif
Sw1tched
дали ще доживея нео-метъл група в българия...освен сам да си направя smile.gif
SepulTeraHead
За кво ти е... нали Soulfly бяха тук!
Sw1tched
те и soulfly са едно Нео...
SepulTeraHead
Е ти кво, само Limp Bizkit ли искаш... j/k
jamaicaxek
Офф ,тоя форум само да не замяза на останалите ,пълни с безмислени реплики като "За кво ти е... нали Soulfly бяха тук!" Хора гледайте да говорите по смислени неща щото е дразнещо да четем по 5353543 само с някви лафове за занимавка ! Спама е безмислен за форумите ,тъй като тук се ОБСЪЖДАТ различни теми ,и ако нямаме какво да кажем най добре да си замълчим.
Айде пийте по една студена бира за здраве!
Sw1tched
da mu se ne znae praw e choweka...ama taka mi se goworqt gluposti koito obache da stigat do nqkogo...deca internet-a e wreden za washeto psihichesko zdrawe smile.gif
SepulTeraHead
Ако бях сериозне по цял ден щях да пукна от скука.
Много ми е по-приятно да говоря глупости.
Peter
E da de, ama za glupostite si ima drug forum - tozi na SME wink.gif
Tam pone e pulno s prostotii, protaci i vsqkakvi drugi podobni...
MIslq 4e tozi forum e mnogo gotin, za da go omazvame... Vijdate na kakvo prili4a forumut na SME nali?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.