Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте на всички от Aroin
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Aroin
Здравейте, сродни души (метълчета, античалгари, особи луди по вампири)! Казвам се Траяна (може да ми викате Тетси) с никнейм Aroin...Зодия Рак съм smile.gif Обичам да слушам метъл и мразя(меко казано) чалгата laugh.gif Надявам се да си намеря тук онлайн приятели! happy.gif По принцип съм заобиколена от кифли и кроасани...за жалост! Много мога да дрънкам за себе си затова по-добре да спра до тук...

Поздравявам всички във този форум с тази песен! icon_headbang[1].gif Manowar-Die for Metal!!!
gadabout
Здрасти, хАроин, а.к.а Титси (Траяна звучи в пъти по-добре, бтв)!

Много мил поздрав! Вечна слава за повелителите на стомата, огъня, войната, грубата ебън и потта!

Иначе и аз съм луд по вампири! Може да си поговорим някой път.
Aroin
Manowar не е любимата ми група но смятам, че песента е подходяща за поздрав на новите ми съфорумници! На скоро започнах да ги слушам smile.gif тотално съм луда по вампири да laugh.gif
HateBreeder
Още един почитател на митичните кръвопийци,с издължени кучешки зъби.Сигурно гледаш "Диярията на вампира" и подобните на него безидейни,романтико-драматични бози.Приятно прекарване във форума и се надявам да намериш "паранормалните" приятели,които търсиш

(Me like Brains,yummy!!!Arghhhh)
Aroin
Гледам го да...ама не ме кефи много dry.gif Вярно вампирите там не са реални! Харесвам вампирите каквито са в Кралицата на прокълнатите и Интервю с Вампир-това са за мен истинските вампири smile.gif Смърт за Едуард Кълън!!!!Да живее Лестаат!
HateBreeder
Някак,не схващам какво са истински вампири,но явно ще си умра невежа.Ако би обяснила как този митичен дзвер,се превърна в реална заплаха за човечеството,ще ти бъда доста благодарен.Поне да знам от какво да се пазя.
Aroin
Гледай Кралицата на прокълнатите и ще разбереш какво е истински вампир! Не ги понасям онези в Здрач дето светят на слънце blink.gif Не се е превърнал в реална заплаха просто има хора като мен, които си падат по такива неща smile.gif
HateBreeder
Кажи поне къде обикаляте улиците,за дане ходя нощем.Може да ме изненада някой "изотзад" и да ми захапе сънната артерия,преди да се усетя.Или ще се наям с чесън и ще бягате надалеч,дори и да не сте вампири.
Aroin
вампири не съществуват колкото и да ми се иска... няма от какво да се притесняваш biggrin.gif питай ме нещо друго ако искаш, че вампирясахме вече
HateBreeder
С този пост успокои следващите нощи от животът ми.Благодаря ти.Не отговори на тактически зададения въпрос.

От къде си?
Aroin
От Харманли smile.gif
pungent_stench
Цитат(Aroin @ Jun 9 2011, 09:58 PM) *
вампири не съществуват колкото и да ми се иска...

как бе, аз познавам един
Aroin
ооооо ще ми бъде много интересно да се запознаем тогава! laugh.gif шшшшттттттттт ще изплашиш HateBreeder ... абе само за вампири ли ще ме разпитвате? biggrin.gif

ПП. сакън дето добавих определението си за сродни души...Утре ще изброя групите, които слушам в първия си пост да знаете горе-долу кои са ми фаворити smile.gif
Sile
Утре няма да можеш да си редактираш дори последния пост, но i guess вече знаеш това... smile.gif
Aroin
Еее тогава нов ще напиша кво пък...
gadabout
Tip:
Наблегни на пауър и хеви бандички и въобще на повече епичност, дори и да не ги слушаш. Така "сродните ти души" наоколо ще скочат драстично като бройка.
Aroin
Айде ще ви кажа сега една от групите по която ме зарибиха за Children of Bodom става реч (мелодичен дет метъл) metal.gif Абе аз за къде съм без Metallica!? w00t.gif whistle.gif
HateBreeder
Напълно съгласен с гада...
pungent_stench
вземи тоя мелодичен дет метъл дето са ЧоБ
HateBreeder
http://www.youtube.com/watch?v=LK5a2QZH1Ps ето ти мелодет
cherryjam
Добре дошла. Къде се събирате в Харманли. Преди 10на години когато за последно бях там нямаше къде човек да изпие една бира и да слуша хубава музика.

Приятно изкарване във форума viking.gif
Aroin
Цитат(HateBreeder @ Jun 9 2011, 11:44 PM) *


Мерсииии харесва ми песничката! Ами има едно заведение "Дупката" там ходят повечето метъли...а относно бирата знам че е неизменна част от всеки метъл, но не и от мен! Екологично чисто същество съм без цигари, алкохол иии(....) млада съм още след 19 дена ставам на 16 biggrin.gif ноо нямам намерение да пуша нито пък да пия до края на живота си biggrin.gif

ПП. смятам, че в този форум наистина ще ми е забавно happy.gif
gadabout
^Бедна ти е фантазията.
Aroin
Бедна ми е фантазията за какво? Колко ще е забавно ли? rolleyes.gif
gadabout
Ум ще ти зайде.
Aroin
Както обещах групите които слушам (безразборно са подредени...може ида пропусна някой)...

1.Guns N'roses -първата хардрок група която чух! За мен тва беше часа на истината от там на татък БУУУМ! Чувствах се като 5 годишно дете което яде шоколад за първи път! tongue.gif
2.Apocalyptica
3.Linkin Park
4.Children of Bodom
5.Cradle of Filth
6.Disturbed
7.Escape the Fate
8.Iron Maiden
9.Lamb of God
10.Nightwish
11.Norther
12.Ozzy Osbourne
13.Sirenia
14.Story of the Year
15.Tristania
16.UnSun
17.Velvet Revolver
18.Metallica
19.Kingdom Come
20.The Cure (тва е ню уейв ама айде)
21.AC/DC
22.The Dogma
23.Manowar
Midnightsun
Здравей, но не видях грам фолчец в тоя списък. ZerraX, къде си да отролим тази екологично чиста душа! viking.gif
Megadeth
Имаш ли цици?
Daddy`s Girl
О! Набор! Добре си дошла. smile.gif

П.П. Къде учиш? Какво? Някакво хоби освен музиката? ;]]
RunningWild
Цитат(gadabout @ Jun 9 2011, 11:20 PM) *
Tip:
Наблегни на пауър и хеви бандички и въобще на повече епичност, дори и да не ги слушаш. Така "сродните ти души" наоколо ще скочат драстично като бройка.

Много смешно wink.gif

Иначе, имаш едно "добре дошла" и от мен. Приятно прекарване във форума!
ludspamer
Цитат(Aroin @ Jun 10 2011, 01:47 PM) *
млада съм още след 19 дена ставам на 16 ноо нямам намерение да пуша нито пък да пия до края на живота си biggrin.gif

Мдааа... и аз така си виках... докъм 13:Д (тогава пропих бира)... иначе приятно прекарване wink.gif
Thrashard
Стига мразили чалгата, в чалгата е решението http://vbox7.com/play:md7eb053
Aroin
Цитат(Daddy`s Girl @ Jun 14 2011, 09:04 PM) *
О! Набор! Добре си дошла. smile.gif

П.П. Къде учиш? Какво? Някакво хоби освен музиката? ;]]

Мерси. Уча в родния си град Харманли, гимназия СОУ "Неофит Рилски" в езикова паралелка с профил английски език... хоби освен музиката мммм четенето, онлайн игрите и правенето на снимки (обичам да снимам животни и природа) smile.gif

Мерси на всички! ...ъъъъ може ли без тъпи въпроси от сорта на имам ли цици и т.н. Айде да си имаме уважението все пак! dry.gif чалга?! ама вие шегувате ли се??? Една от причините поради които се регнах в този форум е че ненавиждам чалгата и смятам че повечето са като мен (в този форум)... Между другото родителите ми са върли чалгари, а аз съм върла метълка е представете си ква война се води у нас biggrin.gif ако питате не, не съм осиновена
Thrashard
Да поздравиш родителите ти wink.gif
Aroin
оооо ще ги поздравя! icon_headbang[1].gif
wind_scar
Здравейте, нова съм, бъдете снизходителни към мен, моля laugh.gif
Aroin
най-накрая се дотласка бе punk.gif guitar.gif metal.gif icon_headbang[1].gif много ме кефят тия емотиконки

Ела кликни на яйцата душо, днеска си ги изнамерих и чакам да се излюпят драконите pardon.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.