Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: kvi sa tia liebah we?
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
noel
pichove,
ako niakoi moje da mi kaje kvi sa tia liebah deto sha idvat v Bg che mai sha im hodia na koncert-a a ne sam gi chuval. pak ako dadete site det da svalia neshto oshte po-dobre. as ne mojah da nameria - e viarnoi che ne se vpregnah da tarsia na mnogo mesta ....
tva e ...
are.
SepulTeraHead
Сигорно са ебати отвратта...

И все пак понеже съм в добро настроение ще ти покажа "пътя, истината и живота":

ПРОСТО НАПИШИ LIEBACH В GOOLGE!!!!!!!!!!!!
Crafter
1. ЛАЙБАХ! Laibach! NE LIEBACH! Тва да не е куче, което обича оралният секс бре? Тва е куче, което псува smile.gif smile.gif smile.gif (просттете липсатаа на мисли тук!).

2. Има хора, които им се кефят, но да те предупредя: В песните им НЯМА китара! Не знам какво прави китариста, но... факт! Имам 2 техни албума (на концерт не съм ги слушал).
3. Вокала им е пич, но надали ще ти е кеф да слушаш група пееща на... Немски, Английски, Руски и Литовски едновременно smile.gif smile.gif smile.gif.
4. Музиката им представлява някъв ритъм допълнен от синтезатор, но текстовете им с ВЕЛИКИ!

Твоя воля!

А дотогава: Destruction и Pantera..................... icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif розовата Пантера smile.gif
alpha prime
twa mi zwu4i MNOO ama MNOOO ama MNOOOOOOOOGOOO gadno .... nema da ida smile.gif
Peter
Grupata se kazva Laibach

Moje da si iztegli6 tehni par4eta ot http://mm.gen.wazzzup.net/ (noviqt adres na mp3.online.bg).

Stilut im nqma ni6to ob6to s metal-a. Moje da se kaje, 4e e industriul, makar 4e muzikat im e dosta nad vsqkakvi stilovi ograni4eniq...

Spored men sa mnogo qki i 6te hodq na koncerta.
ShadowLand
LAIBACH RULEZZ!...
_SiegfrieD_
Laibach са едни от основателите на Industrial музиката и движението NSK-neuе Slovenische Kunst(надявам се,че поставям Kunst във верния му род...).
Музиката им наистина е доста електронна,но пък за сметка на това е яка...
Концертът ще е голямо събитие и съжалявам,че май ще го пропусна...Всъщност някой от вас ще ходи ли?
Peter
Dam, az 6te hodq, ama kato gledam ot celiq forum az sum mai edinstveniq...
Crafter
Kunst - изкуство => събирателно => das Kunst или може би бъркам и е die! НО! Само едно от прилагателните трябва да носи окончанието на Кунст, а друго да... чакай, че забравих. Абе силно слабо склонение... ШИБАН НЕМСКИ! fuck you fuck you fuck you thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
И двете се превеждат "ние сме шибани шваби". Няма кво да се мъчите...
Peter
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 27 2004, 10:58 AM)
И двете се превеждат "ние сме шибани шваби". Няма кво да се мъчите...

Emi.. vsu6tnost te ne sa 6vabi, a sa slovenci, ama karai...
xskacorex
die Kunst
_SiegfrieD_
Значи "Neue" е правилно в случая...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.