Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хайде навън!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Myst
Ами... това май звучи доста forever alone, но си търся ентусиасти за ходене на планина утре, а и през седмицата с безкрайно многото почивни дни, защото всичките ми "другарчета" се изнасят от София по родните места,а навън времето е прекалено готино, за да се стои вкъщи по цял ден и да се спи biggrin.gif
Така че всеки, който прояви желание поне за разходка из Борисова да речем, нека се чувства свободен да пише в темата или на ЛС, или на скайпа, който съм оставила. =)
Медаров
Според мен ти си някакъв 130-килограмов чичка, който иска да ебе малки момченца.
Scanspeak
Не е бе, може да е хванало паяжина момичето biggrin.gif
Myst
А може и да съм 130-килограмов чичка с паяжина, кой знае biggrin.gif
Atiel
Аз мойта планина съм я планирал за почивните дни. Дано само времето остане хубаво. smile.gif
Myst
Ще бъде, и аз на това разчитам =)
Scanspeak
Цитат(Myst @ Apr 28 2013, 09:55 PM) *
А може и да съм 130-килограмов чичка с паяжина, кой знае biggrin.gif

Това вече хич не е добре suicide.gif

Мислех да пусна една такава тема, но за по-дълги преходи от по няколко дни със спане отвън, без хотелчета и хижи.
Myst
Какво имаш предвид като маршрут? Иначе то и вечерите сега са идеални за лагери и палатки =)
Deathbreeder
много си ни далече ;Д
Megadeth
forever alone си е biggrin.gif
Scanspeak
Цитат(Myst @ Apr 29 2013, 01:01 PM) *
Какво имаш предвид като маршрут? Иначе то и вечерите сега са идеални за лагери и палатки =)

Пирдоп - Габрово или Благоевград - Костенец. Първият е над 80км, доста дълъг е за движение през пресечена местност и планински масив, но за 5 дни би трябвало да се вземе. Това, разбира се със сериозна подготовка, определено са много тежки изпитания.

Иначе от София най-добри са тези на северо-запад към Сръбската граница, там е сравнително слабо населен район и планинската част от маршрута е по-щадяща.
Myst
Чак сега виждам този отговор, звучи добре, но и доста тежко. Иначе снощи се завърнах от пътешествие от Челопеч до х. Чавдар, после слязохме през Стъргел към Долно Камарци... Доста се измъчих,пък и се позагубихме biggrin.gif Епично беше, но си струваше. Въпреки това пет дни вече ми се струват множко biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.