Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Привет,от дълбините на ада.
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Kamelot
Здравейте.Казвам се Иван,на 14год. Живея в гр.Раковки,уча в гр.Пловдив в Образцова математическа гимназия "Академик Кирил Попов'',гр.Пловдив.Слушам метъл от малък. Най-вече слушам black и death,но признавам и останалите стилове!Любимите ми групи са;Burzum,Mayhem,Korozy,Marduk. icon_headbang[1].gif Също така,доста слушам и ; Judas Priest,Metallica,Iron Maiden,Illnath,Manowar,Slechtvalk,Immortal,Evanescence,Forest of fog,Deicide,Nargaroth,Kamelot и etc.Любимите ми изпълнители са: Per yngve ohlin,Oysteni Aerseth,Jorn Stubberud( Necrobutcher,басистчето.)Messiah,Varg vikernes,Sven Erik Kristiansen(Maniac).От скоро имам и китара,на която все още се уча,докарвам някой акорди на skillet.. excl.gif Любимите ми албуми са; De Mysteriis Dom Sathanas — (1994) ; Out From The Dark — (1996)(записана през 1990) ; Grand Declaration of War — (2000) ; Chimera — (2004) ; Ordo Ad Chao — (2007) ; 1993 - "Det som engang var" ; 1994 - "Hvis Lyset Tar Oss" ; 1996 - "Filosofem" ; # 1997 - "Dauði Baldrs" ; 1999 - "Hliðskjálf" ; 2010 - "Belus" ; 2011 - "Fallen" ; 1996 - "Dunkelheit" ;. Общо взето-т'ва е.
Поздрав за всички с : Marduk-Steel inferno! icon_headbang[1].gif
Thrashard
Щом признаваш и другите стилове, всичко е ок, че се притесних drinks_drunk.gif http://www.youtube.com/watch?v=Ry5q6FMybiQ
Warrior Of Ice
Добре дошъл! smile.gif
Megadeth
Втория дом на блъда е точно зад математическата гимназия блока. :>
Kamelot
Ъъъъ^^Кой е блъда,бро? metal.gif
Megadeth
ас
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.