Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Нов член от женски пол :-)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
lady_madness
Добър ден :-)

Да ви се представя, ама и аз не знам от къде да започна - сложно е :-)
Та накратко - същество от женски пол съм, на 35 (старост - нерадост) от София.
Метъл музиката е в кръвта ми, мама така си ме роди....нейна грешка, но вече факт :-)

Нямам идея какво друго да ви кажа за себе си. Чуствайте се свободни да питате, ако нещо ви интересува за мен и не можете да заспите докато не получите отговор....

Докато се ориентирам във форума може да прелитам тук-там като муха без глава, но се правете, че не го забелязвате :-)
Warrior Of Ice
Добре дошла и приятно прекарване наоколо! smile.gif
Во Царствии Твоем
Добре дошла!

Инак заглавието на темата ти ме хвърли в тъч! Член от женски пол - звучи си страшничко.
Megadeth
Цитат(lady_madness @ Mar 14 2012, 09:50 AM) *
Чуствайте се свободни да питате, ако нещо ви интересува за мен и не можете да заспите докато не получите отговор....

Забранено ми е да питам каквото ме интересува новите юзъри, щото се обиждат лесно. :\
Остани мецес-два и тогава пак питай кво ни интересува ;р
lady_madness
Цитат(Во Царствии Твоем @ Mar 14 2012, 11:10 AM) *
Добре дошла!Инак заглавието на темата ти ме хвърли в тъч! Член от женски пол - звучи си страшничко.

Брутално, нали :-) Ама реши да влезнеш да видиш за какво иде реч и дали няма да ти е от полза.


Цитат
Забранено ми е да питам каквото ме интересува новите юзъри, щото се обиждат лесно. :\
Остани мецес-два и тогава пак питай кво ни интересува ;р

Не съм от лесно обиждащите се. wink.gif
sharon
Привет! bye.gif С какво се занимаваш? Работа? Хобита? И да, любими групи или поне стилове?
lady_madness
Работя в книгоиздателска компания, но напоследък се занимавам с работа в странична област - Европейски проекти.
Слушам с голям кеф Rammstein, Metallica, Manowar, Judas Priest - май всичко от добрата стара класика в жанра :-)
Во Царствии Твоем
Аха, значи за съвети по кредити към европйески програми директно към теб smile.gif
Харесва ли ти тази работа или ти липсва работата в издателството?
lady_madness
Те двете са толкова различни... И едната е интересна и другата. Но предпочитам да работя в печатна медия, отколкото всеки ден да се разправям с държавната администрация :-)
Megadeth
Дай си фейсбука да те видим дали си истинска.
lady_madness
И без фейсбук съм истинска. Той не е критерии за достоверност :-)
conguestadors
Добре дошла наборе и приятно изкарване тук.
Artillery
Цитат(lady_madness @ Mar 14 2012, 01:12 PM) *
Работя в книгоиздателска компания, но напоследък се занимавам с работа в странична област - Европейски проекти.
Слушам с голям кеф Rammstein, Metallica, Manowar, Judas Priest - май всичко от добрата стара класика в жанра :-)

Екстра, значи ше се разбереме с тебе smile.gif

А любими книги и автори?
lady_madness
Обичам да чета предимно криминалета. Любим, изключително любим автор ми е Реймънд Чандлър.
Естествено, като уважаващ себе си човек, не бих си причинила да пропусна творбите на Тери Пратчет :-)
scion_of_storm
О, издателска дейност. Толкова съответстващо на кахърите ми напоследък. biggrin.gif

Добре дошла и приятно прекарване, на по-ниски обороти сме форумно отпреди, но пак сме пичове.
pa®tci
Цитат(scion_of_storm @ Mar 15 2012, 02:41 AM) *
... пак сме пичове.

Чеки ся... ти не си ли смени пола в един момент?
conguestadors
Цитат(lady_madness @ Mar 15 2012, 12:36 AM) *
Обичам да чета предимно криминалета. Любим, изключително любим автор ми е Реймънд Чандлър.
Естествено, като уважаващ себе си човек, не бих си причинила да пропусна творбите на Тери Пратчет :-)

Преди около година си купих електронен четец и съм супер доволен и щастлив, но предполагам, че това се отразява на издателската дейност.
lady_madness
Издателската дейност отдавна я отвя вятъра... Не само това й се отразява зле.
Chaotic One
Добре дошла и от мен! happy.gif
А книгоиздателството едва ли e замряло чак толкова.. Винаги се намират хора, които предпочитат да притежават четивата си в 3д вариант, били те пожълтели от старост или все още намирисващи на печатница.
Впрочем kudos за Пратчет и добрия избор на групи. ^^
RunningWild
Цитат(lady_madness @ Mar 15 2012, 12:36 AM) *
Обичам да чета предимно криминалета. Любим, изключително любим автор ми е Реймънд Чандлър.
Естествено, като уважаващ себе си човек, не бих си причинила да пропусна творбите на Тери Пратчет :-)

Преди няколко месеца прочетох "Сбогом, моя красавице" на Реймънд Чандлър. Уникално добър автор! Приятно прекарване във форума!
sharon
^ Ооо, Красавицата е невероятно написана, вече съм изгубила и броя препрочитания. Велик Чандлър.
lady_madness
:-) Много приятно посрещане ми спретнахте. Благодаря :-)

"Сбогом моя красавице" и на мен ми е фаворит. Направо го обожавам този роман...
Megadeth
Ако си поласкана, пиши по-често, не само с посрещането да си оставаш.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.