Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Shelly
Казвам се Силвия. smile.gif Реших да се регистрирам тук, защото ми се струва, че в подобен форум ще се чувствам до голяма степен в свои води. Също така смятам, че ще "срещна" много приятни хора с добри интереси ^.^
Така. Интересувам се от много и различни неща. Най-вече философия, музика и театър. Музиката, която слушам е много различна. Като се започне от дарк и ню уейв, минава се през рок и се стига до траш и блек метъл. smile.gif Слушам различаващи се стилове, защото във всеки един има нещо специфично и красиво, което ме привлича.
Толкова с представянето. Ако някой иска да ме пита нещо - да го направи. rolleyes.gif
Thrashard
Добре дошла, Силве smile.gif Поздрави за траша !!!!! На колко си, откъде си, любим стил музикален ?
Warrior Of Ice
Добре дошла и от мен, приятно прекарване наоколо!
pungent_stench
Цитат(Thrashard @ Aug 29 2011, 08:56 PM) *
Добре дошла, Силве smile.gif Поздрави за траша !!!!! На колко си, откъде си, любим стил музикален ?

ма много мазен бе, Хабиби

HateBreeder
Ха,здравей и от мен.Дано прекарваш приятно тук.

Цитат

То си пише,ама като няма кой да чете...
Sile
^Интересно, ама и като има кой да чете, пак не се вижда да пише.

Добре дошла, ню лейв гууд!
HateBreeder
Защото не четеш там,където си пише.
Thrashard
Кво се заяждаш бе, нашия, не пише нито кой и е ЛЮБИМИЯТ музикален стил, нито на колко е, нито откъде е... ай аман от спамърчета вече.
pungent_stench, що мазен бе ахахахаха
HateBreeder
Извинявам се, че те засегнах. Все още си от хората, които са ми приятни тук, така че не искам и теб да те губя. Просто в личната информация на момичето си пише. А теб те чака много тежка вечер с мен...
Megadeth
Toя па на две чекии време тука и вече взе да определя кой му бил приятен и кой не. Ходете се шлякайте, стига сте срали по форума.

На новодошлата - добре дошла, името ти ми е слабост, доста силна дори... та дано останеш, Силвийке :>
Thrashard
Значи някой трябва да е форумен боец като теб от 10 години, за да определя кой му е приятен ли ??? biggrin.gif
Megadeth
Аз като си говоря, че осирате форума... Сега за къв чеп ти е да продължаваш да пълниш темата с лайна.? Евала, ти си бунтарят форумджия, който никак нищо не избива... хД
Thrashard
Ми то като цяло тоя форум е едно голямо лайно, а вие сте бабалюгите, така че не знам к'во усирам, то повече от т'ва...
Не знам, аз пиша тука само да избивам комплекси...
pungent_stench
Цитат(Thrashard @ Sep 1 2011, 07:09 PM) *
бабалюгите

у нашио край му викаме ВАНГАЛЦИ :Д
Bango
Ти да не си от Североизтока ве?
pungent_stench
не, от другия север
azoteccccc
Здрасти, Силви!
Thrashard
Цитат(pungent_stench @ Sep 1 2011, 10:45 PM) *
Цитат(Thrashard @ Sep 1 2011, 07:09 PM) *
бабалюгите

у нашио край му викаме ВАНГАЛЦИ :Д

ахахахаххаа ти от кой град си бе, Вангалецо biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.