Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Taboo
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
metalheart1993
Това е тема за Табутата във всичките им форми и измерения. Какво е за вас табу като социален феномен. Напримен сексуално табу, музикално, Телесни нодификации, Арт табу. Изобщо тази тема е за разрушаване на табутата.
HateBreeder
Да ми лижат топките за сол.
Thrashard
Ти не спираш да пускаш яки теми обаче biggrin.gif
HateBreeder
Музикалното ми табу е пеенето на каки с големи цици по концерти на разни газирани напитки и тем подобни.
metalheart1993
Не знам какво ви става и защо се отнасяте толкова несериозно към темата.
HateBreeder
Аз по-сериозен не мога да бъда,ако не те устройва,съжалявам... sad.gif
Megadeth
Темата е тъпа, но предаването Табу по нешънъл джеографик не. Та, ако се насочим натам, може и да стане интересна дискусия.
HateBreeder
Сега остана да направиш тема и за фетишите ни,та да си изясним личните взаимоотношения съвсем.
Midnightsun
Общо взето този раздел „Общ форум“ ми е табу за четене, като изключим да напиша чат-пат някой поздрав за рожден ден и темата за форумска среща от последните дни.
Правейки случайна грешка да прочета някоя и друга тема, мисля, че е добре да се придържам към табуто от сега нататък.
Ако наистина си 93-ти набор, т.е. пълнолетен вече, мисля, че българският правопис и пунктуация не би трябвало да са табу за теб.
sharon
^ Мдаа, едва ли щях да се изразя по-точно. С минимални изключения за раздела.
metalheart1993
Цитат(blood @ Nov 7 2011, 12:15 AM) *
Темата е тъпа, но предаването Табу по нешънъл джеографик не. Та, ако се насочим натам, може и да стане интересна дискусия.

Да предаването е много интересно вдънхнових се за темата от него. Гледам го всяка седмица, ти гледа ли последният епизод?
Megadeth
Честно, ако беше момиче и беше хубаво такова, щях да ти отговоря. ;д
Иначе ги свалям от замунда, свързани са с това, което уча.
metalheart1993
^Значи учиш антропология?
Megadeth
Със сигурност ;д
Sile
laugh.gif laugh.gif е, кво, краницата между физика и психика при някои видове е толкова размита, че може да говорим за табу.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.