Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: UnHumanity
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
abductor
Здравейте, другари!
Пускам тема за първи път от 2006-та насам, за да ви представя групата Unhumanity от Пловдив (лоши хора, зли хора), в която, както вероятно се досещате, имам участие и аз самият smile.gif . Стилът е дет-метъл, а причината, поради която ви занимавам с въпросната група е албумът ни, който излиза в началото на следващия месец. В страничката ни в Майспейс засега можете да чуете 3 от песните в него (което си е почти половината албум smile.gif), а след излизането на дисковете ще бъде качена и останалата част. Така че, на който му е интересно да налазва. Ще се радваме да чуем вашите коментари, независимо дали са положителни, отрицателни, обективни, субективни или каквито са там smile.gif
Поздрави!
monolithe
В Бургас на феста ни откинахте тиквите. Чакаме албумЪТ!!!
2+2=0
А в София кога ще свирите?

Песните са силни. Най ми харесва Следи от Болка, особено на солото на втората минута. Не знам на коя група ми напомня, обаче много злобливи са парчетата. Идвайте за промо на албума.

Хахах, отварям страницата с плейъра в майспейс ими излиза реклама "тест за смърт". Тематично.
karelian
СТРАХОТИЯ, човек! bowdown.gif

Определено силен дебют, и трите песни са много добри.

Едно голямо ЕВАЛА!
abductor
Благодаря за хубавите думи, приятели. Междувременно албумът ни е вече факт, и по този случай сме го качили целия онлайн на страничката ни в Майспейс, така че на който му е интересно - да налазва icon_headbang[1].gif

drinks_drunk.gif
2+2=0
Браво и благодаря за качения албум. Успехи нататък.
А на диск кога и как да го чакаме?
skrotuma
Къртите, пичове! Евалла!
abductor
Алелуя, братя!
Изкопах тази древна тема от форумното гробище, за да ви представя най-новия ни хит - Зомби Синдром.

Zombie Syndrome!

Дано ви хареса wink.gif
serem na vas
Екстра е! metal.gif
Thrashard
А т'ва е велико, евала!!!
abductor
Мерси за добрите отзиви smile.gif

Още едно парче от нас:

Атентат
metalheart1993
Интервю с групата!

Това интервю го взех съвсем скоро от групата мисля че стана добре. Относно самата група и музиката която правят много ми харесва!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.