Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Haya guys and galls
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Mistress_Linda
Здравейте на всички метъл фенове !

Аз съм Линда, Мистрес Линда, и ви поздравявам с това страхотно парче
http://www.youtube.com/watch?v=D90fkYiuOJo
conguestadors
Добре дошла отново.
Mistress_Linda
Сега съм на вълна symphonic gothic metal, може и нещо по хард and extreme smile.gif
Ще се радвам да видя добри предложениия тук smile.gif



Thank you
Megadeth
Що не си вдигаш телефона бе, аз съм си приготвил заплатата тука за един бдсм сеанс със златен дъжд и свирка, моля. Ъпс, ти не предлагаш свирки : (((( Нищо, ще запредлагаш. :>>>
File099
Както добре виждам Мистрес Линда е доста известна личност в българския интернет. И аз я познавам от обявите за запознанства на дира от преди 9 години. Интересно е какво прави тук?
Megadeth
Фенка на меноар :>
Mistress_Linda
Бях smile.gif Сега се интересувам от малко по друга музика. Не че Маноар са ми омръзнали, просто човек се променя....

А ако верно развалям рахатлъка на някои хора тук, моментално изчезвам.
Megadeth
Ми...айде, изчезвай. :>
pungent_stench
абе стой бе
Sile
abe nedei be!
Mistress_Linda
Цитат(blood @ Mar 5 2011, 01:32 PM) *
Ми...айде, изчезвай. :>

Ако се мислиш за много интересен, сериозно си се объркал. Имам син горе долу на твоите години, и в момента, в който търпението ми премина всички граници, му събрах багажа, и го изгоних от къщи. Така че не се опитвай да се ебаваш с леля си Линда.

Все пак си мисля, че това е форум за музика, а не да се надцакваме взаимно. А за тези, които не смятат, че мястото им е тук, има друг форум, май се се казваше teen problems.
conguestadors
Виж сега, във форума има сериозни хора които не се интересуват от това какъв си и с какво се занимаваш. Това е форум за музика и си добре дошла при нас. А на разни олигофрени, просто не обръщай внимание.
Megadeth
Цитат(Mistress_Linda @ Mar 6 2011, 01:13 AM) *
Цитат(blood @ Mar 5 2011, 01:32 PM) *
Ми...айде, изчезвай. :>

Ако се мислиш за много интересен, сериозно си се объркал. Имам син горе долу на твоите години, и в момента, в който търпението ми премина всички граници, му събрах багажа, и го изгоних от къщи. Така че не се опитвай да се ебаваш с леля си Линда.

Че нали каза, че ако разваляш рахатлъка, би се махнала!? Защо беше нужно да обясняваш, че освен очевидния факт, че сина ти е най-големия нещастник (в смисъла на попадението с майка (кой знае кой е бащата (втф?!?!))), че и си го изгонила на улицата. Ама ти сериозно си кардинално извратена личност. С конки може да се хванете и да се шибате с неговата силиконка.
Ебем ви и 'сериозните' личности у тоя форум. о.0
Mistress_Linda
Цитат(blood @ Mar 6 2011, 01:46 PM) *
Цитат(Mistress_Linda @ Mar 6 2011, 01:13 AM) *
Цитат(blood @ Mar 5 2011, 01:32 PM) *
Ми...айде, изчезвай. :>

Ако се мислиш за много интересен, сериозно си се объркал. Имам син горе долу на твоите години, и в момента, в който търпението ми премина всички граници, му събрах багажа, и го изгоних от къщи. Така че не се опитвай да се ебаваш с леля си Линда.

Че нали каза, че ако разваляш рахатлъка, би се махнала!? Защо беше нужно да обясняваш, че освен очевидния факт, че сина ти е най-големия нещастник (в смисъла на попадението с майка (кой знае кой е бащата (втф?!?!))), че и си го изгонила на улицата. Ама ти сериозно си кардинално извратена личност. С конки може да се хванете и да се шибате с неговата силиконка.
Ебем ви и 'сериозните' личности у тоя форум. о.0

Последното, което си мисля, е че форума е отворен за всички, и че тук има някакви модератори (или се водят като такива), които да прилагат цензура на постове като по-горния, когато се нарушават правилата, които вие самите сте създали за този форим. Конкретно визирам:

Цитат
1. Забранява се употребата на вулгарни думи и цинизми - спазвайте добрия тон.

2. Забраняват се лични нападки, заплахи и обиди към участниците във форума.



Аз лично нямам намерение да се занимавам с никого, да си падам под нивото, да споря с тоя и с оня. Ако ми трябва нещо относно музикалните ми предпочитания, ще си го намеря и без да съм регистрирана, и не само в тоя форум.

И понеже съм все пак някакво име в България, всичката информация излиза в Google, и в тази връзка бих помолила админите да ми изтрият акаунта.
Megadeth
Ти кво име с в България бе? Всеки втори е тип 'знаеш ли кой съм аз'. ВТФ?!
Айде да те няма и тебе, ние не сме ти роби, не сме ти и клиенти. (Не включвам и личността конкистадор под 'ние' де).
Та... аре у лево и ти.
conguestadors
Ей олигофрен, взе да прекаляваш много. Имай в предвид, че Пловдив не е чак толкова голям. От както съм се регнал в този форум до сега не е имало някой който да ме е дразнел толкова колкото ти. Всъщност като се замисля ти дразниш 80% от хората във форума. Заради боклуци като теб от този форум си тръгнаха сума хора.
Megadeth
Мдам, не е толкова голям Пловдив. Ама ако нямаш пари, мога да ти платя таксито до вкъщи, шибаняк.
ludspamer
Цитат(conguestadors @ Mar 6 2011, 07:58 PM) *
Заради боклуци като теб от този форум си тръгнаха сума хора.

Те хората идват и си отиват всеки ден(в житейски и форумен смисъл;д), ако някой не е в състояние да изтърпи малко храна по интернет закво ни е? Почти 4 години съм тука (а имам и некви стари акаунти), храна съм изял много ма кво ме боли, влизам, пиша и си чета.
Sile
^ +1
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.