Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
LMCM
Здравейте,
казвам се Левон Манукян и съм диригент на оркестър "Levon Manukyan Collegium Musicum". От година насам се занимавам с дирижиране и оркестриране на рок и метъл музика. Последният ми голям проект беше концерта на Таря Турунен в Пловдив (септември, 2011). Имам доста идеи, които бих желал да реализирам в бъдеще и ще се радвам на вашите коментари и мнения!
Поздрави и до скоро!
Левон

www.levonmanukyan.com
Thrashard
Само уважение за такива хора като теб, добре дошъл smile.gif Само че, не мисля, че този форум ще ти допадне, тук сме пълни несериозници, поне по-голямата част. drinks_drunk.gif
Sile
Форумът е какъвто си го направиш. ^^ Най - много да се посмееш на някои места.

Добре дошъл! Със страхотни неща се занимаваш. А как ми се ходеше на този концерт, обожавам Таря... Разказаха ми колко великопен е бил.
LMCM
Здравейте и от мен! smile.gif
имам огромната амбиция да се занимавам със симфоничен метал и сега подготвям следващ проект, в който съм включил доста метал-песни smile.gif Ще пиша допълнително. Скоро пуснах една анкета в нета ... кой какво повече предпочита ... Изненада ме факта, че симфоничния рок надмина доста симфоничния метал. Стоя и се чудя каква е причината?! Дали пък симфоничния метал не е толкова разпространен в световен мащаб?! Макар че мога да изредя много групи, които го практикуват вече десетилетия ... но каква е причината...
Имам нужда от странични мнения!
Благодаря ви много и ще се радвам да общуваме заедно! Това ще ми помогне много при избора на следващите парчета и проекти! smile.gif
До скоро wink.gif
Левон
conguestadors
Здравей и добре дошъл при нас. Концерта на античния театър беше невероятен, с радост бихме съдействали с каквото можем за развитието на бъдещите проекти.
LMCM
Много мило, наистина много благодаря! smile.gif Ще споделям всичките си идеи тук ... и ще се радвам на съдействие .. или поне на странично мнение! smile.gif
Thrashard
Ето ти странично мнение, как може да искаш 50 лв. за записване на някво конкурсче ? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
LMCM
Много просто smile.gif
- оркестрация на песен
- наемане на зала
- наемане на озвучаване
- наемане на оркестър
- наемане на жури за оценяване
wink.gif
А колкото до 50-те лева ... това е за цяла група ... тоест ... средно по 10 лв. на човек! smile.gif
Thrashard
Обикновено на тези конкурси се плаща на участниците, а не обратното, все тая, дано изкараш милиарди smile.gif
ХОРА, DYI му е майката.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.