Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Motorhead
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
metalista_98
Чухте ли новия албум на Motorhead-The World is yours.
Aко не стего слу6а ли http://zamunda.net/details.php?id=244006&hit=1
Маруш
Велик, както и всички останали от тях.
pa®tci
И ето защо Чичко Леми е ТИТАН.
sharon
Повечето банди или не са наясно, или нямат контрол над различните издания, които бълват компаниите, а най-често и двете. Факт е обаче, че за подобна група-култ винаги ще се намери някой маниашки колекционер, за когото цената ще е на заден план, била тя и надута до пръсване. Малцина музиканти биха подминали възможността за допълнителен доход, така че браво на Чичко. smile.gif
SepulTeraHead
Пропускате момента, че групата не притежава правата върху тези албуми и затова приходи от продажбите на този бокссет за тях така или иначе няма никакви. Пичове са, ама не чак толкова, щото просто ви казват да не купуват епродукт, с който нямат нищо общо. Все едно аз да ви кажа да не купувате бульони Маги, щото са отровни. Така че по-спокойно.
ludspamer
Абе?!Един познат бил прочел някъде статия, че се гласели моторджиите за Каварна 2012?Някой знае ли? unsure.gif

Щотоо ако е верно, палиме мотора(или влака:Д) и на Каварна от предишния ден с каса бира, па ако ще да спим на песъка!
_SlipKnoT_
Ми преди много им се кефех, сега малко по-малко, но пак има песни които много ми харесват. Абе май пак ще ги прослушам.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.