Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Привет
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Belial
Здравейте драги същества,
името ми е Белиал. На 23 години съм със статус - подрастващо дете-момче. Живо се интересувам от всевъзможни неща и нищо не ми омръзва - Живея. Обичам плуването, кучетата, електрониката и музика която не се прави с компютри и пултове, а е плод на фантазия, ум, нагласа създадена от инструменти от всякъкъв вид с помощта на двете ръце. Все пак това е място за което ще говоря за музика (надявам се да намеря близки до моят вкус хора) а няма да мисля схеми в шаха smile.gif , Траш, хеви, глим, хард, готик и мелодик... ако мога да опиша предпочитанията си към музиката май ще е това. smile.gif Спирам да пиша че никой няма да изтърпи голямата глупост която почти заспал успях да скалъпя smile.gif
HateBreeder
Eх,регнал си се 9 минути след като си легнах.Както и да е.Приятен престой тук.Като спомена мелодик, всякакъв ли имаш пред вид?
mordred
Цитат(HateBreeder @ Jun 8 2011, 11:11 AM) *
Eх,регнал си се 9 минути след като си легнах.

Вие заедно ли живеете ???
HateBreeder
Не виждаш ли часа,в който е написал темата?
Thrashard
Тоя mordred е яко тъпо парче обаче biggrin.gif Все тая, здрасти Белиал. Имам въпрос, чалга слушаш ли ?
П.С - Наистина ли така се казваш metal.gif metal.gif metal.gif
Sile
Поквареният, добре дошъл! =)
gadabout
Привет бе, привет.

Надявам се да си повече фен на музиката и по-малко социален киселяк. Че от вторите си имаме достатъчно тук.
sharon
^ Факт.

И в този ред на мисли, разпиши се с някои любими имена от сцената. Добре дошъл иначе.
RunningWild
Хайде, добре дошъл и от мен. Ще срещнеш много "интересни" неща по форума biggrin.gif
Сподели някои любими банди.
mordred
Цитат(HateBreeder @ Jun 8 2011, 01:38 PM) *
Не виждаш ли часа,в който е написал темата?

Виждам и кво ???
HateBreeder
Ей, на теб не ти омръзна да пишеш безсмислени нща из темите. Тая тема няма нищо общо с мен, както и ти.

"Аре у лево".
mordred
У лево нали знаеш, че само на баща си можеш да викаш smile.gif А сега обясни ако можеш каква е връзката с часа на регистрация на някой си и кога си си легнал бе хахаха smile.gif
Sile
точно в 4:00 сутринта приключва беснуването на демоните, присмиващи се на Христос, излизат в 3:00 всяка нощ. От 11:11 ми е известно. За всеки случай да вмъкна, постът ми е ироничен.
Megadeth
Всеки луд с номера си майна.


СКУД РОУ БЕ :Д
Sile
^ И най-големият с най-големия. biggrin.gif biggrin.gif
Elf_s_karirana_riza
Привет и от мен.
Hellhound Anathema
Като се прибера ще те пребия!!! Ама ти си знаеш.. Белиал се казвал... Като се прибера, ме чакай у вас, да те оправя... Някъде другаде ще те срещна ли или не си ми проследил всичките стъпчици?
SPYBORG
Някой май сгази лука още с влизането boxed.gif! Здрасти пич! И аз съм от съвсем скоро тук, но ми харесва. За няколко дни научих много неща. Дано форума е полезен и за теб.
Hellraiser
Привет и от мен. drinks_drunk.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.