Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: freedom call
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
alpha prime
prosto se izumih na uprajneniqta na tema :Kak edna strogo indiwidualna i iriginalna hewi grupa prai now pro4it na twor4estwoto na helloween 1 kym 1
nai we4e w wokalite .... daje ako nqkoi moje da mi kaje da ne bi da im e kiske wokal .... ako da bih priel unikalnata prilika s helloween ina4e 6te mi padnat o6te powe4e w o4ita smile.gif
Warrior Of Ice
Мда, това наистина са новите Helloween. wink.gif Само че в добрия смисъл - няма директно копиране, макар влиянията да са осезаеми. Freedom Call правят доволно силен пауър, а това, че вокалистът им наподобява Michael Kiske, за мен е само плюс (малцина биха могли и бездруго). Всъщност, никога не съм бил на мнението, че една музика трябва задължително да бъде новаторска и експериментална, за да кефи...
SepulTeraHead
Цитат(Warrior Of Ice @ Mar 16 2004, 10:19 PM)
Мда, това наистина са новите Helloween. wink.gif Само че в добрия смисъл - няма директно копиране, макар влиянията да са осезаеми. Freedom Call правят доволно силен пауър, а това, че вокалистът им наподобява Michael Kiske, за мен е само плюс (малцина биха могли и бездруго). Всъщност, никога не съм бил на мнението, че една музика трябва задължително да бъде новаторска и експериментална, за да кефи...

LMFAO!
alpha prime
nowite helloween 1:1 ujasno ako iskam da slu6am helloweensko hewi 6a si pusna helloweeen
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.