Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: fuck on
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
alpha prime
kwo stane we da mu ... maikata gledam w podforum metal wsiko izroito ot okolo predi mesec ....
SepulTeraHead
Kакто казва хищника в втория филм:
Shit happens!
_SiegfrieD_
Явно носталгия по старите теми...
Warrior Of Ice
Въпросната мизерия е дело на някой боклук, незнайно как добрал се до паролите на ftp-то. За щастие всичката изгубена информация по сайта е възстановена, а сега чакам Феб да върне и изгубените мнения от backup-а на форума. Положението е под контрол, дето викат по филмите...
Crafter
хмммммммммм. Е къв е тоз човечец (поглеждам настрани с хакерски поглед)
t0xIc
kato ne se suobrazqvate s mneniqta mi i gi triete i az si otmu6tavam
1:1 smile.gif
bg.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Warrior Of Ice @ Mar 15 2004, 08:50 PM)
Въпросната мизерия е дело на някой боклук, незнайно как добрал се до паролите на ftp-то. За щастие всичката изгубена информация по сайта е възстановена, а сега чакам Феб да върне и изгубените мнения от backup-а на форума. Положението е под контрол, дето викат по филмите...

Абе аз се сещам за евентуален виновник...
Crafter
Я кажи на ушенце smile.gif ph34r.gif
Sunforger
А защо в първия момент,като това стана се сетих за токсик...тоя типозник още от гв-то е гадина...
xskacorex
Satyr_ mlukni!

Nqma da obqsbqwan zashto mislq, 4e ne e t0xIc, a nqkoi drug!
_SiegfrieD_
Аз познавам човек с тракива възможности-някои други от този форум също го познават....но да не обвиняваме човека без доказателства.
Crafter
Да де, ама за да намериме доказателства требе да знаеме кой е smile.gif
Warrior Of Ice
Стига бе, Sieg, Тошо не е такъв кретен... wink.gif
alpha prime
warrior kko stana s wyztanowqwaneto 6te go ima li 6te g o nqma li
Warrior Of Ice
Ще го има, но е възможно мненията в раздел Метъл от последните два-три дни да изчезнат...
SepulTeraHead
Ами, те са ебати менията... smile.gif Давайте бързо докато още не сме казали нещо важно...
Crafter
Ако повечето постове продължават да бъдат мои и твои няма такава опасност.
Sunforger
Ами аз си мислех че е токсик,ама май не е...не че съм спрял да мсятам,че е гад,само като си спомня отноенито му към мен в оня смешен гв-форум.
xskacorex
...
xskacorex
980
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.