Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: SONATA ARCTICA с нов албум
.::Metal World::. Форуми > Metal > Новини
sharon
Финландските пауър метъли SONATA ARCTICA ще издадат албума "Stones Grow Her Name" на 18-ти май чрез Nuclear Blast Records. Тавата е миксирана от Mikko Karmila в "Sonic Pump Studios" и мастерирана от Svante Forsbdack. Ето я обложката, заглавията на песните са следните:

01. Only The Broken Hearts (Make You Beautiful)
02. Shitload of Money
03. Losing My Insanity
04. Somewhere Close to You
05. I Have a Right
06. Alone in Heaven
07. The Day
08. Cinderblox
09. Don't Be Mean
10. Wildfire II
11. Wildfire III
whissey
Хубава обложка, но дано албумът да не е нищо в духа на "The Days of Grays"....
sharon
Силно се съмнявам, имайки предвид тенденцията им с всяко изхвърляне да карат дори предишния отпадък да звучи една идея по-добре. Заглавието на втората песен е достатъчно красноречивo. Да си изровят старите демозаписи, за които вече знаем, че са си качествени, да направят един презапис и готово. Не е толкова сложно.
LordZombie
Хм, новината е страхотна. Ако албума е на нивото на предния поне, ще съм доволен.
Warrior Of Ice
Цитат(LordZombie @ Feb 20 2012, 08:19 PM) *
Ако албума е на нивото на предния поне, ще съм доволен.

Аз не. laugh.gif Нямам очаквания.
Megadeth
Аз пък имам палка от тях, зомбито ми е свидетел ;д
sharon
Върни я директно на Тони, като го слушам напоследък имам чувството, че би я употребил по един конкретен начин.
Wolfheart
Съдейки по заглавията и по предните два албума, този албум ще е Shitload of attemps of doing progressive metal
Aresius
Оле, майко! Даже ме е страх да си помисля кво ще бъде туй чудо. Знам че Соната са (по-скоро бяха) качествена група, затова все още тая някакви надежди, че тези момци могат да се върнат на правия път. Но това ще е за последно. Ако и тоз албум е като предните два, край - за мен спират да съществуват whistle.gif
LordZombie
Какво толкова хейтите, бря! Вярно е, че съм пристрастен, но предния албум си беше много добър. За по - предния не бих казал същото, но The Days of Grays си беше качествен. Всичките коментари за "лигавенето" на Тони или "бозите", които изкарва групата са несъстоятелни за мен.

Peace & Vodka.


Блъде, тъй си е... румънката ще го помни цял живот laugh.gif
Chaotic One
Май ще съм от малцината очакващи албума с надежда и нетърпение. :Д
Съгласна съм с Lord-а относно предния албум - хубав си е, макар и това да изпъква след 2-3 прослушвания. А новият.. дано е на по-високо ниво, макар че не отричам, че новия им стил гали ухото..
Aresius
Погледнато реално те и двата албума не са лоши като цяло, но са с класи по-слаби от предните им албуми. Соната просто още с първите си два албума вдигнаха летвата прекалено високо. Не че очаквах постоянно да вадят шадьоври, бях наясно, че рано или късно ще пуснат някой и друг по-слаб албум. За мен първите 4 албума са мастърпийси - албуми без слаби песни, а в последните два има точно по две песни, които ми харесват, а останалите ги слагам в категорията безлични и безинтересни, но не и лоши. Но все пак говорим за група от ранга на Соната, която е доказала, че може да вади страхотни албуми... Просто разликата между последните два и първите четири албума е прекалено сериозна. Иначе знам, че има хора, които истински се кефят на новите им неща. Няма лошо... В крайна сметка всичко е въпрос на вкус. Аз изказвам само своето лично мнение.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.