Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какво мислите за хомосексуалистите?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
SepulTeraHead

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Warrior Of Ice
Много смешно, Стефане, няма що... wink.gif

Със същия успех аз мога да твърдя, че всички хора с татуировки (примерно) са хомота, или пък тези с обици на ушите... laugh.gif
SepulTeraHead
Цитат
Много смешно, Стефане, няма що...  wink.gif

Що бе? Аз още се заливам от смях само като го видя това....
Тея насриозно ли са го мислили ебати!

MANWAR
Liquid
Тва не е гейщина бе. w00t.gif

Руши е педал.

Виж Мановар не са.

Те по тая логика всички дето пеят/свирят голи по концерти са с лява ориентация wub.gif
Morbid Freak
Цитат(Liquid @ Feb 17 2004, 11:43 AM)
Руши е педал.

Mnoo qsno 4 e pedal.Nai-golemiq haha.
V kraina smetka mi e vse edno samo da se poqvqvat publi4no.Kvoto si pravat da si pravat samo 4e u tqh si
Liquid
Въпросът е, че Мановар НЕ са смешници.
headbang[1].gif
Hansi


Случайно да ви прилича на Elton John. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ed_Hun†eR
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 17 2004, 09:46 AM)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kogato ti izkara6 takuv relef togava moje da im wika6 pedali.
Don't mess with the best
or die like the rest!
t0xIc
myhahahahahaha
za fenkite na zapotenite muskulesti kosmati muje oligofreni
!!!!!!!
ru6i rqpa da qde smile.gif
Hansi
Някой хора май ги е яд, че не изглеждат и те така. Щом си мускулест и малко по як значи си олигофрен или педал. Това може да го каже само истински олигофрен.
M-16A2Rifle
mat.gif Manowar са най-тъпата Heavy Metal група fuck you к'во може се каже само Black Metal ranting.gif
Ataegina
tsyk, tsyk, tsyk SepulTeraHead no.gif
Svetyl
Цитат
Някой хора май ги е яд, че не изглеждат и те така. Щом си мускулест и малко по як значи си олигофрен или педал. Това може да го каже само истински олигофрен.


Absoliutno si praw za poreden pyt wink.gif
bgm
Цитат
Някой хора май ги е яд, че не изглеждат и те така. Щом си мускулест и малко по як значи си олигофрен или педал. Това може да го каже само истински олигофрен.


HAHAHEADEAHEHHAHEAEHAHE.

Ok, to ne znachi, ama kogato si muskulest i iak, hodish s kozheni prashki i se snimash gol....TOGAWA WECHE SI PEDAL.

I toia deto go postna ne znam kuw e, ama ne prilicha na pedal, nai-malkoto e s kostum.
SepulTeraHead
Това е Robb Flynn(Machine Head) преоблечен за хелоуийн.

Цитат
Някой хора май ги е яд, че не изглеждат и те така. Щом си мускулест и малко по як значи си олигофрен или педал. Това може да го каже само истински олигофрен.

"Някой хора май ги е яд, че не изглеждат и те така. Щом си мускулест и малко по як значи си олигофрен или педал." - Това може да го каже само истински олигофрен.
Sunforger
Не знам,обаче това е единствената хеви метъл група която уважавам и не мога да трая каквито и да било нападки срещу тях.Просто простотията на постъпката няма нужда от коментар.Морбид Фрийк,беше питал какво значи хейтър.Ето това значи хейтър.
Morbid Freak
Abe hora sporite za gluposti.Twa koi e pedal ili ne si li4no negova rabota ako vi hareswa muzikata im kvo vi byrka kakva im e seksualnata orientaciq.Ne slu6am Manowar no mi haresvat nqkolko par4eta i ne mislq 4e nqkolko snimki mogat da opredelq ne6te koito samo opredelenite li4nosti znaqt
t0xIc
xaxa osobeno me e qd smile.gif)))
taka 6tqh da se razhojdam prez lqtoto budete sigurno
abe vie v red li ste
))))
thumbdown.gif
Beoulf
ХО-ХО!

Manowar са смешни, разбира се!
напушва ме смях като ги гледам.
затова гледам да не ги Гледам.
На кого по дяволите му пука?!?
днес и задниците да си покажат, феновете ще им ги целунат!
Svetyl
I az se chuuuudq shto Manowar nqma da stypqt w Bylgariq... Mi to koq grupa iska takiwa "fenowe" kato was...
Da wzema i az da naprawq nqkoq takawa hmmmm anketa...
Warrior Of Ice
Темата е абсолютно безсъдържателна, дори обидна. Стига се до лични нападки, вместо да коментирате смислено групата или пък хомосексуалистите като цяло. biggrin.gif

Lock.

P.S. Разбирам желанието ви да ръсите необосновани безсмислици, наистина. punk.gif Просто не му е тук мястото.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.