Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ми... аз - Amaranth
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
amaranth
Хей bye.gif Такам, аз съм на 14 години и съм момиче... обожавам готик/симфоник метъла, блек, дет също стават, малко траш - Мейдън и Металика например. Но най-много харесвам Nightwish...!!! ( с Анет, която междудругото ми писа metal.gif ) Ми тва е от мене... а, да, избрах си името Амарант щото много ме кефи. Означава неувяхващо цвете.... rolleyes.gif



HateBreeder
Здравей,би ли споделила и истинското си име?Питам просто от учтивост.Все пак форума не е сайт за запознанства,в който може да се злоупотреби с лична информация,относно стиловете и групите-избрала си добър старт wink.gif Привет от мен и приятно прекарване във форума.

П.С. А,да не забравиш,да качиш своя снимка,не е задължително,но е желателно...
RunningWild
Здравей! Приятно изкарване във форума и само един малък съвет, който ще ти спести нападки: не слагай Мейдън в графа траш smile.gif
Не се заяждам, само поправям smile.gif Още един път - приятни минути във форума и се надяваме на още един редовен потребител, с който да се забавляваме!
ludspamer
Цитат(RunningWild @ Apr 4 2011, 07:39 AM) *
не слагай Мейдън в графа траш smile.gif

Нито пък Металика :Д:Д

Иначе здрасти.
HateBreeder
Eeeee,aйде сега...По-лесно е да кажеш,че са траш,отколкото да казваш,тази песен е спийд,онази еди каква си...Пък и остави момичето,все пак е на 14 години и едва ли и пука коя група какъв ТОЧНО стил метъл е(както и на мен не ми пука особено).Това,че е изброила групи само от мейнстрийма ме притеснява,дано не слуша само такива.Стига съм си правил догатки,хайде госпожице "Неувяхващо цвете",няма ли да ни удостоите с вниманието си?
mordred
Цитат(HateBreeder @ Apr 3 2011, 11:06 PM) *
П.С. А,да не забравиш,да качиш своя снимка

Бате тя е на 14 само бе, недей така rolleyes.gif
HateBreeder
Нямах това пред вид,все пак не съм Blood.Просто искам да знам какви хора са във форума,пък и със снимка,нещата стават,някак,по-реални.Поне добиваш представа как изглежда дадения човек,как се облича...Доста изводи могат да се направят.Все пак имам сестра,която тази година навършва 15 и знам колко неприемливо е,да се правиш на плейбой пред момичета на тази възраст wink.gif
mordred
Знам бе - майтап си права smile.gif Иначе добре дошла на потребителката !
ludspamer
Цитат(HateBreeder @ Apr 4 2011, 10:52 AM) *
...Пък и остави момичето,все пак е на 14 години и едва ли и пука коя група какъв ТОЧНО стил метъл е

Е да бе ташак си прайм то и аз на 14 яко ги бърках;д
sharon
Привет и добре дошла! bye.gif
Kasiel
While your lips are still red.. whistle.gif

Привет и приятно откриване на нова музика.
amaranth
А, здравейте пак happy.gif Сори за траш метъла и така нататък... разбирам от групи, не и от стилове...
Такам, казвам се Йоана : )
Мерси на всички за посрещането : )
Elf_s_karirana_riza
Привет и от мен smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.