Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Aerodrome festival
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Inid
Nali znaete... Korn, Metallica, Slipknot, RHCP, Slayer, Die Toten Hosen, Il nino, Pungent Stench, Hatebreed, Pixies, Linkin Park, Mia i ostanalite sa TBA. headbang[1].gif
Na letishteto na Civitas Nova na okolo 60-tina km ot Viena, na 10 i 11 june.
Na http://www.wiesen.at/ puskat updates kogat se potvyrdi nqkoq grupa.
Ako se kupqt sega online biletite za 2-ta dni sa obshto 75 evro, bileta do viena i obratno s bus e 70 evro.
Znam 4e nqkakva bg firma organizira trip za koncerta ama iskat kinti otgore (mai okolo 40 evro ne sym sigurna.

Anyways ako nqkoi reshi da idva samovolno, obadete se, bih mogla da vi spestq malko pari shtoto ot Viena natam shte hodim s koli i predpolagam 4e mojem da poemem extra broiki.

Znam 4e v BG sha e sesiino vreme ama tfa ne e za ispuskane, ako nqkoi e navit kajete. A i ako nqkoi sha hodi s organiziranata grupa pak kajete da se namerim tam (nqkak si) wink.gif
Sw1tched
Цитат(Inid @ Mar 2 2004, 02:11 PM)
Nali znaete... Korn, Metallica, Slipknot, RHCP, Slayer, Die Toten Hosen, Il nino, Pungent Stench, Hatebreed, Pixies, Linkin Park, Mia i ostanalite sa TBA. headbang[1].gif
Na letishteto na Civitas Nova na okolo 60-tina km ot Viena, na 10 i 11 june.
Na http://www.wiesen.at/ puskat updates kogat se potvyrdi nqkoq grupa.
Ako se kupqt sega online biletite za 2-ta dni sa obshto 75 evro, bileta do viena i obratno s bus e 70 evro.
Znam 4e nqkakva bg firma organizira trip za koncerta ama iskat kinti otgore (mai okolo 40 evro ne sym sigurna.

Anyways ako nqkoi reshi da idva samovolno, obadete se, bih mogla da vi spestq malko pari shtoto ot Viena natam shte hodim s koli i predpolagam 4e mojem da poemem extra broiki.

Znam 4e v BG sha e sesiino vreme ama tfa ne e za ispuskane, ako nqkoi e navit kajete. A i ako nqkoi sha hodi s organiziranata grupa pak kajete da se namerim tam (nqkak si) wink.gif

ех...цифри. евтино или не нема пари за такива разходки smile.gif
Warrior Of Ice
В интерес на истината си е без пари. Само че точно за тези групи някак си нямам ентусиазъм. wink.gif Slayer вече ги видяхме - не че не бих ги уважил отново, но останалите... thumbdown.gif
xskacorex
Slayer
RHCP
Hatebreed
Metallica
Slipknot wink.gif

Ех, да имаше парииии!
SepulTeraHead
Напушва ме смях...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.