Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ч.Б.М.
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Beerzebub
SepulTeraHead
giggle
E kraino vreme be6e I Babata Marta da se poqvi..4estito da ni e drinks_drunk.gif
$$Waffe
Честита Баба Марта на всички. И въпреки че повечето носите само черно, аз ви пожелавам да сте бели и червени
Svetyl
A chestita i ot mene! smile.gif
Hansi
ЧБМ на всички и от мен.
anonimna_dx
Честита Баба Марта и от мен, винаги здрави, засмени все на добро.... wink.gif tongue.gif
alpha prime
aide i ot mene 4bm .... smile.gif#
Morbid Freak
Taka i taka sme po4nali aide jivi zdravi i ot men tongue.gif drinks_drunk.gif
_SiegfrieD_
ЧБМ!
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 1 2004, 09:57 AM)

хаххах U is Da Mostest Rulestest

BTW 10x за яката мартеница дето ми подари..само тя ми остана след като разни фенки ми награбиха остналите
SepulTeraHead
Ти видя какво става с мартениците на мойте фенки. headbang[1].gif Добре че тя не видя tongue.gif
Beerzebub
Най-яката мартеница:

(Който е под 18, може да смята че вече е с покварена психика tongue.gif )
SepulTeraHead
Край. Туко що тласна живота ми към дъното.
Crafter
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 1 2004, 10:21 PM)
Край. Туко що тласна живота ми към дъното.

Щот не й се вижда устата smile.gif

Аз вече съм с покварена психика бтв.


А мартеницата ми е в черно и червено! smile.gif smile.gif smile.gif
SepulTeraHead
Цитат
Щот не й се вижда устата

За какво говориш? Какво имаш предвид? Не разбирам?
_SiegfrieD_
Цитат(Beelzebub @ Mar 1 2004, 09:20 PM)
Най-яката мартеница:

(Който е под 18, може да смята че вече е с покварена психика tongue.gif )

Аз съм си де laugh.gif
Warrior Of Ice
Аман от спам бе, мама му стара. wink.gif Имайте някаква мярка... Не само тук, но и в останалите теми.
Ataegina
Derzajte ezichnici =)... Chestita Baba Marta

snimchicata e mnogo hubavka - tipichen babi (m)art
Sunforger
Езичник съм аз,признавам.Но не в тязи богове вярвам аз.Можете да се досетите в кои богове вярвам.
_SiegfrieD_
Еми мартениците са си точно езически обичай.Щом и аз се съгласих да нося tongue.gif
SepulTeraHead
Вашите вярвания -
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 3 2004, 08:06 PM)
Вашите вярвания -

Остроумието на SepulTeraHead
Sunforger
SepulTeraHead=> fish.gif
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Mar 3 2004, 09:52 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 3 2004, 08:06 PM)
Вашите вярвания -

Остроумието на SepulTeraHead

все по забавен става диалога в темата за баба марта biggrin.gif
SepulTeraHead
Аз съм езичник, затова нося мартеници. Ако бяха нещо христянско щаях да ги изгарям. Аз всъшност не вярвам в прабългарските бодове, а в идолите на едно племе от един тихоокеански остров. Те се кланят на злото. Но важното е да се гори всичко христянско! Христяните са тъпаци. Те са ни наложили тези вярвания и са промивали мозъците на иначе така храбрия български народ. А и ако не сме били христяни е нямало да ни завладеят турците, гърците, съветите и така нататък. Абе езичество > христянство! Въобще е толкова якоооо! Лелееее. Аз не празнувам 3ти март защото руснаците са христяни. Но виж, като пукне пролет се обличам като кукер и отивам на концерт на Nqkoqtupablackbanda.

JESUS WAS A SNAIL AND A RAT!!!!!!!!!!!
SepulTeraHead
Забравих да кажа че понеже съм oldschool muthafucka, на 3ти март провесих от прозореца си не трибагреника, а една конска опашка. Тангра в момента черпи другите богове бира от кеф.

JESUS WA A WDGE OF CHEESE!!!!!!!1
bgm
Цитат
JESUS WAS A SNAIL AND A RAT!!!!!!!!!!!


headbang[1].gif
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 4 2004, 09:55 AM)
Аз съм езичник, затова нося мартеници. Ако бяха нещо христянско щаях да ги изгарям. Аз всъшност не вярвам в прабългарските бодове, а в идолите на едно племе от един тихоокеански остров. Те се кланят на злото. Но важното е да се гори всичко христянско! Христяните са тъпаци. Те са ни наложили тези вярвания и са промивали мозъците на иначе така храбрия български народ. А и ако не сме били христяни е нямало да ни завладеят турците, гърците, съветите и така нататък. Абе езичество > христянство! Въобще е толкова якоооо! Лелееее. Аз не празнувам 3ти март защото руснаците са христяни. Но виж, като пукне пролет се обличам като кукер и отивам на концерт на Nqkoqtupablackbanda.

JESUS WAS A SNAIL AND A RAT!!!!!!!!!!!

и аз мисля че JESUS WAS A SNAIL AND A RAT!
..няма да казвам че христянството sux просто всичко различно от атеизма sux
Sunforger
Сепултеро,гад гадна,ти пак намесваш спора ни за блека а?Ах твойта кожа...
SepulTeraHead
Да.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.