Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hi ya :)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
gad
да се представя и аз, ако някой го интересува smile.gif
на 20 съм, към 180см, уча в зМЕИ-София 3 курс
метъл в различните му разновидности слушам от около 10-11 години
освен метъл слушам.. всичко, което ми хареса, примерно trance... без да ми пука какъв стил е smile.gif
любими групи няма да изброявам че ще се забравя wink.gif падам си най-вече по мелодични работи и пианото ме...хмм... wub.gif
геймърче съм си от 4-5 години smile.gif и гледам не съм единствения фен на Unreal wink.gif
_SiegfrieD_
Добре дошъл в сектата gad wink.gif
gad
Благодаря smile.gif

абе гледам до сега другите колеги са изброявали стилове, ама аз понеже от стилове много-много не отбирам направо на групи ще го карам wink.gif
Dimmu Borgir, Dark Tranquillity, Sepultura (с Макс), Death, Korn, Lacuna Coil (http://lacunacoil.hit.bg smile.gif), Placebo, Queen, Балканджи, Amorphis, Anathema, Apocalyptica, Crematory, Edenbridge, Entwine, Graveworm, In Flames, Kittie, Metallica (до Load), Nightwish, Opeth, System of a down, Yanni (това не е метъл, а гръцки композитор, гениален smile.gif)
аз.. малко се поолях mellow.gif huh.gif biggrin.gif super.gif
_SiegfrieD_
Цитат(gad @ Mar 11 2004, 11:38 PM)
Благодаря smile.gif

Dimmu Borgir, Dark Tranquillity, , Death, Korn, Amorphis, , Crematory, , Graveworm,

headbang[1].gif punk.gif
SepulTeraHead
Добре дошъл...

Някои яки групи си споменал...
Beerzebub
Цитат
Dark Tranquillity

В момента:
Dark Tranquillity - Monochromatic Stains




icon_headbang[1].gif UNREAL icon_headbang[1].gif

Щастлив съм...
````````
Радвам се на присеидиняването ти..... особено много:))




Yanni:)))

Smile dete!
Iceman
За музиката май няма да си допаднем много, освен може би за Metallica, но пък още един фен на Unreal... то ние сме били много бе? smile.gif
gad
Хехе, човек никога не знае
може и да си допаднем wink.gif wub.gif tongue.gif
Beoulf
може и друго да правите.
ХО-ХО!
gad
смях, смях...
anonimna_dx
biggrin.gif zna4i ne samo az si padam po Placebo... w00t.gif wub.gif
gad
Placebo цепят мрака biggrin.gif
особено с новия албум (Sleeping With Ghosts), който тъкмо мислех да пиша в темата "Най-добър не метъл албум на годината", преди да видя, че е заключена. И така ме е яд че не отидох на концерта, само щото не ги слушах тогава sad.gif
Същото и с Dream Theater, Soulfly, Whitesnake... sad.gif hmm.gif ranting.gif
поне мисля Judas да не изпускам
_SiegfrieD_
Аз така пропуснах Slayer....
SepulTeraHead
А колко хора ги е яд защото са пропуснали Slayer заради Dream Theather. Placebo са ОК. Днеск асвалях едни техни песни за една патка и хвърлих едно ухо... хе-хе.
Трябваше и някви напъни на Nightwish да свалям...

Pure Morning >>>>>>>>>>>> Nightwish....
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.