Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте, метълчета от цялата страна, имам въпрос...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
Sile
Цитат(sexi_metTtal444e_98 @ May 20 2011, 01:23 AM) *
Сделка smile.gif

Ама ти разбра ли за какво е?
FireSoul
Ем,здрасти и от мене и а съм отскоро в форума.HateBreeder мерси за съвета да обърна внимание на по-новите групи biggrin.gif.Препоръчвам и на теб да пробваш с някоя по-нова група.Относно тежкия Метъл това е едно от придпочитанята ми.Прятно изкарване в форума!
Thrashard
Цитат(Drugun @ May 20 2011, 03:16 PM) *
Здравей, сладурано !!! Ти си ми селска, аз съм от Джулюница, ако искаш някой път може да се срещнем на Горна, на центъра? Там ще се пуснем от телефоните Manowar и да натрием носовете на надувките в Горна и само могат да гледат и да завиждат, а може и бира да те почерпя whistle.gif

Еййй, колко яко, че си от Джулюница, любимо ми е там, баба Свирка живее там. Иначе за който е навит да му духам, на лични да пише... http://www.youtube.com/watch?v=Ur7Z-w_tF5E
mordred
Баба ти се казва СВИРКА
scion_of_storm
Оценка на форумния трол - 6/10.
abydos
Цитат(mordred @ May 21 2011, 04:32 PM) *
Баба ти се казва СВИРКА

Вече ми е ясно защо духа на 13. Явно е семейна традиция.
mordred
Хахаха да ! То крушката не падала по далеч от дървото казват хората smile.gif Па тя си дошла с името баба и явно smile.gif
RunningWild
Добре звучи темата ;Д
Айде, приятно прекарване на дамата, а и на всички ви smile.gif
Elf_s_karirana_riza
boxed.gif Посрещане на годината...мда,приятно прекарване и от мен.

P.s.:Значи,следващия път да не отсъствам толкова дълго,че изпуснах золумите...
the_fire_eye
Вече си пролича,че това е трол.Хайде да помолим модовете да го изхвърлят от форума.
Thrashard
Цитат(the_fire_eye @ May 22 2011, 06:06 PM) *
Вече си пролича,че това е трол.Хайде да помолим модовете да го изхвърлят от форума.

Хайде, помоли ги, ако трябва им духни малко, също и на админчето, искаш ли да ти покажа как става, мога да те науча, макар и на 13 ??? icon_headbang[1].gif Може и да им поплачеш малко, пуси suicide.gif biggrin.gif biggrin.gif
the_fire_eye
Имаш се за много печена,защото духаш на 13 ли?
Thrashard
Да, проблем ли имаш с това? suicide.gif
the_fire_eye
По-скоро ти имаш проблем.

Че си трол си личи от поста ти в Rate My Song - няма как да си написала това, без да си много навътре в нещата. Разваля "легендата" и твърде гротескания, хиперболизиран изказ в постовете ти. Виждала съм много тринайстетгодишни курвета (дори и селски), които въпреки вулгарността си не могат да ти стъпят на малкия пръст. Номер 3 : Пишеш твърде правилно - тринайстегодишните селски духачки се интересуват от всичко друго, но не и от учене.

Моят съвет: НЕ учи актьорско майсторство - дори и по сегашните занижени стандарти никога няма да изкараш. thumbdown.gif
Thrashard
Моят съвет: НИКОГА НЕ ДАВАЙ СЪВЕТИ, няма смисъл. Все пак благодаря, че ми напомни защо съм се издънил и целият свят е разбрал, че съм ТРОЛ. Иначе благодаря ти за ласкателствата, мила!
Sunforger
Ебати нескопосания опит за тролеж, честно, малко повече поне да се беше постарал..

fish.gif
Vlad
Куре може ли да си толкова лигав бе?
Megadeth
Moже да ми го поолигави
Thrashard
Цитат(Vlad @ Jun 2 2011, 06:34 PM) *
Куре може ли да си толкова лигав бе?

Ушев, ти кво спектриш по форумите бе хахахахаха metal.gif
mordred
Цитат(sexi_metTtal444e_98 @ May 18 2011, 01:05 AM) *
Здравейте на всички, казвам се Мина Златкова. Родена съм и живея по настоящем в село Шереметя, област Велико Търново. На 13 години съм и от съвсем скоро най-добрия приятел на гаджето ми ме зариби да ставам металистка icon_headbang[1].gif адски много се надъхвам на метъл и вече си имам любими групи, като Manowar, Kiss, AC\DC, Rainbow, а също така обичам и по-тежки групи като Green Day, Nirvana, Alice In Chains, Turbonegro и други... smile.gif Имам чувството, че съм влюбена в тази музика и, че животът ми е пряко свързан с нея по всякакви начини, направо съм си зарибена много. ) smile.gif Та сега съм решила, че с цената на абсолютно всичко, въпреки че майка и татко се правят, ще отида до Велико Търново, там разбрах, че има магазин на име "На Тъмно" само за метълски неща и ще си купя кобинки, межка, тиранти, кърпа за глава и всичко необходимо, за да стана една от вас, приятели. Само има нещо, което ме тревожи. Приятеля на гаджето ми, Сашо носи някак странно завързани връзките на кобинките си и си връзва по много странен начин межката, обаче ми се подиграва, като го питам как става sad.gif и затова се обръщам с гореща молба към вас - МОЛЯ ВИ, ХОРА, ПОМОГНЕТЕ МИ И МИ ОБЯСНЕТЕ КАК ДА ПРАВЯ ТЕЗИ НЕЩА, защото не знам все още, моля ви, не ми се подигравайте, все пак всеки е тръгнал от някъде.... :* l punk.gif wub.gif wub.gif

Готино !!! След смяната на ника си остана същия ЖАЛКАР smile.gif
gadabout
Байко, много злобичка и тъпотийка, съответно, блика от теб. Даже заяжданията ти са плитички.

Тва да издириш стара тема и да цитираш първия и пост, за да кажеш на някого, че е жалък, понеже сте се сдъвкали в друга тема... ненам...
mordred
Ааа от мен така ли ??? Тука някой се прави на малко момиченце и обяснява колко обичал да духа, после му сменят ника и продължава да троли ама моя е простотията така ли, ясен си ми и ти !!


Цитат(gadabout @ Jul 2 2011, 07:01 AM) *
Даже заяжданията ти са плитички.

И плюс това аз никога не се заяждам, просто реагирам на простотията ви !!! Ако реша да се заяждам ще се депресираш, повярвай ми smile.gif
RunningWild
Цитат(mordred @ Jul 2 2011, 12:11 PM) *
И плюс това аз никога не се заяждам, просто реагирам на простотията ви !!! Ако реша да се заяждам ще се депресираш, повярвай ми smile.gif

Силни думи от лайновоз като тебе
mordred
О нима smile.gif))) Трябва и аз да почна да си пускам спамърски теми явно за да съм ви на нивото suicide.gif
RunningWild
Да, пускай много. Ще се надявам да оспамиш добре форума и да те баннат най-сетне.
Megadeth
Кво сте го подели тоя Мордред бе майна. Навъдихте се от нищото, офлудихте форума с простотии, спам и лайна и сега решихте и да наливате. Осъзнайте се, тук приоритет е музиката, не да се доказваме кой колко е шибан отзад. Метъл и бира, не да се наливаме. Има толкова чалгари с розови тениски и с гейски чантички през кръста за пребиване и ебане. Вземете се в ръце и стига серете по форума.
mordred
Цитат(RunningWild @ Jul 2 2011, 01:04 PM) *
Да, пускай много. Ще се надявам да оспамиш добре форума и да те баннат най-сетне.

И поради каква причина да ме баннат ??? Че изразявам мнение за дадена група най-културно и момченцето което мечтае да духа на батковци започва да злобее ли ? Кажи бе Саше brickwall.gif
Discipline
Ъъъъъъ, за коя група става въпрос? Явно нещо съм изпуснал веселбата.
mordred
Obituary !!! Явно да се изразява мнение е много дразнещо за някой хора !!! Няма дискусия а направо се почва с обидите !!!
scienza
С жив интерес прочетох от-до цялата тема. И не че имам какво да кажа по нея... Не че през цялото време някой е казал нещо съществено. Просто ей така, един пост повече, да се разпиша и аз като Мина Златкова ;]]
Bleach
Ама вие сериозно ли толкова време не сте разбрали,че това е трол? suicide.gif То на второто изречение се разбира(даже се отчаях от себе си,че толкова бавно загрях). dry.gif
Vlad
Верно ли бе ohmy.gif
HateBreeder
Ей, аре стига вече с тая тема. Ако се чувства като 13 годишно момиче, защо да не се представя за такова? Дори и да не се, пак, какъв е проблема?
Thrashard
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.