Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Einherjer
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Midnightsun
Einherjer - 2011 - Norrøn

Norrøn
Norrøn

90-тарски викинг метъл, модерни тенденции и класно изпълнение!
Чуйте и ще видите! icon_headbang[1].gif
sharon
Съвсем стабилно завръщане отбелязаха норвежците. Може да не е втори "Blot", но пък е точно това, от което имаха нужда като за един нов старт. Заслужава си дори само заради "Norrøn Kraft" - разни фенове писаха, че била излишно разтегната и претруфена, но поне на мен продължава да ми звучи идеално до последната секунда. Хубаво е, че някой все още свири в старите традиции на този стил.
2+2=0
Слаб албум.

Einherjer ми бяха една от любимите групи като блед ученик.
abraxas
А сега като безработен шопар кои са ти любимите?
ZerraX
Лелеле страхотно завръщане! Не мога да спра да го слушам този албум! bowdown.gif Слаба песен няма! Изключително съм доволен и че са си запазили техните си рифове. Велики!
pungent_stench
Цитат(ZerraX @ Sep 12 2011, 05:33 PM) *
Изключително съм доволен и че са си запазили техните си рифове.

Освен където няма пооткраднати рифове от Батори :Д
Иначе в първа песен има ебати блусарското соло. Тя ме кефи най-много за сега.
ZerraX
Нормално да звучи като Батори, все пак именно тази група даде началото на викинга, но и Einherjer си имат своя стил, не е копи пейст като доста групи в жанра ;/ . Аз много се кефя на Батори, тъй че този албум ми е медец за душата. Точно тази вечер чух Man of Iron на живо <3.
pungent_stench
Къде ?
ZerraX
Кое къде biggrin.gif Ако питаш за кавъра на Man of Iron, то мястото беше ''3 уши'' в компанията на Врани.
pungent_stench
да, тва питах :Д
metalheart1993
Не си падам по такава музика но, не мога да кажа на черното бяло не е лош албума. icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.