Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Секс, алкохол, цигари
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
File099
Не се чувствам човек ако на ден не изпуша две големи кутии червено боро и не изпия поне литър водка. За седмица оправям по три мадами като ги изкъртвам от секс! От такситата не слизам!
SPYBORG
Цитат(File099 @ Sep 23 2012, 11:24 PM) *
Не се чувствам човек ако на ден не изпуша две големи кутии червено боро и не изпия поне литър водка. За седмица оправям по три мадами като ги изкъртвам от секс! От такситата не слизам!

За такситата е разбираемо - на литър водка не е хубаво да се шофира. Но от толкова пиене и пушене кога ти остава време за мадами?! crying.gif
LordZombie
А пари за все това откъде се чудя аз sp_ike.gif
Rabe
Водиш наистина прекрасен и здравословен живот. Пиши пак след няколко години та да разберем в какво състояние си.
HateBreeder
Само аз ли долавям сарказма?
mental
Тоя пич как троли зверски ахахаха, на мен ми е забавен даже ахахаха, или се изживява като Митьо Пищова, което също е забавно smile.gif
File099
Хаха, ще ти дам аз на теб един Митьо-Пищова.
mental
Извинявай, нямах представа, че мафията се е пренесла в интернет tooth.gif
File099
Мафията се пренесе в Парламента, не в интернет.
Slash
Ти си от добрите, нали? Винаги съм си мечтаел да бъда наемен убиец на убийци с оправдателни присъди!

hmmm.gif
File099
Никога не съм убивал човек, а малкото пари които имам ги раздавам на бедните под различна форма.
Artillery
Робин Худ демек? paladin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.