Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Трябва ми пожарогасител
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
btrend
Да... тъй като реших, че ако пиша в някоя от вече готовите теми, все някой ще недоволства, че му се меся в темата и реших да направя нова. Трябва ми мнение за пожарогасител?
Става въпрос за заведени, където по изисквания е задължително. За сега са ми препоръчали тези. Имат и поддръжка, което също е важно ( особено за заведения и магазини ). Някакви други предложения?
KingSlayer
Пич, отдавна не съм виждал такава оптимизаторска активност, вервай ми smile.gif Мернал съм те в поне 33 сайта laugh.gif За последно съм забелазал подобно "поведение" на колегата ти от изи хотел smile.gif
Няма лошо нищо, разбира се, сега си в особено подходяща позиция, но не се уливай и се опитай да спреш на време, защото от високо директно на асфалтот най-боли biggrin.gif
Преди много време и аз така измъкнак от никакви позиции един в първите 5-6 на гошо-тъпото-копилие, но гадтта някак хвана неестественото в мен и ми удари такъв сеч! БАЛТИЯ!, че точно година и половина каквото и да правех, по който и да е ключ, не можех да се видя преди 30-та, дори 50та страница laugh.gif

Малък съвет все пак, за да не е фул спам - жертвай малко от себе си, в подобни ситуации давай линк към двама, твойто си и "някой си", например - "вижте "тези" дали стават или "тези" (некой фул рандом), най-малкото за да блеснеш с естественост laugh.gif пък този "рандома" можеш да го вадиш от кол и въже ако желаеш wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.