Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Predlozenie za putuvane !!!!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
_FcalmTL_
Taka iskam da pitam dali ima zelae6ti da se suberem prez юни i da otidem zaedno na белгииския фестивал Graspop Metal Meeting. Neka moderatora da dade mnenie i da okurazi predlozenite. Vsu6tnost az ne sum na 100% siguren 4e 6te hodq za6toto ne e sigurno, 4e na6te 6te me grandnat s neobhodimata suma tui kato maika mi kaza 4e 6te sa mi bili nuzni pone 1000 euro za 5 dni. A na men mi se 6te da otidem edin den predi festivala i su6to taka +1 sled festivala, 6toto vse pak ne moze kato svur6i po kusni dobi da huknem vednaga da se vru6tame. Mislq 4e si zasluzava da suberem edna agitka ot bg fenove, samo edinstweniq problem koito me pritesnqva sa parite. Ama ni6to de az ot po-rano davam iniciativata. Osven twa nqkoi ako e mislil o6te ot predi da hodi ili puk drugi godini e bil na tozi festiwal da kaze.

Фестивала ще се проведе от 25-27 юни на De Boeretang в Dessel, Белгия. Очакват се повече от 50 да се качът на трите сцени. Билета за тридневното шоу ще струва 90 евро, а билет само за един ден струва 35 евро в петък и 50 - в събота и неделя.
Пълния списък с участниците за сега е:

Петък, 25 юни:

ANATHEMA
CIRCLE II CIRCLE
EPICA
EXODUS
HYPOCRISY
ICED EARTH
IN EXTREMO
WHITE LION

Събота, 26 юни:

AGNOSTIC FRONT
ALICE COOPER
ANTHRAX
BACKFIRE
BLOOD FOR BLOOD
CRADLE OF FILTH
DISIPLINE
EVERGREY
MORBID ANGEL
MOTÖRHEAD
MY DYING BRIDE
PLEYMO
LAPSHOT
SLIPKNOT
QUEENSRŸCHE

Неделя, 27 юни:

CHIMAIRA
CHILDREN OF BODOM
DEATH ANGEL
DIMMU BORGIR
DYING FETUS
HATEBREED
ILL NINO
JUDAS PRIEST
KILLSWITCH ENGAGE
MALEVOLENT CREATION
LIFE OF AGONY
SAXON
SEVEN WITCHES
TESTAMENT
THERION
Warrior Of Ice
Прекрасна инициатива - групите си заслужават, но ако цената наистина е посочената от теб, спокойно можеш да забравиш за "агитката от фенове"... wink.gif По дяволите, билетът за Wacken Open Air е поне три пъти по-евтин!
_FcalmTL_
Ne be bileta ne e 1000euro(twa e za prestoq, putuvaneto i vsi4ko ostanalo pone spored maika mi) a 90 za bileta i trite dni, a ina4e tam na fest-a si ima cumping i hoteli, koito se zapla6tat dopulnitelno. Ina4e viz twa sa smetki na maika mi az si mislq 4e i 700 euro e dostatu4no. Abe trqbva da porazu4a powe4e i da smetna gore dolu kolko 6te e nuzno za 4ovek. Verno 4e cenata e malko pesimisti4na.
_SiegfrieD_
Много пари...пък и може би тая година няма да стане със сигурност заради възрастта ми...
Hansi
На Wacken Open Air е 50 евро за двата дни, а и повечето по-интересните групи за мен ще идват тази година и тук. wink.gif Да не говорим, че не виждам Blind Guardian. biggrin.gif
Peter
Цитат(Damned_In_Black @ Mar 22 2004, 03:56 PM)
AGNOSTIC FRONT
BACKFIRE
BLOOD FOR BLOOD
DISIPLINE
HATEBREED

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Qkooooooo!!!!!!! Samo vuprosut s kintite e malko slojen, a i taq godina 6te se kandidatstva za universiteto, taka 4e nqma kak... hmm.gif

Mejdu drugoto grupata se kazva SLAPSHOT, a ne LAPSHOT tongue.gif
_FcalmTL_
Цитат(Peter @ Mar 22 2004, 06:18 PM)
Mejdu drugoto grupata se kazva SLAPSHOT, a ne LAPSHOT  tongue.gif

Ne sum go pisal az a napravo go kopirah celiq spisuk. A ina4e vuzrusta kvo zna4enie ima, az sam na 17 to4no na 26 vtoriq den ot vuprosniq fest 6te imam rozden den. Vikah da go izkaram na festa s polvinata ot grupite na koito se kefq. A i taka po-lesno 6te izmukna kinti ot na6te za 18 godi6ninata da me pratqt na fest-a. A ina4e imam ideq da hodq s edin friend, ama za nego ne e sigurno, taka 4e kazvaite, dotogava ima vreme, moze i da namerite kinti. Ina4e sam ne mi se hodi. Btw, toq friend za deto vi govorih ima rodnini v Belgiq i te 6te ni oputqt za grad4eto v koeto se provezda fest-a, taka 4e spoko, tam ako se suberem i otidem 6te se opravim nqkak si.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.